ДЕКЕМВРИйките слабеят, на плажа кръшни фигури ще веят!

  • 14 321
  • 312
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 494
Браво Габи Party Това си е направо шестица от тотото Mr. Green

# 61
  • Варна
  • Мнения: 616
Габи, честито   Party Все така да е и занапред  Hug
Правде - чакаме ви с нетърпение. То и при мен проблема е някакъв хормонален и си потроших нервите тая седмица с лекари. От фирмата имаме осигурено допълнително здравно осигуряване и се опитах от там да си запазя час за ендокринолог, ама те ме направиха луда  Sad Та сега си чакам направлението от моя доктор евентуално да ми го даде в събота и после ще ходя където той ме прати.
Елси - бързо минава херп ангината, ама е гадничко. А и Тони е малка не знам какво можеш да и пръскаш за облекчаване на гърлото  Sad
Весе това с "хубавата кашлица" ме разсмя, ама си представям какво ти е на теб - дано да не е нещо сериозно и бързо да му мине на малкия бяс  Hug

# 62
  • Мнения: 1 461
Здравейте искам да ви почерпя по случаи годшнината ни от сватбата

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 11:46 от kar4ita

# 63
  • Варна
  • Мнения: 616
Карчи Честита Годишнина !   bouquet Heart Eyes
Много щастие и любов в семейното гнездо  Hug

# 64
  • Мнения: 2 614
Пак гледах снимките! Много са ни хубави дечицата, ей!
Кари, честита годишнина! Да сте здрави и любовта никога да не угасва!  Hug

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Габи ,това е чудесно!Дано все така да имаш късмет!
Карчита ,честита годишнина!Желая ви много любов и семейно щастие!
 И при нас има малко екшън.Вчера взех Стилиян от градина и пред входа ми се хили нещо и аз кво да видя -няма му едното зъбче.
 Питам го какво е станало , а той ми каза ,че като бягал паднал и се ударил.Върнахме се в градината да питам госпожата какво е станало , а тя каза ,че не е имало падане.Звънна на колежката си , която беше първа смяна и тя каза ,че не е падал , а е ял ябълка на обяд и може така да го е счупил....Стилиян все пак твърди ,че като паднал и ,че е казал на "богожата ",но тя му е казала ,че не "шушам"/слушам/.
  Бяхме при стоматоложката и тя каза ,че ще го направят , но с обща анестезия и сега съм шашната повече от първия път.
 Вчера ,както си стоях на работа и ме обзе едно много странно чувство на безспокойство и си казах:"нещо лошо ще се случи на Стилиян и госпожата ще ми се обади"
  Чао!Дойдоха ми гости .
 

# 66
  • София
  • Мнения: 531
Е, Тане, неприятно, но пак е малък дявол!  ooooh! Може ли обаче от падане да си счупи само зъбчето? Много концентриран удар ще трябва да е било...  newsm78 Не се притеснявай, явно зъбите са му слабото място... Но трябва да се оправи, де. Рано е според мен отсега да ходи щърбав до към 7 годишна възраст...

Елси, как сте днес?   Praynig

Кари, честита годишнина! Любов и разбирателство още дълги години!   bouquet Защо ли си мисля, че тортите при вас са ежедневие, а ти споделяш с нас само тези, които са изработени по специален повод?  Mr. Green Ако не отвориш сладкарница, поне каталог им предложи на испанците (или на Добричките сладколюбители)!  Peace

Габи, честит взет изпит!  Sunglasses  Не е правилно да казваш, че никога нямаш късмет! Както виждаш, не си права! А и нали знаеш правилото "никога не казвай "никога"!  Hug

# 67
  • Мнения: 728
Краси,Честита Годишнина мила!
Много щастливи мигове обградени с още повече любов!!!!
  bouquet   Heart Eyes   bouquet

Тане...едно голямо гушшш от нас мила! Hug
Габи...ти си нашата гордост!!! Peace
И като прочетох за изпити се сетих за Зори...съвсем изчезна това момиче... newsm78 Sad
Елси...разпиши се мила,че се тревожа ако не си писала цял ден! Hug

............................................................................................. Party
Ивко е много въодушевен от новината Simple Smile
Кашля по-малко и за мое огромно учудване дава да му мажа гърлото,при положение,че не иска да пие никакви сиропи... ooooh!
Аз също май се разболявам,но да видим... Thinking

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 22:32 от VЕSЕNCЕ

# 68
  • Мнения: 438
Краси - Честита годишнина! Много щастие, любов и прекрасни мигове с близките ти хора!
Тане - уф,че неприятно......но ще се оправи и ще стане голям мъж и герой Стилиян!
Елс - как сте днес?

# 69
  • Мнения: 1 666
Краси, честита годишнина  bouquet! Дълги години любов и хармония!
Габ, честито за 4-ката! Все такива "поправки" да имаш Peace.
Тане, кофти за зъбчето! Ама много се ядосвам като чета таива неща! Бива ли госпожата пък нищо да не разбере! И с ръчичката на Надето пак така! Изобщо какво разбират под "гледане" на децата се чудя?!
Трогната съм, че ни мислите! Hug
Днес вече нито Тони, нито аз имаме Т. Обаче аз продължавам да имам игли в гърлото, Тони вероятно също, защото още е само на АМ. А тя не е много добре с АМ - яде по около 100-тина грама на ядене, задължително при заспиване, иначе не го ще. Аз затова и набързо и я захраних. Ама пак нали яде нещо, не е като да е нищо.

# 70
  • Мнения: 9 494
Краси, честита годишнина!   bouquet Още много такива да празнувате в разбирателство и обич! Hug

Елси, радвам се че сте на оправяне Hug

Тане, това е мн кофти Confused Ако не смятате да го правите сега, говори с някой стоматолог дали не е добре да се сложи силант, с идея да се "запечата" дентина, за да не стане кариес Confused То зависи от счупването де..може и др варианти да има..

Марти как 45 кила Shocked, кой кого носи-децата теб, или ти тях Mr. Green

# 71
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕМИ И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
ЖИВИ,ЗДРАВИ,ЩАСТЛИВИ И УСМИХНАТИ!

 newsm51

# 72
  • София
  • Мнения: 3 916
Краси, честита годишнина. Дълги години много любов и семейно щастие ви пожелавам  bouquet.
Тане, много неприятна случка Confused. И на мен ми стана чудно къде са бляли госпожата и лелята, то такова нещо може ли да се пропусне току така или пък не са искали да ти кажат. Странна работа newsm78.
МТВ, ами срам не срам толкова кила съм Mr. Green. Сутрин понякога се будят и двамата едновременно и нито единия, нито другия иска татко им да ги пренесе в хола, но не искат и първо единия и след това другия, а заедно и ела ме виж как нося 28 кила (Дани е 17, а Ани 11) Mr. Green.

Честит имен ден на празнуващите днес!

# 73
  • Мнения: 728
Влизам да ви покажа как подстригах Ивкони.
Трябваше да е втори номер,но нещо не се получи и стана първи!
Ето го красивото ми   войниче !  Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 531
Влизам да ви покажа как подстригах Ивкони.

Верно на войниче си го докарала!  Heart Eyes

С мааалко закъснение да почерпя за именния ден на Еми (поредния за годината, както казва съпругът ми  Laughing ):


Днес супер ниска активност, имайки предвид студа и дъжда навън... Rolling Eyes  Дано сте здрави!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт