Моля за актуална информация за Черноморец

  • 69 381
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 126
Много ти благодаря Джоджо!

# 376
  • Мнения: 229
В умопомрачение съм от търсене на място за почивка и се записвам, за да мога да чета и разглеждам.

# 377
  • Мнения: 654
В умjavascript:void(0);опомрачение съм от търсене на място за почивка и се записвам, за да мога да чета и разглеждам.
И що така? Laughing

# 378
  • Мнения: 229
Ами защото някак неусетно се цаних за организатор на почивката на три семейства, в последния момент, а и съм малко придирчива ... Изръшках де що има оферти в интернет и вече сама не зная какво искам, само имам усещането, че това което май искам, със сигурност не мога да си го позволя ... та се надявам да чуя добър отзив за някое място и да прегледам конкретни оферти за него.

# 379
  • Мнения: 6 304
Хич не е хубаво да си организатор, защото на теб ще ти мрънкат после, но тази година и аз съм в тази роля  Laughing

# 380
  • Мнения: 654
Ами защото някак неусетно се цаних за организатор на почивката на три семейства, в последния момент, а и съм малко придирчива ... Изръшках де що има оферти в интернет и вече сама не зная какво искам, само имам усещането, че това което май искам, със сигурност не мога да си го позволя ... та се надявам да чуя добър отзив за някое място и да прегледам конкретни оферти за него.
Хич не е хубаво да си организатор, защото на теб ще ти мрънкат после, но тази година и аз съм в тази роля  Laughing
Желая ви успех момичета Peace
Кажете с какво може да ви помогна.
Има къщи  които може да наемете и да си бъдете самостоятелни.
Например във вилна зона ,,Червенка"има страхотни вили.
Когато сте толкова много хора трябва и да улучите и толкова свободни места.
Има и възможност за наемане на етаж.
Доста обяви има от този вид.

# 381
  • Мнения: 2 126
, само имам усещането, че това което май искам, със сигурност не мога да си го позволя ...
E това е Mr. Green И аз съм така,ама понеже съм твърде голям реалист и земен тип човек не искам това което немога да си позволя.Незнам точно дали разбрано се получава ама казах го....
Аз харесах хотел Зоя в Черноморец,можеш да погледнеш.Жената с която говорих беше много разбрана и любезна.Може да ги погледнеш по сайтовете.
На мен 45лв на вечер ми е скъпо и в крайна сметка си отиваме в Поморие на проверено място Wink

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 40 858
Абе вие май всички ще ходите на Роза,а??? Laughing
Дайте и нещо друго...

# 383
# 384
  • Мнения: 654
Не ви препоръчвам,,Зоя".
До самия плаж е,но вътре стаите и коридорите са луксозни,но неуютни.
На самата улица има една къща,намира се точно до,,Бързо хранене" и е срещу,,Зоя"има ги същите условия.

# 385
  • Мнения: 2 528
Джоджо, кажи къде да се храним или нехраним в Черноморец - говоря за сносни заведения с готвени ястия. Също ме интересува в кои хранителни стоки мога да си купя нещо за сутрешна закуска примерно. А, и да не забравя - аптеката на Черноморец добре заредена ли е и искат ли от непозанати лица непременно рецепта за лекарство?

# 386
  • Мнения: 654
Аптеки има три на брои и не създават проблем за рецепти.
Но дано не се налага да ползвате здравни услуги,защото тук май здравните книжки не са признати.
Вземат ти като на частен прием,което не е правилно.
Когато почивате ви се плаща курортна такса и имате всички права.
За закуската не се тревожи.Има доста пекарни които предлагат голямо разнообразие.
А за обяд има изнесени менюта и може да се избира.

# 387
  • Мнения: 654
От няколко дни има една атракция-небесни фенери.
Много е готино.
3броя за 10.00лв.
http://www.feneri-bg.com/

# 388
  • Мнения: 2 528
Аптеки има три на брои и не създават проблем за рецепти.
Но дано не се налага да ползвате здравни услуги,защото тук май здравните книжки не са признати.
Вземат ти като на частен прием,което не е правилно.
Когато почивате ви се плаща курортна такса и имате всички права.
За закуската не се тревожи.Има доста пекарни които предлагат голямо разнообразие.
А за обяд има изнесени менюта и може да се избира.
Ми мойто дете не закусва с неща от пекарни - банички, пирожки и прочие. Та за това питам за хранителни стоки.
То менюто е едно, но аз от едни скариди в Черноморец си изпатих доста зле /оттогава не ща да чуя за скариди/. Пък и менюто е едно, а поднесеното ястие - по вкус , та дори и по цена, съвсем друго.
За лазарета, наречен здравна служба - знам. За това избирам най-близкото селище до Бургас. Все пак в Бургас има болница.

# 389
  • Мнения: 654
Добро утро.
Лично аз не пазарувам от магазин,,Централ"на центъра и магазина до стъпалата на плажа.
Бутилка бира ако струва 2.20лв  в морския магазин е 3.60лв.,но пък той е денонощен.
В магазин,,Болеро"зад здравната служба  е доста богата гамата на предлаганите стоки,но обслужването е кошмар.И то не персонала е виновен,а организацията на работа.
За скаридите и мидите newsm78
Пак лично,не ви препоръчвам нито на морето,нито в къщи.Май тези продукти трябва да ги забранят.Вече не познавам някой да не е имал проблеми след консумация.
Когато имам много работа и не мога да организирам обяда се храним в ,,Замъка".
,,Кондрос"има страхотна ценова листа и още по страхотна представа с какво може да се нахрани човек.Порциите са за като кукли.Цаца-100гр-0.80лв.
Боб чорба-0.50лв,останалите супи са около 0-80 до 1.30лв.,най скъпа е шкембе чорба 2.50лв.
Те не предлагат храна за вкъщи.Ако поискаш кюфтета за вкъщи ,ти ги дават без обявената гарнитура.Като общата обявена цена е 1.80лв.
Човек трябва да има шесто чувство къде няма да го прецакат.

Общи условия

Активация на акаунт