Какви мисли ви идват на ум от тази новина?

  • 2 485
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 478
Милото момиче! Sad Дано се съхрани!

За съжаление не вярвам, че ще успее. Преклено е млада, а кошмарът и явно не е приключил с избягването от насилниците.
Не знам защо, но не вярвам да се е отказала заради пари.

# 16
  • Мнения: 12 664

Веднага се сещам за Титяна Титянова. И за Мила Георгиева. И малък Тошко, който сега е Вип персона във Вип Бладър.
Партизанките - такова общество ли искате да въведете.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Какво "общество" Трещерица ?!?
То тук общество има ли? Не непременно гражданско, изобщо...
Мъчно ми е за момичето. Мъчно ми е за толкова онеправдани хора и деца, че просто не виждам вече друг изход. Бях на хиперскъп пасажерски кораб, ориантиран към пасажери от третата възраст, които спокойно си изкарват там по месец-два, че и повече. От пенсиите си. А тук баба ми не може да отиде на театър. Какво общество, к'ви пет лева? Общество ли е това, което търпи такъв живот? 

# 18
  • Мнения: 2 401

Веднага се сещам за Титяна Титянова. И за Мила Георгиева. И малък Тошко, който сега е Вип персона във Вип Бладър.
Партизанките - такова общество ли искате да въведете.

За Титяна и за Мила и аз се сещам. Кои са партизанките, обаче?

# 19
  • Мнения: 12 664
Да направя партизанско движение имащо за цел взривяването на парламента, президенството, кметствата и всички държавни структури в един и същ момент.


Веднага ще те подкрепя и ставам партизанка bowuu
Нарамвам "Калашника" и откосите няма да спират Whistling




 Кои са партизанките, обаче?


Ето кои са.  Ще решават проблемите с Калашников.

# 20
  • Мнения: 1 217
Трещерица, явно с перце не става. А и си мисля, че ако си на мястото на жертвите, което не ти пожелавам, друга песен ще пееш.
" Ето кои са. "  Laughing Т'ва ми звучи като реплика на регулировчик в Белене.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 064

Веднага се сещам за Титяна Титянова. И за Мила Георгиева. И малък Тошко, който сега е Вип персона във Вип Бладър.
Партизанките - такова общество ли искате да въведете.


Насилието поражда насилие, известна и тъжна истина. Жалка история сме. Разликата сега, е, обаче, че всички тези кметове, президенти и депутати за демократично избрани, за разлика от преди. Така че, кой каквото си е избрал, ще си го сърба... Идат избори, просто мислете Peace

# 22
  • Мнения: 490
Цитат
Разликата сега, е, обаче, че всички тези кметове, президенти и депутати за демократично избрани, за разлика от преди. Така че, кой каквото си е избрал, ще си го сърба... Идат избори, просто мислете

      Хората гласуват за партия, която вече е обявила депутатите си, които не народа е сложил там, а партията. В партията да влезеш не е трудно или имаш роднини или "монетки". Идеята ми е, че все още си гласуваме за хората от време оно(или за техните протежета), на това аз не мисля,че се казва демократично избрани. С други думи избора ни е нулев, защото плужеците са си все същите само по-дебели Twisted Evil #Cussing out
     
   Горкото момиче Sad
Включвам се в партизанската група с Узи  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 393
Ами като е толкова "наплашена" и най-вече тъпа... сега заслужава похитителите-изнасилвачи да я съдят за ...лъжесвидетестване+пропуснати ползи и всичко което се сетят техните адвокати. И ей богу ще,  я осъдят.
Аман от "наплашени" жертви ooooh! Хич не ми е жал за нея.
Като няма куража да води битка до края (независимо от разни заплахи-те апропо също се вкл. допълнително към иска)-заслужава си съдбата

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 05:16 от dessivl

# 24
  • Мнения: 589
Ами като е толкова "наплашена" и най-вече тъпа... сега заслужава похитителите-изнасилвачи да я съдят за ...лъжесвидетестване+пропуснати ползи и всичко което се сетят техните адвокати. И ей богу ще,  я осъдят.
Аман от "наплашени" жертви ooooh! Хич не ми е жал за нея.
Като няма куража да води битка до края (независимо от разни заплахи-те апропо също се вкл. допълнително към иска)-заслужава си съдбата
  Аууу,евала, браво! Колко е лесно отстрани да раздаваме категории кой е тъп и защо се поддава на страх и чисто човешки инстинкт за самосъхранение! Така може да се изказва само човек, който никога не е имал вземане-даване с дознатели, следователи и корумпирани съдии, или ако е имал, е воден из кабинетите им от вуйчо си владика...Водила съм дело от подобен характер в качеството си на жертва- бях изнудвана навремето.Висяла съм две седмици пред входа на следствената служба, за да дебна началникът( как само го криеха този началник!Днес пътува, утре е в болнични...), на когото да се оплача от следователя по делото, който от своя страна бавеше делото-нямал възможност да разпита свидетелите ми, имал много работа.В същото време в пресата гърмеше как този следовател охранява бракониери в работно и извънработно време.Май щеше да е по-лесно с президента на държавата кафе да пия, отколкото да припаря до този началник и да поискам друг следовател, и въобще да отстоявам правата си да се спазват сроковете...После висене пред кабинета на прокурора- почти до изтичане на крайния срок обвинителен акт нямаше,висене, унижаване от секретарки с поглед а ла "Ти пак ли си тук?!"...Тъпото обяснение на прокурора- ами вижте колко папки имам на бюрото си, кога да смогна? На фона на всичката тази тегавост, като ти се обаждат ответниците да те заплашват,предупреждават и т.н , не ще се отчаяш, не ще се откажеш, ами даже няма да смееш наум да им теглиш една по-дълга псувня...

# 25
  • Мнения: 2 478
Ами като е толкова "наплашена" и най-вече тъпа... сега заслужава похитителите-изнасилвачи да я съдят за ...лъжесвидетестване+пропуснати ползи и всичко което се сетят техните адвокати. И ей богу ще,  я осъдят.
Аман от "наплашени" жертви ooooh! Хич не ми е жал за нея.
Като няма куража да води битка до края (независимо от разни заплахи-те апропо също се вкл. допълнително към иска)-заслужава си съдбата

Браво! Ама ти си била гениална, как ти го роди главата?
Дано никога не се окажеш на мястото на това момиче и да имаш смелостта да продължиш след такъв тормоз, а дали ще си заслужаваш съдбата може да решим тук във форума, а?

# 26
  • Мнения: 2 401
Ами като е толкова "наплашена" и най-вече тъпа... сега заслужава похитителите-изнасилвачи да я съдят за ...лъжесвидетестване+пропуснати ползи и всичко което се сетят техните адвокати. И ей богу ще,  я осъдят.
Аман от "наплашени" жертви ooooh! Хич не ми е жал за нея.
Като няма куража да води битка до края (независимо от разни заплахи-те апропо също се вкл. допълнително към иска)-заслужава си съдбата

Ти дали се прочете какво си написала?  ooooh!

# 27
  • Мнения: 393
Продължавам да държа на мнението си. НЯМА да се спря пред никаки заплахи. Може и да прозвучи егоистично, но МОЯТ живот е по-важен. Няма да се спря пред НИЩО. Имала съм заплахи по времето на "мутрите" в недалечно за БГ минало. По това време дъщеря ми беше малка, брат ми беше студент, майка ми болна. Със съпругът ми решихме -око за око за око-зъб за зъб. Ако някой посегне-гушва чемшира,незвисимо кой е. Въпреки заплахите, отговорът ни беше "който посегне е труп". Е, проумяха че са захапали погрешните хора.
А, на коментара-"ако аз съм жертва"- гонене до дупка по законен ред. (ако не стане  брой 2 м-надолу) .Ако е на детето ми или на член от семейството ми-съд до дупка +починал от "стрес" изнудвач.
Аман от жалващи се ЖЕРТВИ.
 

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Деси, хората са различни, ако мога да перифразирам един лаф: 6.5 млн хора имат честта да живеят в България-останалата част на света няма тази чест, но... има всичко останало  Rolling Eyes

Тук, вече не мислим реално. Вчера се видях със съученичка, която от 10 години в чужбина-тя така-това е мое решение, аз правя своя избор, дрън-дрън. Звучи чудесно, но тук робската психика и потискането са свършили страшна работа. Ти си имала заплахи, но не са тормозили дни наред, така че да скочиш от четвъртия етаж-дано никога не разберем какво е.

Много съжалявам за момичето, според мен не й е платено, а е сплашена, сякаш не й стига другото. Дано някога събере себе си.


Никога няма да ми хрумне да защитавам някой друг, а не жена в подобна ситуация, камо ли да си мисля, че е виновна и си го заслужава-последното е тъпо и тесногръдо мислене (патка)

# 29
  • Мнения: 12 664
Деси, има истина в думите ти. Но не всеки има силата да се бори.
Няма да се учудя, ако родителите й са я изтъргували на добра цена.

Общи условия

Активация на акаунт