Работещи мами 2006 - тема 21

  • 26 918
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 993
Честито на патерица на рожденичката Цачи и на всички дечица.  bouquet

 Ger40, какво става с тебе? Имате си скарлатина вкъщи, а ти звучиш толкова ведро и спокойно!!! Не казвам, че не трябва да е така, ама като те знам каква беше преди...  Peace
Бързо оздравяване на сладура Иван!

Аз днес отново имах ден, изпълнен с неприятности, но поне нищо фатално не се е случило... за сега. Утре пак излизам на бойното поле Mr. Green Да ви се похваля, че по случай първи юни получих от Инженера първото "Защо?":
"Мамо, защо светят звездите?" Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 2 109
zapis?

гер4о, излезе ли резултата от гърлото?

# 47
  • Мнения: 1 584
Миньон, честито! Сега се приготви да те Защотква постоянно Laughing

Аз пак съм с вирус - температура, повръщане вчера, днес ужасно главоболие и гърлоболие ooooh! Ходих на предаване на проекта в офиса ни жива ни умряла, важното е, че сме изпълнили петилетката за 4 години  Mr. Green Утре ме чака 4ч планиране на следващия проект ooooh!

# 48
  • Мнения: 1 668
Ей ме на... Резултата излезе - отрицателен е. Отиваме на море в петък!!!!
Майра, бързо оздравяване...
Миньон, Иван ме е питал 3-4 пъти ЗАЩО.. Никога не е бил защотко, та може и да ти се размине  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 1 726
Ger4o, безаварийна почивка с хубаво време е с хубаво настроение ти пожелавам:)
Майра, по-добре ли се вече?
Дю, при теб кога е терминът?
Мен вчера ми се скапа настроението покрай дъжда, но днес съм свежарка:)

# 50
  • Мнения: 1 240
Е, някакво раздвижване има тука  Laughing

МИК, 28.08.2009 е датата.

Герчо, приятна почивка, да събереш много положителни емоции и усмивки!

Майра, да се оправяш бързо, така като гледам сигурно на крак ще ти мине.

 Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък пак съм в отвратително настроение. От снощи диването вдигна малко Т и сега се чудя какво да правя, защото утре щяхме да пътуваме за Бачково на среща с Хера и семейство и малко за почивка. Педиатърът твърди, че няма проблем. Но чакаме един носов секрет.
Така имам нужда от почивка, която няма да получа, ако си остана тук, но от друга страна, ако пък той е болен - макар че не изглежда на такъв - няма сополи, покашля рядко, а и в понеделник го гледа лекар - нищо му нямаше. Пфууууууууу, да си имам късмета...

# 52
  • София
  • Мнения: 12 554
Eми да се "похваля" имаме си гадина в носа - стрептококус пневмоние. Сега ще я морим със Сумамед.  #Cussing out

# 53
  • Мнения: 2 109
Eми да се "похваля" имаме си гадина в носа - стрептококус пневмоние. Сега ще я морим със Сумамед.  #Cussing out

не се ядосвай, поне знаеш какво е и с какво ще измре. това са доста добри новини, от колкото да стреляте в тъмното. Hug дано се оправи скоро.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Eми да се "похваля" имаме си гадина в носа - стрептококус пневмоние. Сега ще я морим със Сумамед.  #Cussing out

не се ядосвай, поне знаеш какво е и с какво ще измре. това са доста добри новини, от колкото да стреляте в тъмното. Hug дано се оправи скоро.

Жив късмет си е, че майка му е идиот дето сама си го води и пуска носови секрети по шесто чувство без симптоми.

# 55
  • Мнения: 993
Мммдаааа! За пореден път сте се изявили като майки-героини.  Peace Само така!
Хайде, лек ви петък!

# 56
  • Мнения: 1 240
Нана, важното е, че знаете вече какво е. Ще се оправи Кало! Лек път и от мен.  Hug

# 57
  • Мнения: 1 726
Да се оплача малко: пътят до работа минава край едно основно училище и се е случвало като минавам край мен да летят кроасан, закуска, разни опаковки.Та днес хлапетиите ме замериха с някаква бутилка тип редбул или нещо такова, пълна с неясно точно какво, но миришещо гадно. В резултат се прибрах малко мокра и воняща Sick Успях само да им кажа ,че са лигльовци, което ги възрадва още повече и избухнаха в бурен смях ooooh! Ще си удължа пътя, но ще гледам по-рядко да минавам край училището, че взе да ми писва.  А като се прибрах се оказа, че съм си донесла и скакалец и 10-ина мин пълзях и подскачах да го гоня Mr. Green Поне тази работна седмица свърши Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 12 554
Ехоооооо настроението ми рязко се покачи, след като успях да си натъпча дебелите подути крачета  Mr. Green както ги нарече милата продавачка на пловдивската улица Иван Вазов в едни прекрасни черни сандали  newsm44
Естествено времето тук е за препържване на цаца и студена бира за мезе  Mr. Green
А и още по-щастлива съм, че ви пиша всичко това, защото някой пловдивски добричък човечец не си е забранил достъпа до мрежата  Joy

Кало си пие АБ-то - Клацид вместо Сумамед, но кашлицата му рязко намаля. Утре сме на Бачково с Хера  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 109
изводът:
пловдивчани са прекрасни хора Simple Smile

и .... да му мислим като децата тръгнат на училище... леле, какво ще правим ?!?!

Общи условия

Активация на акаунт