ДЕКЕМВРИйките слабеят, на плажа кръшни фигури ще веят!

  • 14 310
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 2 614
Привет, как сте дами?
Някой на море, на планина?
Дано всички сте здрави! Simple Smile

# 257
  • Мнения: 1 033
Веси, добре, че си ти да подбутнеш темата напред  Joy ама едвам те изчетох.
Да не сте всички отпускари? Joy Запиляхте се , ей. Аз поработвам по малко и чакам август да си видя дечковците. Иначе те са добре, забавляват ги страхотно - басейни, разходки, ягоди, малини, риби, мечки, всекви неща. Само дето Габи може да е забравила да чете  Joy, ама не съм се притеснила особено, мисля, че ще наваксаме.

Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор. hahaha о, йе

# 258
  • Мнения: 2 614
При нас сагата с колата продължава.....
Меко казано взе да ми писва от управията, или по- скоро от липсата и...
Та днес Кирил реши вече да отиде в прокуратурата  в гр."Х" и да провери колко още време ще бавят колата, при положение, че казаха, че още на другия ден може да си я вземем....
И докато се случва горното ми звъни някакъв ужасяващо невъзпитан човек, без всякакви възможности за комуникация по телефон и ми съобщава, че "там една кола, дето ние сме били купили с договор за лизинг" на 05.07. била заредила на бензиностанция в кв. Надежда и не сме били платили". точно с такива думи, без никакви учтивости и т.н. Както и да е, даде ми тел на пилицая, който се занимава пък с този случай да му звънна. Е, звъннах, но пък защо да ми се представи отсрещната страна, както аз правя, когато вдигам служебния си телефон? Отговор няма.... Обяснявам по какъв слечай, и той ме пита, супер нелогичния въпрос - Наистина ли са ви я откраднали предишния ден?"  Crazy Ами не, г-н полицай еди-кой си... просто си чеша езика....
Ами добре, боадете се на колегите и им кажете да ме потърсят, че от камерите на бензиностанцията, могат да изискат запис, за да имат снимка на извършителя. Ами звъннете им вие... Но не, аз си звъннах, разказах и т.н.
През това време в прокуратурата в гр. "Х" се оказва, че ние, като Лизингополучатели не сме собственици на колата (ами това го знае всеки, както и аз) затова още миналата седмица ми направиха не 1, а цели 2 Пълномощшни от лизинговата компания, но в нито едно от тях не се сетиха да напишат, че ми трябва Пълномощно, за да си освободя колата, че те ме упълномощават аз да го направя вм тях....
Нито от Прокуратурата, нито от Полицията, или Лиз. компания не се сети да ни каже това, а ние си седим и си чакаме и страдаме, че нямаме колата, за която чинно плащаме вноски....

Извинете емоционалното ми писание, просто вече съм във вихъра на танца... така да се каже Simple Smile

П.С. Това пиша межд песането на молби до Лизингодателя и постоянните телефонни разговори с кого ли не....

П.С.С. Всичко това стана ясно, сле дкато намерихме познат, на наш познат и той направи собствено разследване....
Къде отиваш, БългариЙО и докога хората, които работят къде ли не няма да си вършат добре работата???

# 259
  • Мнения: 728
Правде...нямам думи мила!
Дано скоро  всичко приключи по-най-добрия начин за вас! Hug
Полицаи,прокуратури,компании и т.н. са толкова безотговорни...което е много жалко! #2gunfire

Янииии  Grinning

Ние сме добре,Ивко е здрав,което е най-важното за мен,ходи си на градина,онзи ден имаха куклен театър-урок "С огъня не се играе".Харесало му е много,защото ми разказа с голямо въодушевение колко е бил интересен.  Grinning
Ходим си на море,нали е до нас,когато е хубаво времето,Иви е като жабче във водата,иска да скача и плува,дори си пийва морска вода и хапва пясък.  Mr. Green

От два дни при нас е страшно ветровито и вечер дори хладно,дано скоро се оправи времето!

# 260
  • Мнения: 2 614
Момичета, след ужасното скитане днес и разправиите с кой ли не....
искам да ви кажа, че Вече си имаме колата обратно!!!  Mr. Green
Благодаря ви, че бяхте търпеливи да ме изслушвате!!!   bouquet Hug

# 261
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
ЕЕЕЕ Правденце, дет се вика честито! И ха наздраве! Да не ви се случват повече такива идиотщини!! cheers

# 262
  • Мнения: 1 461
Правде много се радвам за вас  Hug

Моята ваканция свърши утре летим за Мадрид

# 263
  • Мнения: 2 614
Правде много се радвам за вас  Hug

Моята ваканция свърши утре летим за Мадрид

Краси, не се ли радваш? Дано там да се чуствате много добре  Hug

Благодаря ви за поздравите, момичета  Hug  bouquet

# 264
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОРКО!
Мими,да ви е живо и здраво момчето,
много да ви радва,
да расте заобиколен от много любов и късмет!

# 265
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Веси, мерси за пожеланията!!
А сега да ви поерпя с торта

Ако леля Яна не забрави че днес имаме парти ще ви докладва за вкуса  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 2 614
Мими, Да е жив и здрав рожденника!
Много късмет и усмивки му желая!
И страхотно да се забавлявате!


ние тази година пропускаме партито, но нищо, ще ни направиш торта специално за нас  Mr. Green

# 267
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
ние тази година пропускаме партито, но нищо, ще ни направиш торта специално за нас  Mr. Green
Ако дойдете у дома на гости, отказвам да се размотавам из града с торта в ръце  Mr. Green Предлагам парти у дома с Яна и Стефчо  Mr. Green Mr. GreenВ петк срешу събота или в събота срешу неделя Joy

# 268
  • Мнения: 1 461
Мимито много хубава торта да ви е жив и здрав рожденника   bouquet


Правде много се радвам че се прибрахме при нашия тати , малко съжалявам че с еразвали времето и неможахме да направим повече бани но здраве да е

# 269
  • София
  • Мнения: 3 892
Честит рожден ден на Борко!
Да расте здраво и щастливо дете bdbaloni!


Общи условия

Активация на акаунт