ДЕКЕМВРИйките слабеят, на плажа кръшни фигури ще веят!

  • 14 329
  • 312
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 614
Благодаря на всички за съпричастността!!!   bouquet
Сутринта в 5 и малко ни се обадиха, че колата е намерена в гр. Сливница, ходихме да я разпознаем и сега чакаме прокурорска заповед, за да си я приберем  Grinning

И благодаря на дежурните полицаи от гр. Сливница, които съвестно са изпълнявали нощната си обиколка и при виждането на непозната кола между 2 тира, са решили да я проверят!   bouquet
И тя се оказала за нац. издирване! Има все още хора в системата на МВР, които не забравят какво е да "изпълняваш служебния си дълг"!   bouquet

Пачи, Честит РД! Много късмет, любов и прекрасни емоции, здари деца и нерви, като корабни въжета!  Heart Eyes  bouquet

# 241
  • Мнения: 9 503
Супер!!!! Hug
Дано всичко да е наред по нея Peace И да хванат сега и наглия крадец! #2gunfire

# 242
  • Мнения: 1 033
Правде, супер! Сега остана да ви чакаме във Варна  Heart Eyes

# 243
  • Варна
  • Мнения: 616
ПАЧИ, ЧЕСТИТ ТИ ДЕН РОЖДЕН ! МНОГО ЛЮБОВ, ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!
[/color]

Ей Правде, супер новина  Peace Чакаме ви вече във Варна да разпускаме заедно  Hug
Кари, снимките са супер, а двете принцеси са.....нямам думи  Heart Eyes

аз да се оплача - развали ми се фотоапаратчето и то баш  като ще ходим на почивка  Cry Оказа се, че тук почти никой не ремонтира цифрови апарати и с триста зора успях да намеря майстор. Сега ще ходя да го занеса фотото и да видим какво ще кажат  Confused

# 244
  • Мнения: 9 503
mishelin ако случайно не може да бъде отремонтиран, да знаеш, че техномаркет имаха оферта /не знам валидна ли е още-провери на сайта им или по тел/ връщаш какъв да е фотоапарат /естествено не работещ Wink/ и ти правят 15% намаление от цената на новозакупения от тях Peace /това е по програма за рециклиране на стара техника/

# 245
  • Мнения: 438
Пачи - Честит Рожден ден!
Пожелавам ти много здраве, късмет, любов и супер летуване!

Правде - браво за колата и жалко за нервите и притесненията.

Кари - колко са прекрасни малките госпожици и колко си приличат.....супер са!

# 246
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПАЧИ!
Токущо преведохме на вашата банкова сметка
365 дни с късмет,здраве и щастие.
Използвай ги с любов  и оптимистично настроение!

# 247
  • Мнения: 799
Много, много, много благодаря, мили момичета, трогнахте ме (както всеки път)  Hug Heart Eyes

Пийте по едно питие от мен, за съжаление няма как да разпратя мохито до всички  newsm78

Върнах се от морето вчера през нощта и съм толкова сдухана, че клавиатурата ми е малка да опише колко точно ми е тъпо. Е*аси, бива дупка около рождения ден, ама моето си е трап  ooooh!

Правде, радвам се, че колата е намерена, въобще този Шевролет много каръшки го раздава, така че замислете за един Нисан Кашкай  Peace

По-късно ще гледам и качвам снимки, сега отивам да се сдухвам някъде...

ПС На къмпинга в Гърция беше феноменално хубаво, само поне едно време 6-те девойки набор 2005 се опитаха да направят преврат и да вземат властта, с малко викове, крясъци и бой нещата си дойдоха на мястото. Постоянно се караха коя е по-голяма принцеса, Маги все влизаше в ролята на принц и си избираше за коя точно да се омъжи  #Crazy

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Пачи , честит ражден ден!много щастие ти желая ,бързо излизане от трапа !  bouquet
Правде , много се радвам ,че колата се намери!!!
Кари , честито за държавния изпит!Красавиците са много сладки!

# 249
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пачко, Честит ти празник! Много късмет, здраве и спокойствие  Mr. Green Mr. Green

Правденце, много се радвам за колата! Казах ти че ще трябва да постиламе червения килим за посрещане! Само фанфарите са ми проблемни  Mr. Green

# 250
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден, Пачи!  Hug Heart Eyes Много щастие, мир и спокоен дух ти желая!  Grinning Весел празник!  Hug Hug Hug

Поздрави на всички ви, момичета!  Hug Simple Smile

# 251
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Влитам тук от работа и инкогнито, че много взеха да ни следят.
Имам нужда от помощ от софиянки!

Много, ама наистина много ми е важно  Mr. Green Трябват ми китайски пластмасови играчки - Джак Сапароу и чудовището му. Разбрах че има таквиз у магазин Джъмбо. Плащам на тоз който ми ги купи всички раноски на посочена банкова сметка Praynig Praynig
Имам поръчка за торта - синковеца! Не мога точно моето дете да разочаровам. Обиколих нашите магазинчета, но има само комплекти на умопомрачителни цени, които няма да ми свършат никаква работа.

Плиииз някоя софиянка да се смили над моята душица! Тортата ми трябва да е реди до четвъртък вечер  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 799
Мимито, утре мога да отида до Джъмбо и ще ти взема, само кажи размер

# 253
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пачка, мерси много! Май брат ми ще успее да иде. Ако не успее ще те тормозя теб!

# 254
  • София
  • Мнения: 3 947
Пачи, честит рожден ден и от мен!
От здраве и късмет да не се отървеш!


Правде, много хубава новина Grinning. Браво и на полицайте за добре свършената работа.
Краси, госпожиците са много хубави и ужасно си приличат, като близначки са Peace.

Общи условия

Активация на акаунт