Какво искате да промените в НЕГО

  • 2 666
  • 50
  •   1
Отговори
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Здравейте момичета,сигурна съм че във всяка от вас има зрънце желание Милото да промени нещо..дали в характера, дали в навиците ,дали да спре да хърка...дали да спре да опикава тоалетната.Сигурна съм  че жените с брак над 10год може и да не им стигне мястото тук...но може би има и жени които си го обичат и такъв какъвто е?Ще се радвам да споделите....а за моя  newsm78.... може би мързелът който го налазва след прага на къщата  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 008
1.Пали се много бързо- това искам да променя, да стане по-спокоен.
2.Никога не ми е помагал за домакинството. Не искам да го прави, но
може например след като е ял фъстъци и люспите неволно са падали,
да си ги почисти.

# 2
  • Мнения: 12 674
След 10 год. вече ти е ясно, че нищо не може да промениш и спираш да мечтаеш. 

# 3
  • Мнения: 593
Ау, да го променя, че току-виж станал "перфекния мъж" (то се знае, че такова животно нема), ама ако стане толкова идеален, ще взема да се комплексирам от него, бе.
Така си ми е добре, такъв съм си харесала, с такъв ще си живея.  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 965
Избрала съм го такъв, какъвто е и съм го приела с всичките му плюсове и минуси. Той мен също.
Нямаме желание да се променяме един друг. В началото пробвахме - доведе до конфликти и разбрахме, че ако някой от нас се промени, то вероятно ще се промени и връзката ни.
Т.е. не желая да го променям. Peace

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да искаш да променяш мъжът си е фундаментална грешка момиче.

# 6
  • Мнения: X
Човек се променя до 2-3 годишна възраст.После само се нагажда.
Аз съм с 20 -годишен брак и моят мъж си ми харесва такъв,какъвто е.
Като се замисля,май ми се иска да не е толкова добър към останалите.Понякога е добре да можеш да наритваш задници...ама май и на това се понаучи. 

# 7
  • Мнения: 35
За добро или за лошо го промених, беше егоистичен самовлюбен мачо, който се мислеше за голямата работа. Сега слезе малко на земята  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 641
Стигнах до извода ,че няма смисъл да се мъча да променям нещо. Или той осъзнава нещатаи и сам проявява инициатива за промяна или аз по някакъв начин приемам нещата.
Идеите за промяна донесеха сам оконфликти при нас.

# 9
  • Мнения: 2 448
Брака е по презумпция разочарование, защото жените си мислят, че мъжете ще се променят след него, а мъжете че жените им ще останат същите...  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 924
Фундаментални грешки не искам да правя след толкова години Joy Joy Joy

# 11
  • Мнения: 134
Единственото, което се опитвам настоятелно да променя е да бъде по-сдържан, да не избухва при дребни дразнения. Макар да знам, че това е темперамент и едва ли ще усея да го моделирам в тази посока. Но все пак полагам усилия.  Wink

# 12
  • Мнения: 1 567
Характер трудно се променя.  Mr. Green
Всеки си има недостатъци. Няма идеални хора, респективно характери.
Приела съм го, както и той мен.
Виж навиците могат да се променят. И се променят... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 0
Ами след като е фундаментална грешка да се променя мъжът, не ми остава друго освен да се променя аз. По-точно да променя отношението си към неговите недостатъци и то в посока да не ми пука за тях.
 Ех, кога ли ще успея да постигна това блажено състояние на непукист?!

# 14
  • Мнения: 212
Има неща, които ме дразнят малко, но и него сигурно го дразнят мои недостатъци.Така че няма да се опитвам да го променя, в крайна сметка и той не се опитва Peace

# 15
  • Мнения: 111
Не желая да го променям Wink

# 16
  • Мнения: 593
Kotana Krotana, в правилна насока мислисш.  Peace

# 17
  • Мнения: 46 553
Единственото, което се опитвам настоятелно да променя е да бъде по-сдържан, да не избухва при дребни дразнения. Макар да знам, че това е темперамент и едва ли ще усея да го моделирам в тази посока. Но все пак полагам усилия.  Wink

Това. С тази разлика, че усилията ги полага той, не знам дали защото осъзнава, че не трябва или защото знае, че друг начин няма.
И въобще не ме интересува дали е фундаментална грешка, знам само, че не е добра среда за едно дете.

# 18
  • Мнения: 202
Може би искам да променя едно нещо в него ,не може би ,а искам да променя това , че харчи безотговорно.

# 19
  • Мнения: 2 013
. ината
. избухливия нрав
. и това,че се сърди за дреболии,на които примерно аз дори не обръщам внимание.

# 20
  • Мнения: 581
 Нищо не искам да променям, той сам доброволно се промени от хубаво към още по-хубаво в годините откакто сме семейство.

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да спре да пуши или поне да ги понамали Tired
И да спре да се ядосва за глупости и неща, които не можем да променим така или иначе, да е по-спокоен.
И двете ги искам за негово добро, иначе аз и такъв си го обичам. Но не ми се ще да получи инфаркт на 45, да не дава Господ, затова - по-малко нерви, по-малко цигари Praynig

# 22
  • Мнения: 223
Вече почти 8г.сме семейство и винаги ме е дразнило как се храни.Всичко си е нормално,но дори и когато се храни със затворена уста,все едно мляска.То не е и мляскане,а един такъв странен звук...................когато не му обръщам внимание е добре,но има моменти когато ужасно ме дразни EmbarassedСтигали сме до скандал заради това и сме се хранили по отделно,но... Confused

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Избрала съм го такъв, какъвто е и съм го приела с всичките му плюсове и минуси. Той мен също.
Нямаме желание да се променяме един друг.
........................
Т.е. не желая да го променям. Peace


Единствено работохолизмът му напоследък ми идва малко вповече...

# 24
  • Мнения: 2 723
Устата му е по-бърза от мисълта.
В 90% от случаите самият той съжалява след това.
Не че ми пречи, ама би ни спестило доста разговори и обяснения Thinking

# 25
  • Мнения: 239
Ох,мойто е направо смешно,ама бих искала да не си чопли пъпките,които му излизат след обезкосмяване по гърдите и корема или ако има някоя на лицето,независимо,че е голям мъж. Знам,че сигурно ви звучи много смешно,обаче е адски дразнещо някой да го прави...Още на 14-15 като бях се дразнех на децата в училище като си чоплеха пъпките,винаги това ме е влудявало -чоплене на пъпки и бъркане в носа и тем подобни детски глупости... Хайде,посмейте се Simple Smile

# 26
  • Мнения: 212
Такъв съм го взела,такъв го обичам и такъв си го искам!
Има нещица в него,които много често ме дразнят,но ако ги промени може би ще загуби чара си!
Защо трябва да променяме хората,които обичаме,за да ги харесваме повече? Нима като сме се влюбвали в тях е било с мисълта всичко,което не харесваме в тях да го променим?! Дълбоко се съмнявам в това!

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нищо.
Защото не желая и той да ме променя.

# 28
  • В мечтите
  • Мнения: 639
абе променят се ...навиците Flutter, малко трудно ноо с упорство и постоянство има резултати  Whistling

# 29
  • Мнения: 310
Единственото нещо което бих искала да променя е това че не може да си направи точна преценка на времето. Но за 16 години брак вече съм му свикнала , че когато каже "след малко се прибирам" - това означава до 2 часа , а когато каже "имам още час работа" -  не го чакам до края на деня. Или пък казва "днес ще приключа бързо" -  а в последствие се оказва че не е предвидил време за половината неща, които трябва да свърши.

# 30
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 838
Такъв съм си го харесала  и не искам да се променя.

# 31
  • Мнения: 730
Нищо не искам да променям. Ако нещо се промени в него, то просто няма да е той- такъв, какъвто го обичам и познавам.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 437
нищо, перфектен е  Hug

е, може и аз да съм нещо не наред и само да ми се струва, че е идеален, но пък съм си щастлива и така  Laughing

# 33
  • Мнения: 37
И с бившия и с настоящият ми приятел много трудно разговаряме за лични неща. Когато става въпрос за пазаруване,готвене,обзавеждане...няма проблем може да ми говори с часове. Обаче ,ако задам някакъв личен въпрос или искам да си поговорим за неща от живото ...всичко се заключва в "да", "не","може би".
Започнах да си мисля, че нещо аз не водя разговорите както трябва ?!

# 34
  • В мечтите
  • Мнения: 639
И с бившия и с настоящият ми приятел много трудно разговаряме за лични неща. Когато става въпрос за пазаруване,готвене,обзавеждане...няма проблем може да ми говори с часове. Обаче ,ако задам някакъв личен въпрос или искам да си поговорим за неща от живото ...всичко се заключва в "да", "не","може би".
Започнах да си мисля, че нещо аз не водя разговорите както трябва ?!

май повечето мъже са трудни на тези разговори....

# 35
  • София
  • Мнения: 7 997
Отдавна съм се отказала да променям хората. Или ги приемам, или не.
И аз, и съпруга ми си имаме недостатъци. Вероятно и с годините ще се задълбочават. Разчитам да ги приемам със същото спокойствие, както и сега.

