Нощно кърмене

  • 1 253
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
Синът ми също е на 10,5 месеца и се буди поне 3 пъти през нощта,има и нощи когато се кърмим  през час,така е от началото на 4 месец и поне засега няма никакви изгледи да спре.

# 16
  • Мнения: 1 090
Синът ми също много често се буди нощем - през около час, два. Не винаги иска да суче, просто да се гушне по-добре в мама. Понякога много ми тежи това постоянно будене, но знам че няма да е вечно.

# 17
  • Мнения: 272
Надежда винаги има  Mr. Green Обикновено сучат по-активно нощем при пробив на зъбки, а когато излязат или ако спре временно растежа, се спира и непрестанното сучене. Ако се заредиш с повечко търпение и се настроиш положително този етап ще мине по-леко Simple Smile Сигурно знаеш как боли, когато никне мъдрец, а на малките човечета им излизат по няколко зъбчета наведнъж. Те освен храна, чрез сученето намират утехата и сигурността на мама  Heart Eyes Желая ви бързо да пробият и да не я боли много!   bouquet

Ей така сме и ние.
Кърмя я легнала, ама взе да ме боли много кръста.
(АМ въобще не стои като алтернатива:)).

# 18
  • Мнения: 1 174
Кърмя я легнала, ама взе да ме боли много кръста.


Ако си удобно настанена не би трябвало да те боли кръста  newsm78 Как точно заставаш, да не се подпираш на лакът, че да се получава така ?

Общи условия

Активация на акаунт