Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 40-та тема

  • 89 660
  • 676
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 319
ех изпуснах ви аз вас и това си е  newsm51
от няколко дни не съм влизала и то не само че темата свършила ами и новата вече осем страници станала от един бърз поглед мога само да ви кажа че много вкусни неща сте наготвили  smile3501
а аз нещо на почивка съм го ударила и мога само с поредната тортичка на Leo да ви почерпя, този път с бели рулца и ягоди



връщам се назад да изчета всичко, че колко труд сте хвърлили а аз да го пропусна не става  smile3503  love001

# 106
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
vesi_nn тортата ти е разкош  smile3521 newsm08

# 107
  • Мнения: 1 679
Ето тази торта присъства постоянно в менюто ни последните 2-3 седмици:

- мюсли торта

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 20:17 от Smiley*

# 108
  • Мнения: 1 777
За закуска тост по френски. Simple Smile

# 109
  • Мнения: 8 568
vesi_nn ,страхотна торта може ли рецептата .Ние тази вечер сме на един бърз гювеч на фурна

# 110
  • Мнения: 7 424
redemi,добре си дошла при нас! Hug С нетърпение чакаме снимки с твоите творения! Grinning

marcheF,честит ти новоизпечен студент!Да има  успехи в следването и още повече успехи в понататъшната реализация! Rolling Eyes
nell@,и аз искам от твоите палачинкиииииииии!!!!! Grinning
vesi_nn,наистина тортата ти е разкошна! thumbsup
Pety,каква е тази закуска по-френски?Апетитничко изглежда! Simple Smile

# 111
  • Мнения: 1 777
Pety,каква е тази закуска по-френски?Апетитничко изглежда! Simple Smile

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,1150.msg21994.html#msg21994  Grinning

# 112
  • София
  • Мнения: 3 818
Гледам, гледам и преглъщам. Crazy Много вкусотийки пак в най-хубавата тема, в която виждам има още нови участници.  bouquet

При нас днес кюфтенца на фурна с ориз и гъби за гарнитура.

# 113
  • Мнения: 7 424
  Pety,благодаря за рецептата! Hug Оказа се,че правя подобни,само че соленички.И не ги сиропирам съответно....Трябва да опитам и сладкия ти вариант!  Simple Smile
  Гелева,направо усещам мириса на кюфтенцата! Crazy Grinning

  От мен днес едно постно кексче. Wink

# 114
  • Мнения: 22 867

Френски филийки, палачинки, тортички, кИфтета, кексчета.......ммммм Heart Eyes, всичко ми харесва!  chef  bouquet
redemi, добре си дошла!  bouquet Казвай и показвай с какво си храниш мъжете, че и около мен са повече те. Grinning

За вечеря поредната вкусотия на  bordovsky  зелен фасул с яйца. Каквото направих по неговите рецепти, все много вкусно!  chef  bouquet

# 115
  • Мнения: 1 927
vesi nn-тортата ти е направо произведение на изкуството
smiley-много обичам мюсли и като гледам твоята торта,само гадая как ли изглежда отвътре,ако е възможно рецептата
а от твоите филийки Pety-направо ми потекоха лигите,усещам ги колко са сладки,но да попитам-тази сол не е ли много?
От мен скара с пържени картофки и един десерт-полуфабрикат-еклери с крем маскарпоне ,шоколадов топинг и филиран бадем(само размразих и аранжирах )

# 116
  • Мнения: 679
Здравейте! Аз пак си направих салатката от тиквички на Labrex, с половин доза, че сама ще си я ям. И понеже мъжът ми още не се е прибрал да вечеряме, аз само покусвам от нея и... свърши.  Mr. Green Този път сложих по-малко от кафена лъжичка мед и стана разкошна!  Heart Eyes Имам още тиквички, утре пак ще си направя!!! LabrexHug ! Ето и снимчица:

 

И киш от тиквички и моркови: Heart Eyes





Последна редакция: вт, 26 май 2009, 21:36 от dixi

# 117
  • Мнения: 1 679
beniii, заповядай:  Hug

Източник: http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,868.msg2290.html#msg2290

Аз я правя така:

В купа се слагат начупени бисквити с фибри, фини овесени ядки, крънчи с плодове, оризови бисквити, сушени кайсии, нарязват се ябълка и банан /плодове според сезона/, залива се с кисело мляко, отгоре се наръсват кокосови стърготини.

# 118
  • varna
  • Мнения: 676
веси,страхотна тортичка си спретнала  bouquet

# 119
  • Мнения: 1 352
labrex и аз пробвах този фасул на Бордовски - страхотно, леко, лятно ястие. На мен ми хареса повече студено  Heart Eyes.

Гелева, кюфтенцата ти изглеждат много апетитно  Crazy.

От мен за вечеря гъбена супа и торта с бишкоти, но утре ще я снимам, че отлежава в хладилника сега:

Общи условия

Активация на акаунт