Спамо- чат (25-31.5`09)...Най- после и лятната ваканция дойде!

  • 35 929
  • 2 916
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 619
Деси, дано се оправи Ники бързо! Hug
Мънко, какво стана с твоето момиче?

# 61
  • Мнения: 2 829
яснооооооооооо
забавлявали сте се вчера Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy


Луне--,оцеляхме
толкоз зор отдавна не е имало при нас
доста тежко  изкара

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 11:59 от MЪНКИ

# 62
  • Мнения: 15 619
Сливиците ли, Мънки!?  Ще премине и тоз зор, но щом правят проблеми, май трябва да се отстранят. spoko


Няма да се обяснявам публично в любов.Толкоз съм драпала за едното име. Naughty Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 829
Сливиците ли, Мънки!?  Ще премине и тоз зор, но щом правят проблеми, май трябва да се отстранят. spoko


Няма да се обяснявам публично в любов.Толкоз съм драпала за едното име. Naughty Mr. Green Mr. Green Mr. Green


ахам


леле  тая тема -кой ви дразни във форума

доста тъпа особено  ooooh! Sick
ужасТ

# 64
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Луне, та ти си си добричка, що да не се обясняваш в любов  Heart Eyes

Киберкат, забавно е. Няма особено значение кой кого дразни или обича Mr. Green

Мънко, ще се оправят нещата. Не се притеснявай повече, от колкото е необходимо Hug

# 65
  • Мнения: 5 393
Добър ден Hug Heart Eyes

Нещо не ми е добре. Може би се дължи на факта, че се опитвам да наваксам с натрупаната работа. Седя, гледам и нищо не вдявам ooooh!

# 66
  • Мнения: 15 619
Ели, шъ ми излезе име на любовчийка... Пазя си реномето. Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

Мечо! Hug
При нас дует ветер и не ми се излиза хич.... Започвам да ме тресе пак мания за разместване но мебели. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ще изненадам съживущите, ако не ме остави меракът. smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

# 67
  • Мнения: 7 723
Добър ден Hug Heart Eyes

Нещо не ми е добре. Може би се дължи на факта, че се опитвам да наваксам с натрупаната работа. Седя, гледам и нищо не вдявам ooooh!
Ще вали. Налягането е ниско.
Направи си кафе  Hug

# 68
  • Мнения: 593
Направи и на мен...  morning

# 69
  • Мнения: 364
Ето ви  кафенце

# 70
  • Мнения: 5 393
Пети има молба:  Който има коланче с пайетки, ако може до Четвъртък да й го даде назаем за един от танците  на децата в градината!

# 71
  • Мнения: 7 723
Пети има молба:  Който има коланче с пайетки, ако може до Четвъртък да й го даде назаем за един от танците  на децата в градината!
По Еконт ли да й го пратя? Whistling
....и цици мога да й дам...на детето, де Whistling Joy

# 72
  • Мнения: 5 393
По Еконт ли да й го пратя? Whistling
....
Не знам бре, само ме помоли да пусна съобщението.  Предполагам ще се свърже с вас да се разберете.

# 73
  • Мнения: 7 723
По Еконт ли да й го пратя? Whistling
....
Не знам бре, само ме помоли да пусна съобщението.  Предполагам ще се свърже с вас да се разберете.
Ми убу. Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт