Софийския зоопарк - нЕкои въпроси...

  • 2 068
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Да поясня само, че точно с колело от този тип, не може да се развие висока скорост, защото няма и как - няма педали, а детето бяга с краката за да се движи.
И все пак - каква е логиката тогава да пускат велосипеди с помощни колела - те са по-опасни, защото децата могат да развиват по-висока скорост, а пък реално не са се научили съвсем да карат велосипед... Иначе съм съгласен, че трябва да е спокойно и за по-малките деца, но това е задължение на родителите на детето с колело.
Точно този тип колело не е разпространен тук. Поне аз съм го виждала само един път, но детето, което го караше си се засилваше доста. Вашето дете може да не се засилва много щом така твърдиш, но щом има забрана трябва да се спазва. Може би са разрешили колелета с помощни т.к. се предполага, че се карат от по малки деца и не могат да развият големи скорости, с които да са опасни. А ако разрешат и без помощни могат да влязат всички, на които им се кара колело. А все пак това е парк, не е приятно да профучават велосипедисти около хората и майките да са постоянно под напрежение. Аз съм за тази забрана. Peace

# 16
  • Мнения: 2 978
Определено е по- добре за всички да няма колелета, ролери и тем подобни неща.
Както за родителите и децата, така и за персонала.

Да няма после, ама защо така, защо на мен и т.н. Peace

# 17
  • Мнения: 188
Това е от съображения за сигурност и съм съгласна с предприетите мерки.

Общи условия

Активация на акаунт