Какви песнички пеете на децата си?

  • 7 215
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 139
Много пея още от както беше малко бебенце.
Харесва му,а и се успокоява ако нещо не е на кеф.

Най-често пея: Хей ръчички,хей ги две; Пеят скачат палците; У дома часовник трака; Зеленчуци,който не яде; Шаро и първия сняг; Червените ботушки(последните две през зимните месеци бяха фаворити); Зайченцето бяло

# 61
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
У нас се пеят само авторски парчета, с уникален текст, защото помня мелодии, а текстове - не. Току виж започна и да композирам... Thinking

# 62
  • Мнения: 1 477
До скоро любимата песен в репертоара ми беше У дома часовник трака.Сега се радва много на Хей, ръчички.А иначе слуша всякаква музика с удоволствие  Peace

# 63
  • Мнения: 2 521
Въпреки фалшивото пеене моето мишле най-много се кефи на ''Вълкът и седемте козлета''.То и на мен ми беше любима навремето Simple Smile

# 64
  • Мнения: 252
Още докато бях бременна ,много и пеехме на малката.Татко и постоянно пееше "Две калинки" и сега забелязвам,че и е любимата.Иначе пеем тези по-известните дето ги знаем.Но за малката не е толкова важно какво и пея,а с какъв тон.Не повече от 30 песни ми е репертоара.

# 65
  • Мнения: 6 713
Пея познатите детски песнички, както и разни песни, които аз харесвам.

# 66
  • Мнения: 9 814
От както се е родила пея /въпреки че, това хич не ми е силната страна/ всички възможни детски песни.
Е, вече си ги пеем от отдавна двете.

# 67
  • Мнения: 11
5-годишната ми дъщеря ми забранява да пея... Simple Smile

# 68
  • Мнения: 22
На нас най-любима ни е за Педя човек Grinning

Аз съм мъничко човече
на децата мил другар,
имам шарено елече
и в торбата скъп товар,

Зная приказки и песни
що съм слушал по света,
зная хитрости чудесни
те помагат ми в беда,

Тра-ла-ла  хи-хи-хи
Тра-ла-ла  хи-хи-хи

# 69
  • Мнения: 1 053
Аз пея Зай4енцето бяло,Мама ми купи днес,Хей ръ4и4ки Party.

# 70
  • Мнения: 312
Зайченцето бяло,У дома часовник трака,две калинки,зеленчуците и това е долу горе нашият репертоар Laughing,докато баба й и пее доста песнички Grinning

# 71
  • Мнения: 1 650
Любима песничка й е за червената шапчица. Grinning

# 72
  • Разград
  • Мнения: 518
Научила съм 30-тина песнички и им ги пея още от както се родиха. Любимите им песничка за "Зеленчуците", "Войници", "Гъбките" и "Хей ръчички". От скоро започнаха и да имитират това което им показваме и са много сладки  Peace

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 2 381
Пея му:
Зайченцето бяло
Хей, ръчички, хей ги 2
Дъга
Оранжевата песен
Патето Яки
Мики Маус на Р. кирилова.
Мила, кукло барби
Снежен човек - май така се казваше /"Днес децата вън на двора си направиха от сняг..."/
Закука кукувичка
У дома часовник трака
Ваканция
Прела баба
Езикът на животните

Общи условия

Активация на акаунт