Какво искате да промените в НЕГО

  • 2 659
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
Не желая да го променям Wink

# 16
  • Мнения: 593
Kotana Krotana, в правилна насока мислисш.  Peace

# 17
  • Мнения: 46 518
Единственото, което се опитвам настоятелно да променя е да бъде по-сдържан, да не избухва при дребни дразнения. Макар да знам, че това е темперамент и едва ли ще усея да го моделирам в тази посока. Но все пак полагам усилия.  Wink

Това. С тази разлика, че усилията ги полага той, не знам дали защото осъзнава, че не трябва или защото знае, че друг начин няма.
И въобще не ме интересува дали е фундаментална грешка, знам само, че не е добра среда за едно дете.

# 18
  • Мнения: 202
Може би искам да променя едно нещо в него ,не може би ,а искам да променя това , че харчи безотговорно.

# 19
  • Мнения: 2 013
. ината
. избухливия нрав
. и това,че се сърди за дреболии,на които примерно аз дори не обръщам внимание.

# 20
  • Мнения: 581
 Нищо не искам да променям, той сам доброволно се промени от хубаво към още по-хубаво в годините откакто сме семейство.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да спре да пуши или поне да ги понамали Tired
И да спре да се ядосва за глупости и неща, които не можем да променим така или иначе, да е по-спокоен.
И двете ги искам за негово добро, иначе аз и такъв си го обичам. Но не ми се ще да получи инфаркт на 45, да не дава Господ, затова - по-малко нерви, по-малко цигари Praynig

# 22
  • Мнения: 223
Вече почти 8г.сме семейство и винаги ме е дразнило как се храни.Всичко си е нормално,но дори и когато се храни със затворена уста,все едно мляска.То не е и мляскане,а един такъв странен звук...................когато не му обръщам внимание е добре,но има моменти когато ужасно ме дразни EmbarassedСтигали сме до скандал заради това и сме се хранили по отделно,но... Confused

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Избрала съм го такъв, какъвто е и съм го приела с всичките му плюсове и минуси. Той мен също.
Нямаме желание да се променяме един друг.
........................
Т.е. не желая да го променям. Peace


Единствено работохолизмът му напоследък ми идва малко вповече...

# 24
  • Мнения: 2 723
Устата му е по-бърза от мисълта.
В 90% от случаите самият той съжалява след това.
Не че ми пречи, ама би ни спестило доста разговори и обяснения Thinking

# 25
  • Мнения: 239
Ох,мойто е направо смешно,ама бих искала да не си чопли пъпките,които му излизат след обезкосмяване по гърдите и корема или ако има някоя на лицето,независимо,че е голям мъж. Знам,че сигурно ви звучи много смешно,обаче е адски дразнещо някой да го прави...Още на 14-15 като бях се дразнех на децата в училище като си чоплеха пъпките,винаги това ме е влудявало -чоплене на пъпки и бъркане в носа и тем подобни детски глупости... Хайде,посмейте се Simple Smile

# 26
  • Мнения: 212
Такъв съм го взела,такъв го обичам и такъв си го искам!
Има нещица в него,които много често ме дразнят,но ако ги промени може би ще загуби чара си!
Защо трябва да променяме хората,които обичаме,за да ги харесваме повече? Нима като сме се влюбвали в тях е било с мисълта всичко,което не харесваме в тях да го променим?! Дълбоко се съмнявам в това!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нищо.
Защото не желая и той да ме променя.

# 28
  • В мечтите
  • Мнения: 639
абе променят се ...навиците Flutter, малко трудно ноо с упорство и постоянство има резултати  Whistling

# 29
  • Мнения: 307
Единственото нещо което бих искала да променя е това че не може да си направи точна преценка на времето. Но за 16 години брак вече съм му свикнала , че когато каже "след малко се прибирам" - това означава до 2 часа , а когато каже "имам още час работа" -  не го чакам до края на деня. Или пък казва "днес ще приключа бързо" -  а в последствие се оказва че не е предвидил време за половината неща, които трябва да свърши.

Общи условия

Активация на акаунт