Моля за актуална информация за Черноморец

  • 69 335
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Вила Камелия е на около 5 -10 мин от централния плаж, можеби с малчо ще е малко повече. Доколкото знам не предлагата храна. Собствениците са страшно мили хора, млади и много точни. Около къщата има градинка, с нещо като беседка ( не съм сигурна дали точно това му е името) , какво друго мисля че вече писах, че е много спокойно, дори не може всеки да влиза дори в двора, трябва да имаш ключ, за да си отвори6 дворната врата и после другата. Тоест има сигурност. Самите собственици имат детенце - момиченце., което обаче не означава, че е шумно. Специално стаята, в която бях аз се виждаше моренцето. Всъщност намира се ул Славянска в близост до тази улица има един голям кораб. Това е ако има друго питайте - а виждам в нета че има и сайт - тъй че тамима снимки на вилата.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
И ние тази ходина след 2 години "почивка" най-накрая ще ходим на море и то в Черноморец - резервирах в къща БЕЛ за 7 нощувки без храна - 250 лв ....... Хубави отзиви прочетох в нет-а , жената с която подържах връзко по телефона ми звучеше любезна и мила ........ Ще видим как ще изкараме! Весела ваканция на всички !  Hug

# 17
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 През юли ще почиваме в Черноморец.Ще бъдем две жени и малко дете.Интересуват ме условията в селото: има ли някакви добре зареждани магазини, аптека,  банкомат,заведения за хранене.Как стои въпросът с плажа? Имаше една тема за Черноморец,но е от преди две години.Надяваме се положението да е по-добро.
Моля ако някой е почивал скоро да пише!

# 18
  • Мнения: 2 821
Има от всичко изброено. Все пак е населено място целогодишно. Плажът е сравнително голям. Подходящ е за деца, защото е плитко.

# 19
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Благодаря,МамиБлю! В миналата тема всички се оплакваха от плажа - бил мръсен,неподдържан ,а морето пълно с медузи и мръсотия.Всички ходели на плаж в "Градина" ли беше! Но ние няма да сме с кола,та затова питам.

# 20
  • Мнения: 2 821
Моите впечатления са отпреди една седмица. Но все пак е юни и е по-малко населено. Плажът беше чист, водата също. Не знам как е в разгара на лятото...

# 21
  • Мнения: 1 722
Малко офф, ние понеже сме на черноморец от 28-ми юни, но вече сме отпуска и ни се иска да тръгнем по-рано - та: идея къде може да се пренощува 2 вечери по пътя за Бургаско? Така и да съкратим пътя малко  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 835
В Черноморец има всичко от изброеното, защото освен, че е курорт е и село в което се живее целогодишно.Плажът наистина е гаден, но щом сте без кола мога да ти предложа да се пробваш да помолиш в х-ел Роза на всеки 30мин има автобус до "царския залив".Ако имате късмет може да ви взимат и да ви връщат.Все пак там плажът наистина е много по-хубав.

# 23
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Миналата година почивахме на Черноморец и тази година отново сме там!
Градчето много ми хареса и си има всичко, само за плажа не мога да кажа хубави думи! Един единствен ден отидохме и детето се върна цялото в пъпки - беше ужасно населено, шумно, а и трудно се наблюдава дете и багаж едновременно в навалицата! Ходехме на плаа на къмпинг Градина, за който пишеш - за там нямам думи - страхотно е!

Хубаво лято!

# 24
  • Мнения: 809
Градчето е много симпатично. Хубавото е, че можеш да го обходиш цялото пеша за не повече от половин час. Има си абсолютно всичко за градче от този тип. Цените в заведенията обаче не отстъпват на някои от по-големите курортни градове.
Плажът наистина е малък и неудобен. Ако има начин да стигнете до къмпинг Градина, горещо го препоръчвам. На 2 км. е от Черноморец. Плажът там е чудесен, има и кръчменце за обяд, магазинчета и всичко необходимо.

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Малко офф, ние понеже сме на черноморец от 28-ми юни, но вече сме отпуска и ни се иска да тръгнем по-рано - та: идея къде може да се пренощува 2 вечери по пътя за Бургаско? Така и да съкратим пътя малко  Simple Smile
Вие от Благоевград ли бяхте (или Петрич..).
Някъде около Пловдив, Пазарджик май ви се пада половината път.

# 26
  • Мнения: 276
И ние сме там от 05,07,2009г. Peace

# 27
  • Мнения: 2 673
Почивахме в СОзопол и отскочихме до ЧЕрноморец. Бих го нарекла смотано, с по нищо не отстъпващи на по-уредените курорти цени. Питах информативно за нощувка в "хотел" ако така може да се нарече хотела над плажчето. Казаха ми апартамента е между 80-100 лева за двама възрастни и две деца. \интересувах се за приятелка, която иска да почива от 6.07 там. Иначе плажната ивица е много тясна, пясъка е фин, морето спокойно, тъй като залива е доста затворен. Това обаче създава предпоставки за бая мръсна вода  Tired в активен сезон.

# 28
  • Мнения: 142
Почивахме в СОзопол и отскочихме до ЧЕрноморец. Бих го нарекла смотано, с по нищо не отстъпващи на по-уредените курорти цени. Питах информативно за нощувка в "хотел" ако така може да се нарече хотела над плажчето. Казаха ми апартамента е между 80-100 лева за двама възрастни и две деца. \интересувах се за приятелка, която иска да почива от 6.07 там. Иначе плажната ивица е много тясна, пясъка е фин, морето спокойно, тъй като залива е доста затворен. Това обаче създава предпоставки за бая мръсна вода  Tired в активен сезон.


Не съм съгласна с това, въпрос на вкус. На мен много ми харесва градчето и плажа не е толкова лош. Най-вече е подходящ за малки деца защото е плитко, водата е топла. Единствено че е пренаселено, но пък в лявата му част е по-спокойно.

# 29
  • Мнения: 239
Чувала съм,че наблизо има някакъв къмпинг,Русалка май се казва и е много хубав,с кристално чиста вода и е подходящ за плаж,а пък нпщувките-в Черноморец. Някой да има актуално инфо? Simple Smile ИЛи пък май беше къмпинг Градина...? Има ли и Русалка наблизо? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт