Отговори
# 60
  • Мнения: 529
Da e jivo i zdravo imeto na Spasi, i toj s nego.   Da vi kaja matski na 6ti se otkriva ribolovniq sezon, tykmo se smqh s myja, ama drug pyt shte razpravqm.  Leka nosht.

# 61
  • Мнения: 858
Heart Eyes Здрав,засмян и обичлив като до сега да е Спаси !

Днес беше празника ни в яслата.Голяма отврат се получи не съм вярвала,че мога някога да го кажа или напиша.То не бе някакво безусмихнато изказване на Директорката...тя бе по-вглъбена да съобщи новината за загиналите при автобусната катастрофа отколкото за празника на децата.После Фъндъкова дръпна реч,че пък и някаква кокошка от синдикатите...кмет...чудо ли не бе.Демек нещо като предизборна кампания.На децата им доскуча,ошугавяха тотално,загубиха интерес,настроение и само искаха д аизпълзят и да си ходят.Кой се разрева,кой се разтърча....дадох аим първо някакви балони,после им ги събраха,гледаха да подбутват по-говорещите и осъзнатите по-напред,че да кажат и покажат нещо,на другите им губеха дирите,нито гледаха да ги приобщят към случващото се.Арен танцува с един балон напред назад ,та ме повикаха да съм си го приберяла,защото пречел  Shocked ,по-малките тотално се разкиснаха....Накрая извадиха някакви деца от 4 ти клас от незнам си кое училище да рецитират на кмета,а след тях и една група глухонеми младежи на по 15 и...години.Няма лошо...Дадоха после на почти 3 годишните по една книжка вътре с техните работи ,рисунки и лепени неща през годината...което беше адски неприятно...Никакъв дух в тези неща.Толкова изрядни и красиви,че и аз не мога при голямо старание да ги докарам.Хубаво си е поиграла някоя госпожа,но това не е пипвано от моето дете и не ми докосва и сърцето.Пфу....още ми горчи.

Чочи,радвам се че писа и че идвате да дишнете малко БГ въздух.Бихме се радвали да успеем за срещичката на 6ти Simple Smile ако някой може да ни транспортира,ще сме много хепи  Grinning
Alexal съчувствам за жегите и умората. Heart Eyes Но всички сте толкова супер мами....Аз съм като пребито куче...може би още не съм се адаптирала към новата работа и новата схема на ежедневието...щото за първа вечер от 4 дни насам не заспивам в 21ч.
На всички много гушки и здраве...май ще се шмугвам под завивките...и ще драсвам и утре...че не мога повечеееее днес  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 678
Честит имен ден на Спаси
Много здраве,щастие и сила за да пази сестричката си  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 3 249
Марлелкеее, честит рожден ден  Hug Hug Hug

Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти.


# 64
  • Мнения: 1 174
МАРЛЕЛКАААА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,ВСЕ ТАКА ВЕДРА,МНОГО УСМИХНАТА И ЩАСЛИВА!

ХУБАВ ПРАЗНИК!


# 65
  • Мнения: 10
 за втори път пиша този пост  Crazy

Привет  Hug

Честит имен ден на патерица на малкия Спаси на Ирини да ви е много много здрав, весел и засмян  Party

Ние за пореден път се борим с алергична реакцийка на Софи и милото ми така се е изнервило от сърбежа, че подивявам  ooooh! а и две нощи по тази причина почти не съм спала и съм леко  Crazy Много и е чувствителна кожата и е със силно реактивен организъм, но не ни е за първи нито за втори път така, че ... ще се справим  Wink

Иначе захлаждането лично на мен и на малката ни се отразява освежаващо, аз имам малко повечко енергийка, а и предвид, че Софето лесно се изрива от претопляне сега е рай  Grinning

За срещичката много ми хареса идеята за пикник и ако успеем и ние ще дойдем, София ще бъде много щастлива предвид огромното и желание за себеподобни  Heart Eyes


Опс щях да забравя МАрлела честит рожден ден и да си много щастлива и обичана   bouquet
Поздрави на всички и до скоро  Grinning

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 14:15 от Eva78

# 66
  • София
  • Мнения: 1 577
Марлелка, Честит рожден ден! Да си все така енергична, търсеща и побеждаваща! Много хубави мигове!

За пикника, няма да дойдем, незнам колко време е карантината на скарлатината, но да не рискуваме. Много съжалявам наистина, липсвате ми.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 15:18 от bazel

# 67
  • Мнения: 79
Мила Марлелка, честит рожден ден! Пожелавам ти любов и здраве!
Денис, мн тъпо това с нетържественото тържество, ама свиркай си Grinning
Меги, успех на търга
Момичета, като гледам май няма да успеем да се организираме за сряда, така че ще ви информирам какво ще се разберем с Ави евентуално за четвъртък. Много съжалявам че ще пропуснем пикника на любимото ни местенце.

Ние се забавляваме пак тримата сами, че таткото като за последно пак е командировка...Сложиха и на Миа последния Инфанрикс и първия Превенар. Имаше температура, и от вчера е голям киселяк, дано утре да е по-свежа за полета.
Хайде до скоро

# 68
  • Мнения: 872
Марлелка, Честит рожден ден!    bouquet Много щастие, обич от семейството , весел праник  Hug
На патерици, честит имен ден на Спаси  Hug

На Чочи и децата, лек път
Денис, не и ли подметнахте на госпожата, че такива нагласени творби не ви радват, а обратно ... Много тъпо  Blush Филип влачи всеки ден по нещо от у-щето: стрък посаден слънчоглед, кълн от боб, риба от пластелин...  Онзи ден го прибрах с чужди гащи; явно са го преобули, но не с неговите резервни, а нечии други...  newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 3 249
...  Онзи ден го прибрах с чужди гащи; явно са го преобули, но не с неговите резервни, а нечии други...  newsm78

Е, нали е бил с гащи поне Joy
Аз да се похваля - 6-ти ден без памперс, 2 от които сухички цял ден гащи bowuu

# 70
  • Мнения: 731
Марлелка, честит рожден ден! Пожелаваме ти от сърце много щастие, любов, успехи и положителни емоции!!!   bouquet

Чочи, лек път и меки кацания! С нетърпение очаквам да се видим отново!

Мария, разсмя ме! Наистина все пак с гащи се е прибрал човекът!

Ева, бързо да се преборите с алергичната реакция на Софи!

Базел, съжалявам, че няма да дойдете на пикника, но специално във ваша чест ще направим и друг! Hug

Денис, ама че тържество! По наше време нямам подобни спомени толкова да са се престаравали в ДГ!

Прегръдки и за всичките ни бремелинки, включително и тези, които минаха в нелегалност! Приятни събота и неделя на всички!

# 71
  • Мнения: 529
 Dennis, нямаше да разказвам за тържеството по случай завършването на 1ви клас, ама хайде да не си сама. Та и аз не съм доволна, децата изпяха поне 15 песни една след друга, накрая дъх не им остана, как не се сети госпожата да редува със стихчетата. После казаха по 1 стихче, четоха от читанката, решиха 2-3 задачи и им раздадоха свидетелствата, като стана малка лудница и тъкмо да снимаме Ванко със свидетелството и една майка се изправи пред фотоапарата. Не чухме и какво каза за нас. Да не говоря, че другите класове ходиха и на зелено училище и на екскурзии. Сега двамата са в къщи и ме подлудяват по цял ден. Ванко милия като изтърван, цяла година диктовки и задачи и сега му се играееееее, та чак без сили оставам. Утре приключваме в НДК и с английския.
 Марлелка

# 72
  • Мнения: 3 985
Значи е време да се прибираш  Heart Eyes Hug

Марлелка честито Hug

# 73
  • Мнения: 109
Хей, мили ми момичета, привет!

Зная, че все закъснявам с отговорите, особено напоследък, ма пусто и аз като една приятелка "Искам да ти напиша едно дъъъъълго писмо, и затова чакам да намеря време, пък все не намирам, но не е щото не искам."  Heart Eyes И така вече година и половина.  Mr. Green Много и искрени благодарности за хубавите пожелания за поредния рожден ден! Прегръщам ви силно и желая всичките тези хубави пожелания, които получих тук и като лични съобщения, да ви се връщат тъпкано.  Hug

Честито на приетите! Звучи, като че са се борили за място в университет, срамота! Проблемът само в София ли е? Отдъхвайте сега!

dennis, Amaretka, не се ядосвайте! Радвайте на децата си, и да си пожелаем някой ден всички да работят със сърцата си (Ани,  Hug)! Посвикна ли с новата работа, или още те изцежда? Аз ли само не знам какъв е бранша...

