Прясно или АМ след годинката?

  • 2 191
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 993
Аз давам АМ и ще давам, докато детето иска. Вече е на Аптамил 3. Дъщеря ми си го обича много и си го търси, в момента пие АМ 3 до 4 пъти на ден. Не възнамерявам да й променям този навик. Киселите и крем-супите в детската кухня ги приготвят със сухо мляко, и тях ги обича и си ги яде. Прясно мляко не съм й давала да опита засега.

# 31
  • Мнения: 367
АМ смятам, че е по-полезно. Синът ми вечер заспива с АМ - Милумил 3. Иначе му правя кремчета и други неща с прясно мляко. Кисело мляко яде от много малък, но пак като десерт - кисело мляко с бисквити, банан и т.н.

# 32
  • Мнения: 14
Здравейте
ние сме на hipp 2 probiotic но има проблем защото сега добавиха нещо към него и го смениха стана hipp plus и ние изкупихме където видяхме от стария АМ защото малкия не харесва новия но проблема ще дойде когато свършат а обикновен пробиотик 3 няма и не знам с какво АМ да го заменя моля за съвет.

пс.
Пробвали сме но Friso почти всички които може но и тях не ги хареса.

# 33
  • Мнения: 2 013
Според мен АМ е по-добре от прясно мляко.

# 34
  • Мнения: 6 274
Според мен АМ е по-добре от прясно мляко.

И аз така мисля.  Peace

# 35
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
АМ е с по-сигурен произход, според мен.
Затова предпочитам него пред прясното. Peace

# 36
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 030
И двете.АМ като сме си на София и обикновено мляко, когато сме при баба(защото няма такова АМ, а сега го забравих  ooooh! ).Почнахме го по-малко от началото на седмицата и засега няма проблеми.

# 37
  • Мнения: 1 232
Тези,които давате АМ на децата си след година с биберон или чаша го давате?

# 38
  • Мнения: 15 379
Тези,които давате АМ на децата си след година с биберон или чаша го давате?
Аз го давам с биберон, пие го легнал - това автоматично изключва употребата на чаша.

# 39
  • Мнения: 1 763
Тези,които давате АМ на децата си след година с биберон или чаша го давате?

И аз го давам с биберон.

# 40
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тези,които давате АМ на децата си след година с биберон или чаша го давате?

С биберон. Но останалите течности ги пие от чаша, шише с накрайник или сламка.

# 41
  • Мнения: 1 045
ами ние направихме обрив  от прясното мляко,така че до пубертет мисля че ще караме с АМ.
Ако детето ми нямаше този проблем имам познати които бабите им имат крави та сигурно бих го употребявала и да квася и за кремчета,може би за всичко.
Така че ще заключа че зависи от детето и до достъпа на качествено мляко

# 42
  • BG
  • Мнения: 1 900
Все  още давам АМ.

# 43
  • Мнения: 1 232
А няма ли опасност от изкривяване на зъбите от това, че все още даваме млякото с биберон?

# 44
  • Мнения: 15 379
А няма ли опасност от изкривяване на зъбите от това, че все още даваме млякото с биберон?
Няма никаква опасност - не бой се Wink!
Млякото се изпива за 10-тина минути, не повече - това по никакъв начин не влияе на зъбите и челюстта.

Общи условия

Активация на акаунт