Как мислите да отбележите Деня на детето?

  • 5 197
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
аз май ще намажа повече и от детето Joy

# 16
  • Мнения: 9 903
Франческа, точно с корема по-добре избягвай зоологическата  Peace иначе ще ти измъкна от архива миналогодишната тема за 1 юни в зоологическата и как писалите в нея никога повече няма да идат там  Mr. Green

досега не сме отбелязвали 1 юни, не ми е важно, мисля и тази година да пропуснем.

# 17
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
При нас им правят винаги празненство в детската градина. А след детска  ще се организираме с приятелки и ще ги заведем някъде да се почерпят. Подаръкът е задължителен.

# 18
  • Мнения: 5 228
Заповядайте на първоюнско тържество на 31-ви май, неделя:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395157.0

# 19
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Ще и купя подарък.Ако съм по добре,( понеже в момента карам Варицела), ще отидем на разходка, кино, или където пожелае.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дааааа и то от миналата година, тогава не успяхме да го осъществим - разходка с корабче до стария град Party

# 21
  • София
  • Мнения: 39 771
На 31ви ще ги водя на благотворително тържество. За самият 1ви още не съм мислила. Навсякъде ще е фраш. Може да заведа на почерпка.

# 22
  • вкъщи
  • Мнения: 704
още не съм решила къде

# 23
  • Мнения: 337
Ние смятаме да го заведем в Зоологическата или в Патиланци, зависи от времето ни и дали ни е напът. Но по съм склонна за зоопарка, защото доколкото си спомням миналата година там имаше за деня на детето нещо организирано и сигурно ще има нещо като представление в амфитеатъра.

# 24
  • Мнения: 1 085
Ще купя подарък и ще се почерпим с приятели, но още не сме решили къде. Не ми се ходи по масови тържества в парковете. Иска ми се да е в по - тесен кръг.

# 25
  • Мнения: 137
Миналата година в зоопарака беше наистина претъпкано, опашки огромни, никакво място за паркиране и никакъв шанс да гледаш програмата в амфитеатъра. Беше почивен наистина, но изживяхме истински кошмар. Май по- добро решение да го зарадвам с подарък и да сме някъде на по- тихичко местенце.

# 26
  • Мнения: 4 965
Ние точно тогава ще сме на морето - това е най-специалният подарък (с тази цел планирахме и това пътуване). Отделно, сигурно ще ги заведем на лунапарк или цирк и ще им купим подаръци.
На заведение надали ще ходим, защото сме на "all inclusive". Надявам се, че в хотела също ще са измислили нещо весело този ден.

# 27
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
За късмет тогава ни почва отпуска, така че ще ходим някъде на детско тържество.След това в Борисовата градина, сладолед, балони и т.н. Подаръче също, но не съм измислила какво точно Thinking

# 28
  • Мнения: 126
Аз пък за късмет съм на работа  Tired

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм на работа до обяд, след това ще я изведа, но времето дано да е хубаво, че го дават да вали.

Общи условия

Активация на акаунт