Моля за актуална информация за Черноморец

  • 69 433
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
До нашето море са 17 дни. Wink
Доника може и да се засечем.
Ние още се чудим обаче как и с какво да пътуваме. А зсъм бременна и получавам контракции, та леко ме е страх толкова дълго да пътувам с кола. умувахме варианти и за самолет и за влак, ама в крайна сметка май ще тръгнем с колата 1 ден по рано и ще направим почивка в някое хотелче по средата на пътя. newsm78

# 361
  • Мнения: 711
И аз вече нямам търпение да заминаваме....
Ние ще бъдем от 19-23.07 в "Роза", но след това ще останем за 3 дни на палатки на Градина.... интересуваме някой знае ли цените на къмпинга за палатките и т.н. какво се плаща?

# 362
  • Мнения: 329
Здравейте, да попитам отседналите в "Роза" има ли фитнес или др. занимавки, какви са цените ? Има ли вече анимация за децата? Wink

# 363
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте, да попитам отседналите в "Роза" има ли фитнес или др. занимавки, какви са цените ? Има ли вече анимация за децата? Wink
Фитнес имало от тази година, игрище за футбол, дарц, тенис на маса и билярд. Цени обаче не знам...

# 364
  • Мнения: 2 126
Дайте някое инфо за хубава квартирка на крайбрежната улица да е близо до плажа,моля Praynig

# 365
  • Мнения: 654
Дайте някое инфо за хубава квартирка на крайбрежната улица да е близо до плажа,моля Praynig
Хотел или частна квартира?
Ако искаш адрес или цени пиши.

# 366
  • Мнения: 2 126
Ами искам квартира(май ще ни излезе по евтино Embarassed).С две деца сме на 2 и на 4г.На едно място се обаждах,но ни е далеч от плажа,за 25лв ни дават хората 3-на стая.Нещо около тази цена ако може.
Благодаря много Hug

# 367
  • Мнения: 6 741
Има толкова много сайтове, които предлагат оферти, поразрови се малко.
Ето: www.bultourism.com ; www.BgHotelite.com
Ако не е позволено да се публикуват сайтове тук, моля, модераторите да редактират поста ми.

# 368
  • Мнения: 2 126
Пределно ми е ясно че има толкова много сайтове в които ровя от 2-3 седмици.И тези двата съм ги прегледала също.Назидателният ти тон хич не ми се нрави,аз питам който желае да ми отговори,а не някой да ми казва да се поровя Peace
И ако не си обърнала внимание,това е форум за публикуване на идеи за места на които хората почиват така че модераторите не се сърдят за тези неща..ЧУдя се защо е нужно да се пълни форума с ненужни постове.Аз съм си задала въпросите конкретни и особено последният към момичето джоджо,което беше така добро да се отзове на питането ми,така че.....
Та...конкретен въпрос в съответната тема,мисля че поучения от типа "порови" са повече от ненужни тук Wink

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Дайте някое инфо за хубава квартирка на крайбрежната улица да е близо до плажа,моля Praynig
 
  Частна квартира "Зоя "1  - само на крайбрежната уличка. Много е хубаво там ходили сме поне 3-4 пъти.
http://www.nextbgtrip.com/read_hotel.php?id=1050
 Не гледай снимката - стара е. Peace

# 370
  • Мнения: 6 741
Не съм и подозирала, че две изречения биха могли да предизвикат такава агресия.Не съм искала да звуча назидателно, а и няма как да знам ровила ли си някъде или не.Аз също исках да помогна и не случайно ти изпратих сайтове за да може да разгледаш какво се предлага и на какви цени. Аз също съм в Черноморец и съм наясно за какво става въпрос, но дори и някой да ти уреди квартира, как би могла да занеш в какво състояние е, при положение, че си с малки деца и трябва да е на определено ниво.
Грубия тон беше излишен, пази си нервите! Peace

# 371
  • Мнения: 124
Ами искам квартира(май ще ни излезе по евтино Embarassed).С две деца сме на 2 и на 4г.На едно място се обаждах,но ни е далеч от плажа,за 25лв ни дават хората 3-на стая.Нещо около тази цена ако може.
Благодаря много Hug
Здравей, квартира не мога да препоръчам,но пък за сметка на това от опит мога да ти кажа други два варианта: Вила Камелия - там е по 20 лв на човек( стая с климатик),уппсс има някакви промени ето сайта им: http://www.villa-kamelia.com/Contacts.htm но имаше някакви отсъпки за деца, трябва да видиш на сайта им( там е спокойно, стаите са просторни и има и градинка, а външната врата се заключва т.е спокойно можеш да пуснеш децата в двора) и другия вариант е къща за гости Бел- там цените са 16 лв за стая без климатик( на човек) и 22 с климатик,  също има двор, дори предлагат храна за следващия ден, ако си поръчаш предишния, т.е имаш прясно приготвено ядене. И двете опции са сравнително близо до плажа - на около 15 мин Камелия се намира на ул. Славянска, а Бел - на ул. Димо Николов( май така беше)http://bghotelite.com/web_main.php?id=3059 в google можеш да пуснеш да потърсиш карта на Черноморец и горе долу ще се ориентираш за какво разстояние говоря. До къмпинг Градина няма транспорт. т.е ако сте без кола - е около 40- 50 мин пеша. Друго ако те интересува пиши.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
В Бел бяхме преди 2г., накараха ни да платим за детето по-висока сума, отколкото се бяхме разбрали предварително. Мъжът ми обаче носеше разпечатка  Mr. Green, та отстъпиха. Но го направиха с неудоволствие. Иначе хотелчето е добро, ново, баните са доста луксозни. Дограмата също е нова, но много некачествена - имаше някаква пролука, през която вятърът свистеше. Друг минус беше, че нямаше перде / щора на балконската врата, а тя беше със западно изложение и сещайте се какъв ад наставаше следобед (по това време климатиците още не бяха поставени - не им останало време).

# 373
  • Мнения: 2 126
Благодаря за последните мнения много са ми ценни.
Агресивна най-малко съм искала да бъда.И също така неискам никой да ми урежда квартира въобще,досега не се е налагало никога,просто искам ориентир относно местата на които може да се отсяда на крайбрежната улица в непосредствена близост до централният плаж.От 4 години все ходим с децата,бебета бяха пък не сме закъсвали и сме си уреждали почивките по интернет и по телефона,нивото винаги е било добро.

# 374
  • Мнения: 654
Много сте се разгорещи ли  Laughing
трябва ви морски въздух и вода  Laughing
Улиците до централния плаж са ,,Рибарска",,,Морска",,,Кирил и Методии".
Цените не са по различни от където и да е било.Самостоятелна баня към стаята е 12-15лв.
С обща баня и тоалетна 8.50-9.50лв.В тези цени влиза и курорната такса която е 0.40 на човек.
Само,че много е трудно с паркирането на колите.Всички са помислили за всичко,пък на...
При нас се наложи да разчистим двора,защото 90%от туристите са с автомобили и не е приятно да паркираш на друга улица.
Има и доста хотели на самия плаж,цената е 15-20лв.,но и те нямат паркинк.

Общи условия

Активация на акаунт