Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 40-та тема

  • 89 617
  • 676
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 358
Ау какви торти и тука.
Сега след тези снимки, че и почти след Стоева се явявам аз.Много ми е вкусно днес.Обикновенни неща ама вкусни и си похапнах току що доволно предоволно Laughing
Копривена чорбица - гъстичка, със сиренце, с фиденце - мммм Heart Eyes

Една яхнийка с пиле, картофи и тиквички

Десертче с бишкови и крем Оле :389:  :389:  :389:

Пълнозърнест хляб с царевично брашно, слънчогледови семки и пшенични трици - малко на око го карах.Той пък взе ,че стана


Диди питах при Кеми ама гледам тука си отговорила за омлета с картофи.Мъъъъничко ще го модифицирам и май май ще го правя Peace
Поне го записвам както идея
Ел Диабло добре дошла.Много вкусни неща си показала.
Линдита запомнила съм те с тези морски деликатеси.Блазе ти, че си в Италия - там лесно се откриват сигурно.Аз днес така се засилих и #Crazy в магазина освен пъстърва и ципура друго нямаше Rolling EyesМного трудно се намира прясна риба и на малко места.
Цветкова Елица да ти е жив и здрав свекъра.Чудесна тортичка Peace

# 391
  • Мнения: 1 461
Нордина на кое море си аз другата седмица се прибирам към БГ към варненско там някъде ли си  че само слюнкоотделям тук по снимките ти

Диди ще се възползвам от рецептата за омлета изглежда много вкусно както всичко което си показала до сега  Hug

Пепчо никога не си показвала само една снимка  Crazy кога имаш време за всичко това и колко вкусно изглежда мммм


mitsie много апетитна тортичка

tsvetkova_elica много хубава тортичка

Петьофи много апетитни дарове

el_diablo добре доша много апетитни снимки


от мен само една шоколадова торта





още снимки тук   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=363383&pid=12625414





# 392
  • Мнения: 1 313
Ех, че вкусотии тук   Hug
Браво момичета, чудесни ястия сте предложили   bouquet
От мен днес:
Дюканска пица


Скара за половинката

# 393
  • София
  • Мнения: 372
tsvetkova_elica, Лабрекс беше пуснала този линк за яйцата, ама аз имам още доста да тренирам  Crazy

# 394
  • Brussels
  • Мнения: 160
Момичета, страхотни сте!  bouquet
За вечеря приготвих набързо едни Тимбалчета от тиквички и козе сирене.


# 395
  • Мнения: 769
didibu,филийките са разкошни Hug
Гелева,по всичко пилешко се заглеждам.Твоето много апетитно Naughty
el_diablo,чуден гювеч Peace
пеп-4osmile3501
mitsie,свежа торта Hug
Бъни,десерта и хляба изглеждат вкусно smile3508
kar4ita......на северното море.Закачлива торта.  love001И аз въздишам по твоите торти.Когато правех първите си торти ,нямаше такива красоти както сега.Честно казано, не се наемам да правя такива сладкарски творения.
¨¨*:•. Диди .•:*¨¨,  nadeto_sp, esy при вас винаги елегантно и вкусно  smile3501


Последна редакция: нд, 31 май 2009, 23:14 от nordina

# 396
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, днес половинката ми спретна семеен скандал, каза че му писнало от снимки преди всяко ядене, ама яко се разкрещя , казвам ви не е майтап Peace
Ама пък аз пак успях да снимам вечерята, не се смейте на порциите, руладини....едната е за него, а другата с много лук за мен Mr. Green






Бъни, страхотно меню   bouquet, разменям го за морските специалитети веднага  Peace
Това че тук се намират лесно морски продукти е вярно, аз и затова гледам да проготвям често риба и прочие, но за сметка на това ми липсват кори за баница, сирене, млада коприва, така че медалът си има две страни. Например от около месец не виждам никъде кори за баница, а преди имаше наистина по 6 листа в пакет, но имаше, сега кой знае защо не зареждат вече.

Пепчо, тези соленки ще се правят Naughty записах рецептата и в най скоро време ще се отчета Peace

# 397
  • Мнения: 9 123
Момичета, днес половинката ми спретна семеен скандал, каза че му писнало от снимки преди всяко ядене, ама яко се разкрещя , казвам ви не е майтап Peace


вярвам ти  Peace Ама имай търпение, след известно време минава  Hug

# 398
  • Мнения: 679
Пеп-4о, тоя "бърз отчет" колко време ти отне да го сготвиш?  Mr. Green   bouquet
Бъни, десерта с бишкоти изглежда много вкусен.  Heart Eyes
Nordina, много вкусно е у вас.  Simple Smile
Еси и Надето, и двете ли сте дюканки?  Mr. Green Много апетитно е и у вас!   bouquet

Извинете ме тези, които пропуснах да спомена, всичко изглежда чудесно!  Crazy
Аз ще се отчета малко по-късно. Засега ми е готова само питката. Тази вечер ще вечеряме по-късничко. И у нас има обикновени неща за вечеря, но вкусни, надявам се. Simple Smile

# 399
  • Мнения: 7 420
vesi_nn ,чудесно са ти се получили Наташовите Ушки! Hug


Селма, направи ми впечатление че тестото за диетичните ушки си го замислила както е за Охлювчетата на Варвара.....
    Направо съм го преписала,Lindita. Peace Смятам го за много сполучливо,затова го използвах и тук! Simple Smile


el_diablo,гювеча ти е страшна работа! newsm10
mitsie,много интересна торта! Simple Smile Какво има вътре?Някакви кръгчета ми се превиждат.... newsm78

# 400
  • Мнения: 7 420
   Ароматни и мекички Бананово-канелени курабийки (ще ме прощавате за толкова бананови рецепти,но постоянно имаме вкъщи недоизядени банани и се чудя ,какво да ги правя........  newsm35  33uu  )

# 401
  • Мнения: 930
  Ароматни и мекички Бананово-канелени курабийки (ще ме прощавате за толкова бананови рецепти,но постоянно имаме вкъщи недоизядени банани и се чудя ,какво да ги правя........  newsm35  33uu  )

може ли рецептата Thinking

# 402
# 403
  • Мнения: 2 375
Завъртях едни еклерчета набързо. Grinning

# 404
  • Мнения: 398
tsvetkova_elica, Лабрекс беше пуснала този линк за яйцата, ама аз имам още доста да тренирам  Crazy

 Hug Hug Hug
Само не разбрах тези найлончета какви са.Опаковъчно фолио или обикновени торбички.Няма ли да се стопят във врящата вода. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт