Плажовете греят, слънцето блести, с Дюкан ще бъдеш на море и ти - 187

  • 28 648
  • 527
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Добро утро и честит празник на всички,които празнуват.Мисля,че във форума имаме доста учителки.
Боре, събра погледите на всички ни.Свалям ти шапка за смелостта.
Вещи,прекрасен е синът ти.Успех и постигане на всички желания
Днес с Михи ще се видим с ВИКИТО.Ще си спретнем мини среща и аз съм много щастлива

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 47
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ!
  love001  love001  love001  love001
Следя ви от началото на месеца и знам какъв късмет е да си на първа страница.Дано ми донесе бързо сваляне!Запалих се по режима от едно приятелско семейство-след 2 месеца ,през които не ги бях виждала, те изглеждаха страхотно.А бях и във фаза на тотална депресия от качените тази зима(от лекарства)10 килограма.
От началото съм супер стриктна и нямам прегрешения.Минах,като по книга всички гадни етапи на ниско кръвно,завеяност,запек и т.н.
Благодарна съм ви за ценните мнения и готините рецепти -без тях едва ли щях да издържа.
Едва ли ще пиша много често-времето трудно ми стига и да изчета написаното.
Иначе изглеждам като мацката от първата снимка-едно към едно.

# 17
  • Мнения: 3 066
Добро утро и от мен!
Кафенце .....да ви е сладко!

# 18
  • Мнения: 1 731
Добро утро и от мен.Айде дано ми е на късмет. Party Party
Първо мерси за кафенцето на YuNI и за вкусните бисквитки(през монитора ги усещам).
Щях да казвам на Вещи-мила,абитуриента е досущ като италианец.Да ти е жив и здрав и попътен вятър му пожелавам.И другия батко ,и чаровницата ти да са ти здрави и да те радват.bouquet Hug
А относно отношението на близките -ти си знаеш ,че всичко което правиш ,го правиш за себе си и само ти знаеш цената и причината ,и само ти можеш да се зарадваш така както трябва.Отстрани някои хора трудно се радват на чуждите победи.Ти си щастлива майка на 3 прекрасни деца,изглеждаш великолепно и това е най-важното.  bouquetПоздравления!  bouquet
Видях снимки на страхотни мадамки вече .Да се чувстват поздравени ,щото пак забравих да пиша. Hug Hug HugСофиянки също.  bouquet
Аз вчера бях на сватба .Голяма игра падна.Менюто беше свинска пържола ама я замених с пилешка ,щото аз свинско не ям от 4г.Така че не щото не ми е режимно,макар че в трета уж може ама мене не ме касае.Аз си хапвам пилешкото и това е.Малко си кусах и от тортата,вчера си карах галата ,така че не би трябвало да имам поражения кой знае какви.А какви комплименти отстрани получих ,не е истина просто. JoyГолям кеф обаче да обуеш бял панталон и да ти седи като излят.Само това ми стигаше да се усмихвам непрестанно. HugБлагодаря ви ,че ви има.
Днеска малкия ще танцува на сцена и голямо вълнение ще пада ,че му е за сефте. Heart Eyes
еленце,сега се сетих че нещо пишеше ти за болки в корема.И аз така се чувствах няколко дни подред ама отмина.Незнам на какво се дължи ама голямо гадене беше.А,то моийто май беше от предстоящия цикъл.Досега не съм чувствала такова гадене де. newsm78
Искам всички да ви напрегръщам  Hug Hug Hug,да ви поздравя с празника и да ви пожелая здраве и усмивки!  bouquetЧестит празник ,мили момичета!  bouquet Heart Eyes  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро! Hug
Благодаря за закуската, Юни, Мименсита! Hug
Вещи, благодаря за новата тема! Hug
Честит празник на учителите както и на работещите в сферата на културата! И разбира се - на всички , които обичат този ден!  bouquet
Момичета, много сте хубави на срещата! Hug
И днес имам някакви грамчета намаление, въпреки че съм в ПЗ
Много хубав ден на всички! Hug

# 20
  • Мнения: 332
Добро утро гадове месоядни  Mr. Green

Пу за мен Втора страничка- -2кг   Mr. Green

Хайде и днес отчет от мен от 700гр  Party Пак тръгнах като бързия влак Mr. Green
Днес съм пак на тату  Crazy По късно ще показвам снимки  Mr. Green
Почивам два дни сега и после започвам работа от понеделник до петък,че ще ми гонят колежката,ама ще намирам време да влизам поне за отчетите  Hug

Много ви Бичам и слънчев ден ви желая     bouquet

П.П. Вещи  Heart Eyes  Hug моля оправи ме в табличката,че съм забила там на 43кила  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 49
И аз да се отчета,но първо честит празник на буквите! Simple Smile
при мен кантара показа -3 кг за 5 ударни дни. Peace
продължаваме понататък с 4 п и 3 пз до достигане на мечтаната цифра 69,отивам да си местя линииката Hug

# 22
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте Hug Айде и аз с мерак за морето... Темата, Вещи, и аз я приемам лично. Щото само след седмица отиваме на моретооо Party вече съм във форма, много съм доволна. Ако падне и последното кило, обаче, ще мисля за ТРЕТА чак като се върнем. Така де,  стрес си е все пак, а да идеш на море и да се стресираш Naughty нееееее Hug
Снощи бяхме на гости при една наша леля. Тя готви страОтно, ви казвам, винаги се прибираме преяли...Да ,ама не Laughing Аз,както обикновено излязох с версията за стомашното неразположение ,и ми бяха спестени въпросите от рода "ама защо, сега" или "хапни малко, нищо няма да ти стане" hahaha За пръв път се чувствах комфортно на прибиране, и не ми беше тесен колана...Пекнаха ми една пилешка пържолка, пийнах си водица Party мда, гордея се със себе си Crazy
Софиянки, много сте готини, само се чудя защо и ние не си правим такива регулярни срещи, то сигурно е мотивиращо да се срещаш със съмишленици Wink
Айде, гуш на всички Hug Слънчев Празник на всички Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 215
Добро утро,
Борка-браво на теб ,държиш на думата си  Peace
Софиянки много сте готини-както винаги
Да ви се похваля днес имам още едно кило   newsm44 , демек съм 88кг.Николинче -ти гониш   Peace   Hug
и още нещо щях да казвам,ама го забравих  newsm78
Отивам да нагласям линийката.

# 24
  • Мнения: 1 731
Само да кажа ,че имам -400гр ,въпреки че съм след гала и имам проблеми с 00. Party Party Party
Явно друсането и потенето вчера си е оказало влияние. Joy
Хубав ден ,момичета.Ставам да приготвя дяцата ,че изявите ги чакат. Hug
Казах ли ви колко ви обичам / Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Варна
  • Мнения: 276
добро утро и от мен!честита нова тема! Вещи, благодаря миличка! Hug
честит празник!ако има учителки- живи и здрави да сте!
tonnny_bg, Мимииии, честити ви минусчета!браво на вас! Hug
Gli_ganka, добре си дошла!дай Боже да станеш като мацката от втората снимка!
много хубави софиянки видях!усмихнати, прекрасни! Hug на всички ви!

Последна редакция: нд, 24 май 2009, 09:06 от Petenci-cvetenci

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Запис и от мен. Честит празник на всички празнуващи. Аз отивам на рожден ден на племенницата ми -  ooooh! как ще издържа да не ям торта незнам!!!!

# 27
  • Мнения: 604
Здравейте момичета и момче!
Мимиии и Тони бг поздрави за минусчетата  момичета Hug Hug!
Днес съм много щастлива защото съм на режима от 8 май 2009г  и до днес 24 май съм свалила точно 9 килаааа  newsm44 newsm44!!!

Пожелавам такива резултати на всички ви от сърце Hug Hug Hug Hug Hug!

Лек и успешен ден и пълен с минусчета за всички!

# 28
  • Мнения: 87
Запис и от мен! Peace
Много сте бързи,Вещи страхотна нова тема,не зная откъде ги черпиш тези твои страхотни мотивиращи заглавия и още по мотивиращи снимки,но шапка ти свалям,невероятна си  bouquet
Не мога да ви дам отчет за кг.,защото нещо се е случило с моя кантар и не работи.Днес ще се купува нов явно. newsm78
Честит празник на всички и много усмихнат ден Grinning

# 29
  • Мнения: 0
Добро утро
Днес съм -200г
Вчера се запознах с Викито и приятелчето и  супер сладичка дюканка Hug Hug Hug Днес ще си направим Дюканова среща  Grinning
чочосан-- нямам търпение да те видя callme callme callme
Лек ден на всички и много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт