Юнски полъх,шоколадов тен-на море е ВАРНЕНКА и нощ и ден!!

  • 16 203
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46
Добро утро  kaffeetrmker_2

Да сервирам кафенцето с морски мотиви  Grinning

Къде сте момичета сама ли си говоря в темата  Whistling

Ние днес пак си почваме нашата програма, кафенце, кухнята, спане и морската. Нещо дават превалявания ама сигурно не са познали ( надявам се )  ooooh!

Отивам да храня Дарито че е прегладнял вече  feeding

# 46
  • Мнения: 2 960
Добро утро  bouquet
DeCuTa,благодаря за кафенцето. HugНяма да си говориш сама-споко Peace
За цветовете-аз харесвам много червеното.Изобщо не се чудя и си обличам Виктор в червени одежди-отиват му според мен.

# 47
  • Мнения: 398
Добро утро.Да ви питам имаше едни румънски кифли ( поне аз така си ги кръстих), които ги правеха в една от пресечките на "Цар Освободител".Много ги хапвах цяла бременност и така ми са се прияли.Някой да знае дали има все още някъде из Варна.Ето и снимки за закуска  Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 391
Добро утро! Моя дребус още спинка, пък мен ме е обзел един блажееееен мързел. Още не съм решила какво ще правим днес. Вижте какво пише за стършелите в морската - явно ще си ги отглждаме... http://moreto.net/novini.php?n=46232&c=09

# 49
  • Мнения: 2 960
Ужасни са тези стършели ooooh!Още по кофти е ,че Виктор всеки път иска да ги трепе ,като излезем от подлеза и веднага се опитва да направи  hahahaбеж краченца към опасните насекоми.
Трябва очите да са на шест ,че иначеееее брррррррр #Crazy
А иначе -тези стършели отдавна си върлуват ...ама вчера гледам  са станали още повече  покрай тези дънери.Пазете децата ей!!!

Май ще слизам само покрай Спортна зала...или поне докато бъдат Tiredликвидирани Mr. Green

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
морската ми е далече за в момента,слава богу, ама като се излюпи малкия змей вероятно ще имаме поводи да слизаме натам, дано ги разкарат тея гадинки по-скоро #2gunfire

# 51
  • Мнения: 2 960
Вижте какви сладури :http://www.vbox7.com/play:3d12f9e9
 Hug
 hahahaЕто е класацията за "Най-лошите родители на света".Ще падна  hahahahttp://www.vbox7.com/play:bda23b23
И последно-категорията "Яки бебешори" Party Joyhttp://www.vbox7.com/play:e9ebc575
Това е от мен за настроение  bouquet

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 12:36 от daninka

# 52
  • Мнения: 109
елица- това са кюртеш колак- закриха ги,но знам ,4е ги предлагали около Аква парка - но от кога и дали сега ги има - не знам...

Казах ли ви аз за тези гадни стършеляци!!!!Сума ти телефони прозвъних- не можем,трябва друг да нареди,еколозите да идат...тинтири минтири...чакат да ожилят някое дете/недай си Боже!/ и тогава да се врътнат....мискини!!!много ме е яд!!В4ера пак бяха там!!
А ние сме болни- анито е със за4ервено гърло и 38Т- когато ходихме за сандали ,една майка влезе ,докато мерехме с детето си,без да чака да излезем,направо се бутнаха върху нас...,а капака беше когато детето се избуха здраво върху Ани...викам си,дано не я зарази и изгледах майката ,ама тя се кипреше,дори забележка не му направи...та...явно сме се заразили...;-( в4ера беше ужасно крива,а следобеда ве4е имаше Т...засега сме на хомеопатия,ама да видим...
аз за торта за Ани- детска демек си харесах тези,дето ги прави една мацка в Аспарухово или Галата.Поръ4ка ще дам чрез Камелия- има магазин4е за готова храна на пазара и там видях мостра- ние нали от 2 месеца лягаме с Немо,та това ще е темата на тортата....

# 53
  • Мнения: 398

елица- това са кюртеш колак- закриха ги,но знам ,4е ги предлагали около Аква парка - но от кога и дали сега ги има - не знам...

Казах ли ви аз за тези гадни стършеляци!!!!


Мерси Mery_red.
Преди десетина дни едно такова животно ужили мъжо.Мястото още е подуто, зачервено, хем го боли, хем го сърби.И това е голям мъж.За дете сиигурно ще е ужасно.Надявам се скоро някой там горе да вземе необходимите мерки.

# 54
  • Мнения: 46
Mery_red моя приятелка има телефона на тази жена която прави тортите на Галата, няма смисъл да я поръчваш чрез Камелията  Peace Ако искаш ще го взема от нея. да и звъннеш. Можеш да отидеш до Галата жената си е направила цех и да се разбереш лично с нея  Peace

Дарито спи ще полегна и аз малко с него  smile3524 Sleeping

# 55
  • Мнения: 109
 Hugооо Десита,мерси!! супер! то сега се започват едни рожденни дни- аз,баща ми,голямата щерка,брат ми,свекървата и свекъра/ама те са дале4е/,майка ми и накрая малкото сладко Ани! Crazy
Мен от вчера ме е хванала една меланхолия...и все ми се пла4е...снощи гледах РУТ по канала и пак си поревах,ама тайно,4е Анито ме гледаше и пита какво правиш,мамо?....нямам желание за нищо,дори се 4удя да празнувам ли рд като не ми е радостно,4е ставам на 35?????? ooooh!

# 56
  • Мнения: 2 960
:..нямам желание за нищо,дори се 4удя да празнувам ли рд като не ми е радостно,4е ставам на 35?????? ooooh!
ООООООООООООО я стига ,бе мацкООО Partyкакъв ли подарък те чака :я от малките бамбини ,я от любимия ,я от мамичката ти!!!!
Сигурно си попаднала в онази "Сатурнова дупка",за която говорят ,че навлизаш 40 дни преди РД-то.
Млада ,красива ,дейна ,способна...с две принцески  hahaha,живееш в най-добрия град за живеене /почти до стършеловото гнездо Mr. Green/какво още искаш.Айде повечко усмивки и ...мечтиииииии!!! Hug  bouquet

# 57
  • Варна
  • Мнения: 391
Подкрепям  Peace   След 20 годинки как ще мечтаеш за 35-тия рожден ден.... Пожелавам ти нещо да ти донесе ведро настроение и да изгони тези лоши мисли.

# 58
  • Мнения: 317
ПРОБВАХ И ГИ КАЧИХ ПАК с разрешение за всички:

http://www.album.bg/eliani/images/14144986/

мерси Поспаланка!!

i na DZ мерси!!
уффф най-сетне;-))
а! и аз купих същите в събота Laughing

Какво правите, бе мацки!
Ние с Ема ходихме вече на плаж smile3534

# 59
  • Мнения: 149
Mery red, всеки повод трябва да се използва, защото света е достатъчно гаден и несправедлив, че и на рождените дни да ни затрупват лошите мисли. Поне имаш късмета да ти е летен рождения ден, аз нямам дори и това.
В най-големите студове и виелици е било 10 януари и не ми е било изобщо до купони. А през последните 3 години все ставаше нещо екстремно (2007 - много сериозен изпит, 2008 - бях с 39Т, 2009 - не можах да оставя детето заради коликите), че изобщо не можах да видя празник въпреки че беше топло. Та идеята ми беше - лятото предразполага към купони, било то с децата или без тях. Негативните мисли нямат място в тази ситуация  Peace

А който отиде на плаж няма да сбърка, сега водата е най-чиста спрямо целия сезон

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 17:42 от didi-23

Общи условия

Активация на акаунт