# 36
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 863
Нищо не искам да променям аз у него.
Има няколко дребни неща, които бих се радвала той сам да поиска да промени в себе си.

Всъщност аз никога не съм правила опити целенасочено да го променям в каквото и да е отношение, и въпреки това преди месец ми каза, че откакто е с мен (5 години) толкова съм му повлияла и толкова се е променил към по-добро, че ще ми е благодарен винаги.
(айде минутка за реклама стана малко май... Laughing )

# 37
  • Мнения: 239
И да не искаме да ги променяме,НИЕ винаги ги променяме,както и те нас. Влияем си взаимно. Когато някой не харесва нещо и ясно го покаже на другия,то той е логично сам да го поправи и да не го повтаря. Тогава след време дори не помним,че сме променили това нещо,а заслугата си е пак наша Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 153
Нищо, ако го променя няма да го обичам!!! Свикнала съм с всичко в него и искам да си остане такъв какъвто е !!!!!!!!!!!

# 39
  • Мнения: 63
Може би единственото, което искам да променя е отношенията към бизнеса му, в смисъл да изпусне малко парата и да отдели повече време за мен. Имам чувството, че се е вманиячил повечко отколкото трябва, смята, че служителите му не биха се справили без него, в което на моменти е абсолютно прав, ама... аз си знам моето и така!

# 40
  • Мнения: 165
Брака е по презумпция разочарование, защото жените си мислят, че мъжете ще се променят след него, а мъжете че жените им ще останат същите...  Mr. Green
Много си права!  thumbsup
При нас това беше проблемът  Whistling

# 41
  • Мнения: 11
Не бих променила нищо, харесвам си го такъв, какъвто е. Разбира се има си недостатъци, но всеки човек ги има. аз съм го приела с тях .

# 42
  • Мнения: 876
Като цяло нищо не искам да променям, единствено бих си пожелала да е малко по-самоинициативен  Laughing Бих променила себе си  Embarassed (много лесно се паля и ядосвам за глупости  ooooh! ) ...ама как?  Tired

# 43
  • Мнения: 28
Абсолютно нищо не искам да му променям! Първо, защото няма как вече, а и второ, защото си го обичам точно такъв. Всеки има дразнещи навици и черти от характера. И ние жените не сме идеални, но щом сме се намерили - ще проявяваме разбиране  loveuuu

# 44
  • Мнения: 1 844
имало е и други подобни теми,писала съм,ама и тук да кажа.
знам,че тази му черта няма да се промени,дори и не опитвам да го променя,просто си ме дразни-ПЕДАНТИЧЕН Е до дупка. Mr. Green Mr. Green Mr. Greenкато захване да прави нещо така го изкусурява до последната подробност,че.. Shockedот една страна е хубаво,това,което прави става перфектно и не е работа,свършена през пръсти,ама просто понякога му се чудя на акъла-почистване на колата с прахосмукачка веднъж му отне 5 часа.. Shockedвярно,колата блестеше,ама на мен ми изпили нервите. Mr. Green

# 45
  • Мнения: 60
нищо не искам да променям , и добре че е така , защото няма и да мога

# 46
  • Мнения: 4 291
 Всичко искам да му променя! Искам го чисто нов! Хейтърка ли съм?

# 47
  • Мнения: 28
Всичко искам да му променя! Искам го чисто нов! Хейтърка ли съм?

Ммм не! И аз съм имала гаджета, на които съм искала всичко да им променя и все пак си ги обичах  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 102
 Blush Не бих променила нищо в него.  newsm78 Crazy Може би от време на време ми се иска да е по-малко чувствителен и да не ми се връзва толкова на прищявките Blush

# 49
  • Мнения: 3 154
нищо. по-скоро трябва аз да се променя, ама  и това няма да стане  Mr. Green... добре сме си.  Laughing
всеки си има трески за дялане и е въпрос на напасване, което си идва с времето или неее ...
бтв. ама не пуши, не мляска и нищо не си чопли ... и чат-пат простира. Божкеее, к’ва съм такава късметлийка  Wink

# 50
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Какво искам да променя в него.. Thinking-ами бих искала да се изказва малко по-бързичко,а не толкова да премисля първо нещата.Също да не играе толкова много игри на компа,а да обръща повече внимание на половинката си  Heart Eyes
Иначе ако има тема за това какво мъжът иска да промени в жена си със сигурност неговия отговор ще бъде мнооого дълъг  Blush

Общи условия

Активация на акаунт