Как мислите да отбележите Деня на детето?

  • 5 215
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 914
За родители - 20 лв, за деца над 2 г. - 14 лв. Мойто още няма да е навършило 2 и ще минем метър  Mr. Green. Даже мисля да взема акта за раждане, че изглежда на 3  Laughing.
Представление има в 10.30, в 12.00 и после още едно, но не обърнах внимание кога, защото ние спим следобед.

# 61
  • Мнения: 1 817
Ще ги заведа да се забавляват на воля в някой детски кът. Макар че няма да е кой знае каква изненада - и вчера ходихме в "Капела плей" и пощуряването беше от класа. Laughing
Но на децата това им харесва и никога не им омръзва. Така че , пак ще са игри. За тях всеки ден е празник. Когато децата са щастливи и родителите са доволни.
С малки подаръчета ще ги поглезя за техния ден.

# 62
  • Мнения: 107
Днес каката имаше тържество в детската  по случай празника-в един детски клуб , а малката още не разбира. На 1ви със сигурност ще пропуснем блъсканицата- по скоро може да ги изненадаме с подаръци...

# 63
  • Мнения: 298
А какви подаръци искат децата ви, предполагам играчки, но предим но какви?

Пусни я в детския магазин и сама ще ти покаже какво иска  Joy
Абсолютно!
Ама тя иска всичко!

Позната история  Grinning. Ами,да си призная,на мен ми се искат толкова много неща като ги гледам тези магазини,че детето ли няма да иска. Напълно нормално е.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 097
Задължително подарък и може би ще я заведем в любимата й пицария или на сладкарница.

# 65
  • София
  • Мнения: 38 950
Ще я заведа на НДК, където ще бъде фолклорната и група от градината.
После - почерпка.
Мисля и някакъв подарък да и взема, играчка, но се чудя каква. newsm78

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля и някакъв подарък да и взема, играчка, но се чудя каква. newsm78

И аз се чудех, но я подпитах и това много ме улесни  Laughing

# 67
  • Мнения: 1 849
Ние покрай празника се наканихме да купим тъй дълго мечтаното колело. Взехме го още миналата седмица, та не знам дали малчо ще го приме за подарък точно за 1 юни, но радостта е голяма. Вече правим кръгчета в градинката до нас.  Peace
За баткото, както каза: Кеш! Той си знаел от какво има нужда... Mr. Green
А иначе може да хапнем някъде пица, тъкмо ще спестя едно готвене...

# 68
  • Мнения: 75
Аз купих скромен подарък-голям метален и много красив пумпал  Grinning

# 69
  • Мнения: 1 021
Още незнам със сигурност. Ако е хубаво времето предполагам някъде на откито, ако е лошо на театър или в някой детски клуб. Може и на цирк.

# 70
  • Мнения: 1 044
Той ще е на градина през деня, но вечерта ще го заведа на сладкарница - ще хапнем торта.

# 71
  • sofia
  • Мнения: 249
Още незнам със сигурност. Ако е хубаво времето предполагам някъде на откито, ако е лошо на театър или в някой детски клуб. Може и на цирк.

Би ли ми казала къде в София има цирк?

# 72
  • Мнения: 1 021
В Младост, до Аско Деница! Поне имаше до миналата седмица, сега незнам!

# 73
  • София
  • Мнения: 38 950
Цирка си е там!
Обаче с това време май ще ни се провалят плановете за НДК и разходки. Sad

# 74
  • Мнения: 730
На кино и пица.

Общи условия

Активация на акаунт