ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 19

  • 24 788
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 625
Точно Светльо е. Досега сравнявах кадри!

http://img198.imageshack.us/img198/2400/123xid.jpg

http://img198.imageshack.us/img198/2981/1234l.jpg

# 61
  • Мнения: 0
Може да са надушили, че е имало още някой с тях (Андро и Маймун ) но те няма начин да знаят това. И аверът на Пецата( излезлият от кома) им е казал къде я крият. Светльо отива там с баретите и вардят да заповят и остналите съучастници. Коиро ще се окаже че са маймуната и Андро.

# 62
  • София
  • Мнения: 625
Може да са надушили, че е имало още някой с тях (Андро и Маймун ) но те няма начин да знаят това. И аверът на Пецата( излезлият от кома) им е казал къде я крият. Светльо отива там с баретите и вардят да заповят и остналите съучастници. Коиро ще се окаже че са маймуната и Андро.

Има логика! Peace
Поне за мен е по-вероятна версия от корумпирано ченге...някак на вид не го докарва Светльо. Освен това е приятел на Митко, който е доста праволинеен!
Въпреки че в България всичко е възможно...хората какво ли не биха направили за пари...

# 63
  • Мнения: 2 425
Тогава, защо да не каже на Надето или поне на Митето, че са я намерили? И няма смисъл да се крие от нея, ако цели друго нещо.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, няма много логика да се крие от нея.

# 65
  • Мнения: 75
Сигурно е полицая,така и така го намесиха в играта,едва ли ще намерят Марина преди и той да има някакво участие Thinking
А може Пецата да се е съживил Twisted Evil hahaha

# 66
  • Мнения: 0
Може да са надушили, че е имало още някой с тях (Андро и Маймун ) но те няма начин да знаят това. И аверът на Пецата( излезлият от кома) им е казал къде я крият. Светльо отива там с баретите и вардят да заповят и остналите съучастници. Коиро ще се окаже че са маймуната и Андро.

Има логика! Peace
Поне за мен е по-вероятна версия от корумпирано ченге...някак на вид не го докарва Светльо. Освен това е приятел на Митко, който е доста праволинеен!
Въпреки че в България всичко е възможно...хората какво ли не биха направили за пари...
Те, както сте видели, промотата винаги изглеждат едно, а се оказва съвсем друго. Сигурна съм че е това:
На продължението, Светльо като и каже шът, мълчи и ще продължи: Тихо, да не ни чуят. Спокойно. Аз съм Светльо, приятелят на баща ти.  Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 5 831
Леле, кога изписахте 5 страници, връщам се да ви чета Simple Smile

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Записвам се да следя хубавата тема!

# 69
  • Мнения: 2 131
Готино епизодче беше снощи, да.
Хич нямам предположение кой е мъжът, ама така като ви чета, имал логика да е "семейното" ченге.  Mr. Green
Обаче Ана как омекна спрямо Явор, а и той към нея - в известна степен.  Grinning
Силвия продължава зверски да ме дразни, бррр...  Crazy

# 70
  • Мнения: 519
Тогава, защо да не каже на Надето или поне на Митето, че са я намерили? И няма смисъл да се крие от нея, ако цели друго нещо.
  Може би защото са в акция,секретна мисия.Като приключи всичко те така или иначе ще разберат.А и като познава Митко,нищо чудно той да ги изпревари Thinking

# 71
  • Мнения: 0
Тогава, защо да не каже на Надето или поне на Митето, че са я намерили? И няма смисъл да се крие от нея, ако цели друго нещо.
  Може би защото са в акция,секретна мисия.Като приключи всичко те така или иначе ще разберат.А и като познава Митко,нищо чудно той да ги изпревари Thinking
Точно! Каже ли на Митето, оня къвто е луд, ще се юрне натам. Друго- ами ако не успеят да я намерят навреме и пак напразни надежди за цялото семейство.
А защо и Светльо е облечен като барета- ами много ясно. Нали е секретна мисия. Защо той отива при Марина, а не някой друг от баретите? Защото Марина най- вероятно да не повярва и да се изплаши още повече. И да вдигне достатъчно шум,з а да я чуят Стойо и Андрей. Затова са повикали Светльо, като човек на който Марина няма как да не се довери.

# 72
  • Мнения: 2 898
Признавам си без бой - заспах. Последният ми е спомен е как маймуната и Андрей влизаха във вилата. Може ли някой много съкратено да поразкаже...

# 73
  • Мнения: 2 425
А Светльо полицай или барета е? Но той май я е завел на друго място и те няма как да я чуят. Иначе браво anya, много си наблюдателна.  newsm10

# 74
  • Мнения: 10
dimana27 и baby , много сте ранобудни  Simple Smile Аз снощи бях на бал и не можах да гледам. Сега ставам и първата ми работа беше да видя какво е станало Laughing За жалост обаче серията още я няма в замундата. Нямам търпение!

Общи условия

Активация на акаунт