Пазаруване от www.asos.com - 1

  • 41 048
  • 830
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 759
И си пишете данните на картата още с регистрацията?

# 46
  • Мнения: 3 759
Някой има ли тази рокля и какво ви е мнението за нея -как е размера?http://www.asos.com/Asos/Asos-Knot-Front-Bandeau-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=548048&cid=5158&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Turquoise

# 47
  • Мнения: 77
sasi6, аз специално не съм си въвела данните на картата с регистрациата, а си ги пиша всеки път, когато пазарувам  Peace

Вече има намаление, но аз съм си харесала толкова, неща, които не са намалени. Не ви ли е изпаднал някой действащ код, за отстъпка  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 80
На 18 май пуснах поръчка и ми изпратиха потчърдителен мейл..,но само един newsm78Още ги няма нещата
Как да проследя пратата??? Или , как да разбера дали изобщо е изпратена newsm78
МОЛЯ!!! ПОМОЩ!!! Praynig

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 212
Спокойно. Най-вероятно пратката ти отдавна е изпратена и другата седмица ще си я получиш. За доставка дават 7-8 работнни дни.Можеш и да провериш  пощата.

# 50
  • Мнения: 80
  bouquet Благодаря!Писах им  #Cussing outХодих до пощата- няма я пратката #Cussing out
Има ли някоя мацка,която ще поръчва да се комбинираме,че съм забравила някои неща Whistling

Някой има ли тази рокля и какво ви е мнението за нея -как е размера?http://www.asos.com/Asos/Asos-Knot-Front-Bandeau-Dress/Prod/pgeproduct.aspx?iid=548048&cid=5158&sh=0&pge=0&pgesize=20&sort=-1&clr=Turquoise

Колко килограма си (ако не е тайна Laughing)  ??

# 51
  • София
  • Мнения: 540
e и аз направих малка поръчка от асос и сега ще чакам Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 18:50 от deizy13

# 52
  • Мнения: 3 759
Vegas,58-защо? Ако имаш роклята-сподели!

# 53
  • Мнения: 80
Ами нямам ,но имам подобна Wink и съм наясно с размерите им.Мисля ,че 12 (М) ще ти е идеална.Аз съм 63 кг и този номер ми е леко тесен-значи на теб ще ти е екстра Wink

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ами нямам ,но имам подобна Wink и съм наясно с размерите им.Мисля ,че 12 (М) ще ти е идеална.Аз съм 63 кг и този номер ми е леко тесен-значи на теб ще ти е екстра Wink

Е, как успя да прецениш само по кг-те на момичето? А ръст, обиколки, такива неща?

# 55
  • Мнения: 8
Ами нямам ,но имам подобна Wink и съм наясно с размерите им.Мисля ,че 12 (М) ще ти е идеална.Аз съм 63 кг и този номер ми е леко тесен-значи на теб ще ти е екстра Wink

 Ами аз съм 60/168 и съм 10, но също не мисля че само по кг може да прецениш   newsm78

# 56
  • Мнения: 80
Всъщност..сте прави newsm78.
Мацка ,колко си висока???

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Това да не са дънките на Мимита ,които е върнала Laughing


Хаха, може!  Laughing

А, за номерата, винаги е имало само 26, други номера не са се появявали.  Peace

Иииии, жалко..така се надявах да се появят и други номера Sad. Но все пак ще хвърлям по едно око чат-пат, тя надеждата умира последна  Crazy!

# 58
  • Мнения: 3 759
163sm,-по-скоро ме интересуваше дали си отговарят на номера,защото разгледах си неща с такава номерация и мисля,че съм 10. А имам една пола 12,която ми е огромна. Затова питам за конкретната рокля. Също ме интересува и качеството. На снимката изглежда супер! А дали е така?

# 59
  • Мнения: 80
Мацка,аз съм 161 см. ,63 кг., и 12 ми е лееко тясна  #Cussing outСпоред мен са мааллко умалени нещата на АСОС .Но може и 10 да ти е добре - сори ако съм те объркала с избора Embarassed
ЗА качеството мога да кажа ,че е много добро Peace

Общи условия

Активация на акаунт