Прясно или АМ след годинката?

  • 2 186
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
За пиене сутрин давам АМ, защото синът ми го предпочита и обикновеното прясно мляко нещо не върви. За готвене обаче използвам прясно.

# 16
  • Мнения: 2 111
Разбира се,че АМ  Peace Мисля до 3 години да давам.
Прясно мляко не съм давала,защото не яде грис и кремчета.

# 17
  • Мнения: 99
и аз смятам да давам АМ след годинка Peace

# 18
  • Мнения: 991
Аз давам прясно мляко. Така съветват педиатрите в САЩ, където живея. По принцип предпочитам естествени храни и самата аз не взимам хранителни добавки, витамини или витанимизирани храни/напитки.

# 19
  • плевен
  • Мнения: 644
Давам Нестле Джуниър 1 Peace

# 20
  • Мнения: 2 587
Адаптирано  Peace
Аз давах кисело мляко след годинка,понеже щерката отказа АМ.

# 21
  • Мнения: 1 305
Давам АМ и докато сама не иска дъщеря ми да спре да го пие и аз не мисля да и го спирам. А за прясно мляко давала съм но не и харесва толкова.
И мен който ме види да купя АМ едва ли не ме изкарва луда, защо съм си давала парите за химия место да съм давала кисело мляко, а дали то не е по голяма химия никой незнае.

# 22
  • Мнения: 9 973
давам домашно прясно,но той отказа АМ още по-малък

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 328
домашно прясно мляко

# 24
  • Мнения: 2 960
Адаптирано мляко давам аз.Детето ми е на 2г.2 м.
Синът ми си го търси и обича-няма да го спирам ,докато той сам не се откаже. Peace

# 25
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Прясно (в чист вид) никога не съм давала. Аз самата го ненавиждам  Sick
Засега се ограничавам само до наличието му в кремовете, които приготвят в ДК.
А иначе давам АМ вечер.

# 26
  • Мнения: 31
На каката до третета година  правех адаптирано за пиене,а кремчетата с прясно.С малкия още се кърмим и приготвям всичко с кърма.

# 27
  • Мнения: 2 521
Според мен е най-добре домашно,но ако имаш проверен човек от който да вземаш.Аз от години купувам за вкъщи само такова.Малкия обаче съм го пробвала и отказва,кисело също не иска а АМ  не е пил и не вярвам да пропие на дърти години Laughing.Засега е на кърма ама след отбиването какво ще е нямам идея Thinking

# 28
  • Мнения: 2 331
Мисля, че, ако ще е купено, по-добре да е адаптирано.Може да е химия, но е под строг контрол/или така се предполага/.Аз имам възможност да се снабдявам с домашно мляко от близък човек и приготвям всички млечни с него.И досега децата ни не обичат прясно мляко в чист вид.Аз започнох да го предлагам след годинката и на двамата.В началото претърпях пълен неуспех и бяхме на кисело мляко.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Адаптирано според мен.Зависи и детето кое ще предпочете.

Общи условия

Активация на акаунт