Кога е идеалната възраст за ставане на МАМА?

  • 27 068
  • 581
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 341
След 30 г., тогава родителите са по - отговорни.
Колко категорично казано. Stop

# 181
  • Мнения: 400
Аз попадам в първа и предпоследна опция Joy Хич не ми е зле Laughing

# 182
  • Мнения: 1 464
След 30 г., тогава родителите са по - отговорни.

Трябваше да го прочета това по-рано.Дали има опция сега да го върна,понеже съм на 24 и съм безотговорна и да го взема пак когато узрея,улегна и стана отговорна-т.е. след 6 години newsm78
Даже ако може и след 40 години,тъкмо и критическата ще ме е ударила и съвсем ще съм зряла!

# 183
  • Мнения: 239
Е,хайде,сега някой ще вземат да се засегнат. Все пак наистина с годините човек поуляга... Както на 20 е един,на 26 -друг и така...

# 184
  • Мнения: 5 026
Аз не си намерих опция за мен  Wink Не мисля,че има подходяща възраст.

# 185
  • Мнения: 239
Всеки става готв по различно време, трябва да си пораснала и озряла за този момент. При мен стана на 24, а при таткото на 32, всеки с времето си. Но все пак мисля, че над 22 години трябва да се ражда най-рано, преди това си си дете.

# 186
  • Мнения: 1 674
6 опция

# 187
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 417
 От чисто прагматична и практична гледна точка най-подходящата възраст е след 26 - достатъчно узряла, изучила се, с трудов стаж.  А иначе няма никакво значение, всяка жена е различна - едни са готови на 17, други и на 40 не са.
 

# 188
  • Мнения: 29
След 30 г., тогава родителите са по - отговорни.

Трябваше да го прочета това по-рано.Дали има опция сега да го върна,понеже съм на 24 и съм безотговорна и да го взема пак когато узрея,улегна и стана отговорна-т.е. след 6 години newsm78
Даже ако може и след 40 години,тъкмо и критическата ще ме е ударила и съвсем ще съм зряла!
Mr. Green smile3532 много намясто казано.Според мен кой когато се почувства готов Peace

# 189
  • Мнения: 2 015
Бях студентка в моя град, но задочно.Забременях втория семестър.Когато родих бях 2-ра година и не съм имала проблеми.Изтече ми майчинството, завършвам и започнах работа Laughing.Живот и здраве, и магистратура следва Peace.
Според мен, родителите трябва да се чувстват готови и няма значение на каква възраст са те.

# 190
  • Мнения: 282

Според мен, родителите трябва да се чувстват готови и няма значение на каква възраст са те.

Много правилно казано! PeaceИ моето мнение по този въпрос е същото.

# 191
  • Мнения: 3 695
След 26 (изучена и след натрупан трудов стаж) Peace

# 192
  • Мнения: 5 577
След 30 г., тогава родителите са по - отговорни.

Трябваше да го прочета това по-рано.Дали има опция сега да го върна,понеже съм на 24 и съм безотговорна и да го взема пак когато узрея,улегна и стана отговорна-т.е. след 6 години newsm78
Даже ако може и след 40 години,тъкмо и критическата ще ме е ударила и съвсем ще съм зряла!

 Laughing

# 193
  • София
  • Мнения: 1 654
Станах мама на 22 /4-ти курс студентка/, завърших навреме, последва докторантура, работа..Имаме си прекрасна 10 годишна госпожица, която днес завършва 4-ти клас  Hug Не съм имала моменти на колебание и ако трябва пак да го изживея, няма да избера много различен ход.

# 194
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
На мнение съм, че колкото по-рано дойдат бебчетата, толкова по-добре.
Гласувах за 24-25 г., въпреки че родих за първи път на 28.
Както и да е, сега едно по-голямо детенце по-добре би ми се отразило  Grinning от две мънички, но когато тогава, не чакайте прекалено дълго.
Всичко е важно - и образование, и кариера, и семейство,и бебче  Hug
Въпрос на организация,нагласа и време е bowuu

Общи условия

Активация на акаунт