Как мислите да отбележите Деня на детето?

  • 5 205
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 249
Мерси много

# 76
  • София
  • Мнения: 38 664

Ако водите децата в дъждовните дни на цирка, обуйте им гумени ботуши - сериозно!
Там е такава кал и вода, че....

# 77
  • Мнения: 547
Благодаря за съвета - точно мислех днес да ходим на цирк.

За 1 юни в детската градина са им замислили страхотно тържество с програма за целия ден и много изненади. А вечерта ще има подарък и сигурно ще отидем някъде.

# 78
  • Мнения: 2 100
Малкия още не отбира много много от празници, тъй че каквото и да направя надали ще се впечатли толкова  Laughing Но разходка ще има, както и подаръче.  Peace

# 79
  • Мнения: 1 111
По случай празника ще ги посетя за един ден. Laughing За другите работи-то за тях всеки ден е празник. Laughing

# 80
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с подаръчета, а ако имам време и със забавления за тях. Но времето ще бъде дъждовно, по прогноза  Tired

# 81
  • Мнения: 489
Вече взехме подаръците, но ще си бъдем в къщи, защото сме болни...

# 82
  • Мнения: 1 995
Момичета, в голямо затруднение съм с избора на подарък-дайте някакви идеи. Ще видя Георги чак късно след обяд и не мога да го заведа никъде, затова поне подарък да има. 

# 83
  • Мнения: 2 005
Празника утре ще го отбележим подобаващо  Wink Купила съм му подарък и ще го водя на среща с куклени артисти , ще бъде забавно  Hug Ще има и много голяма торта за всички дечица  bouquet

# 84
  • София
  • Мнения: 1 055
Ние първо ще празнуваме в градината - театър и тържество за всички малчовци и техните горди родители LaughingПосле някъде ще се почерпим някъде - кадето намерем местенца. Подъръкът - жадуваното колело го има от две седмици, но си знае че е за 1 юни, утре само от любимата леля ще има подарък - костенурка нинджа, че сега това ни е на мода (след като изкупихме всички възможни Маккуини , внесени в Бг Joy).
Весел празник на всички!!!

# 85
  • София
  • Мнения: 3 880
утре децата ще празнуват в градината, ще ги водят и в Южния парк, ако времето позволява. като го вземем ще го заведем в на разходка, ако е хубаво времето, а ако не е - в детски клуб. ще има и подарък. ще измисля нещо, за да почувства, че е празник Wink

# 86
  • Мнения: 11 607
Аз ще ги заведа да ги почерпя някъде, а баща им ще ги заведе на картинг - за картинга те самите настояха.....

# 87
  • Мнения: 355
Ние ще сме на разходка и ще се почерпим с нещо.

Присмехулник, а откъде взе този пумпал?

# 88
  • Мнения: 4 296
Ще ходим на театър и детско парти.  bowuu

# 89
  • Мнения: 5 393
Има организирано тържество от градината. Ще вземем и подарък. Това е,  друго планирано няма.

Общи условия

Активация на акаунт