хронология на SKYPE

  • 6 441
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Намира се на Ц:, в профила, мисля, от който е влизано, когато си чатил.

Точния път ще ти дам , когато се прибера, че сега съм на служебния.

# 16
  • Мнения: 116
Намира се на Ц:, в профила, мисля, от който е влизано, когато си чатил.

Точния път ще ти дам , когато се прибера, че сега съм на служебния.
ееее недей де,искаш да напълниш форума с теми.....за виртуален секс и изневери ли? Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 370
Добре де.
Ще пиша на ЛС.

# 18
  • Мнения: 188
Нямам какво да крия,нито пък да проверям но ми стана интересно.
fusta free скайп не се ползва само за виртуален секс и изневери  Peace

# 19
  • Мнения: 116
Нямам какво да крия,нито пък да проверям но ми стана интересно.
fusta free скайп не се ползва само за виртуален секс и изневери  Peace

e ти пък,защо го прие личн,аз нямах впредвид теб Wink

# 20
  • Мнения: 5 622
Аз пък не правя нещо, което после да искам да трия. И да ви кажа, доста по-спокойно се живее така  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 175
C: , Documents and Settings, User /този, в чийто акаунт си/, Application data, Skype, user в Skype, и вътре триеш всичко, без да изтриваш самата папка. Това е, но за по-лесно просто изключи пазенето на хронологията в скайп.  Peace

# 22
# 23
  • Плевен
  • Мнения: 239
На чат - последни дискусии се запазват последните абонати,с които си писал. Мисля,че не могат да се изтрият.

# 24
  • Мнения: 1 114
Може ли да използвам темата, за да да попитам къде са тапетите?
След като си инсталирах новия скайп, не мога да ги намеря.

# 25
  • София
  • Мнения: 547
Dorothea, на новия скайп няма тапети Peace

# 26
  • Мнения: 1 114
Малката Черна Шапчица, мерси много. А аз толкова ги търсих...

# 27
  • Мнения: 188
C: , Documents and Settings, User /този, в чийто акаунт си/, Application data, Skype, user в Skype, и вътре триеш всичко, без да изтриваш самата папка. Това е, но за по-лесно просто изключи пазенето на хронологията в скайп.  Peace

E това го знаем, ставаше въпрос , че въпреки че ти е изключена хронологията някъде в компа ги имало записите, затова ми стана интересно .
fusta free знам, че говориш по принцип и аз чета какви ли не истории, но просто уточних , че някои го ползваме  за други неща  Peace

# 28
  • Мнения: 25 619
Аз ако съм един ревнив мъж, хич няма да се тормозя да ровя, да качвам шпионски програми, да следя и слухтя... Просто ще вляза в бг-мамма и като видя милото да пуска (или проявява интерес към) тема "Как да си изтрия...", веднага ще я гепна за гушата, мръсницата!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 212
Аз ако съм един ревнив мъж, хич няма да се тормозя да ровя, да качвам шпионски програми, да следя и слухтя... Просто ще вляза в бг-мамма и като видя милото да пуска (или проявява интерес към) тема "Как да си изтрия...", веднага ще я гепна за гушата, мръсницата!  Mr. Green

Много сложно пак го изкара. Всъщност нещата са много прости и лесни, и метода за действие при подозрение в изневяра от страна на мъжа е елементарен. Бой, бой, бой и пак бой и жената ще си каже и майчиното мляко. Няма нужда истинския мъж да пада толкова ниско че да ходи да следи жена си и други подобни долнопробни изпълнения. Просто и при най-малкото съмнение й хвърляш един хубав бой (на жената) и тя си признава сама...

Общи условия

Активация на акаунт