DZ, кажи ми го и на мен.  Mr. Green Как сте?

Фибичка, irinii, като казахте домати, та да споделя как моят мил съпруг вместо цветя вчера ми донесе две кофички с разсад - домати и краставици. Само това ми липсваше на балкона, ма нейсе.  Crazy

Алина, diman, Ави, Ренка, ЦветиБ , alexal, Веси  Hug

Вени, bazel, оздравяхте ли съвсем?! Дано!

Мил@, сладури са момичетата ти големи!

Деси, честита бременност!

Йоанка, и вие се загубихте с децата, как сте?

Доничка, и аз да се похваля - Мимката е с памперс само когато спи, обаче много качествено го напикава. Wink

Мария, а продължението на сагата с гащите, обяснение разумно има ли? Ох, много се смях.  Joy Къде са снимките от първия купон на Виктор? Wink

Ева, бързо да се оправяте и двете със Софи! Simple Smile

Меги, през Тенеси само минахме, душа, ма ти си образ, простено да ти е. Аз ако се връщах в България, щеше да се чуе по-така. Успех на търга!

Chochy, лек път и весело изкарване в родината!


И сега за нас. Ходихме до Индиана - малко "гъз път да види", ама този път - толкова. Обаче тези 3 дни бяха пре-кра-сни, ама прекрасни ви казвам. Нищо че карах 660 километра, милият ми беше толкова уморен на отиване, че сдаде фронта. През два щата (без да броим нашия), та в трети. Пътуването беше леко, вечерта ни водиха на БГ-купон-рожден ден, с много деца и емоции, изобщоооо чувствах се като у дома си, честно. На другия ден ходихме в една ферма да берем ягоди, дребосъците се омазаха до ушите и се подрискаха от ядене. Обаче всички бяхме щастливи. После нахранихме овцете, козите, пуйките и останалите, скачахме по едни надуваеми балони като малки деца, включителни и аз.  Mr. Green А след това си направихме картинг-състезание, мъжете особено се забавляваха, а аз установих колко съм се сдухала физически. Вечерта мъжете поритаха и футбол, жените си поклюкарихме хубаво, децата се налудуваха. Уууу, към фермата имаше страхотна винарна, толкова хубави вино "пих и капка не остана...". С една дума, повече от хубаво ни беше на всички. Казвала ли съм, че приятелите, които посетихме не ги познавахме? Всъщност се познаваме с жената от един друг форум (покрай спечелването на зелените карти), видяхме се миналата година веднъж в Стара Загора, когато си бяхме и двете с децата в България, а те всъщност са от Разград. Хеххе, а мъжа й не го познавах. Обаче се чуваме всяка седмица, толкова земни и лъчезарни хора са.
На Мимата днес и беше последен ден в детската градина, учителките й се напредварваха да ми дават телефоните си, ако имам нужда да я гледат, сетиха се и те кога, ама пак имам варианти. Да видим как ще се спогодим с новата лелка, която всъщност е набор 84.
Днес и баща ми има рожден ден (така де, какъв хубав подарък му е направила мама преди 34 години, а?), та ми е едно такова хубаво, че му казах, че много го обичам, и той ми рече същото. Ей, одъртя тоя човек.  Sad
И те така.

Обичам ви, до скоро!  Hug

Абе снимки забравих да пусна, ма пускам, пускам, само дето не са всички, от купона ще кача по-късно.
фермата
пътуването

# 74
  • Мнения: 3 985
Марлела време е да се прибираш   Mr. Green Heart Eyes

Ми какво да кажа за нас.Ходихме почти 2 седмици на ясла и пак сме болни Rolling Eyes
Настинка сополи ,кашлица и малко Т ooooh!
Махнахме памперса.

Ох вика ме -ставам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт