Моля за актуална информация за Черноморец

  • 69 347
  • 741
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Здравейте, някой да ми подшушне за бунгала в Черноморец, пък и не само там въобще на юг от Бургас, за Каваците знам, но условието е да са близо до плажа,под близо имам предвид най-много 100м,благодаря ви

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Само да отбележа, че преди 2 г. си изпатихме от местната здравна служба - антибиотикът, който лекарката предписа на дъщеря ми, беше в по-малка доза, отколкото трябва, и 4 дни се трови без никакъв ефект. Така че наистина - първо, дано не се налага, а ако все пак има нужда - в Бургас.

Джоджо, не можах да разбера за Кондрос (всъщност не беше ли Кендрос  newsm78) дали става тази година, или не. Досега все там сме се хранили и сме общо взето доволни - като миналата г. беше малко по-зле от предишната  Rolling Eyes

# 392
  • Мнения: 654
Кипра Маца ,,Кондрос"е.
Вчера ядохме пилешки дробчета и бяха супер,но рибешката чорба...не съм сигурна.
Беше вкусна,но вътре имаше цели рибета,та малко странно.
Здравната служба в Созопол също не е лоша.
Но,да не се налага.

Сега се връщам от плажа и се огледах за бунгала.Има тел.номер ако искаш ще го запиша
Но са сбутани между два хотела и един строеж.

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 373
може,ако не те затруднявам,или нещо име ако се вижда,благодаря  bouquet

# 394
  • Мнения: 242
Здравейте,Джоджо и аз ще чакам за името и телефона на тези бунгала.Искам да те  попитам,знаеш ли нещо за почивна база ВТЕПС-ЧЕРНОМОРЕЦ?Благодаря ти предварително!!! Peace

# 395
  • Мнения: 654
zaharina03 това не е ли бившата станция,,Време"?
Моля,дай адрес.
А телефона утре по светло ще го запиша.
Бунгалата се намират срещу хотел,,Вромос"

# 396
  • Мнения: 654
бунгало до плажа-0878115806-Дора

# 397
  • Мнения: 124
дали някъде има прогноза за времето в черноморец от 15 юли натам, много се надявам да е топличко и недъждовно Simple Smile

# 398
  • Мнения: 534
дали някъде има прогноза за времето в черноморец от 15 юли натам, много се надявам да е топличко и недъждовно Simple Smile

http://sinoptik.bg/?lid=100732770 аз само тук знам  но има само до 16 ти  Peace

# 399
  • Мнения: 242
Джоджо,адреса на бунгалата е ул.Адв.Стоян Тодоров№2 ,имало и бунгала и хотел.

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
дали някъде има прогноза за времето в черноморец от 15 юли натам, много се надявам да е топличко и недъждовно Simple Smile

http://sinoptik.bg/?lid=100732770 аз само тук знам  но има само до 16 ти  Peace


 PraynigДано-ооо да се размине дъжда!!!

# 401
  • Мнения: 87
Как са цените тази година в Черноморец? Миналата година бяхме на първа линия до плажа, къщата със сините тераси, останахме много доволни. А до нея имаше едно хотелче като на партера му имаше нещо като столова, където се хранихме.Ако някой се сеща за какво говоря, моля за координати.

# 402
  • Мнения: 654
sysi_a телефон ли ти трябва или адрес?

# 403
  • Мнения: 87
Ами аз го знам къде е, но ако не те затруднява напиши ми телефон и адрес  Hug
джоджо, а знаеш ли какви са цените тази година, интересуват ме местата, възможно най-близко до плажа?

# 404
  • Мнения: 654
На хотела са махнали  в момента табелата с телефона,но адреса е ул,,Морска"15.
Няма промяна от миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт