Водите ли децата си в Макдоналдс?

  • 32 179
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Понеделнишко преброяване на перфектните? Или някаква анти-Мак-кампания (защото и в "Нашите деца" има такава тема...)?

И който си води детето (своето собствено дете), какво - бан от форума, линч на площада?

Да ви имам проблемите.


Гузен негонен  Mr. Green ....всички теми трябва да са за озоновата дупка, борбата с глада в Африка и земетресението в Македония ли?   Sunglasses

# 16
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
абсурд....




май трябва д адобавя във подписа и "да не ги води в макдоналдс"

# 17
  • София
  • Мнения: 38 515
Мъжа ми вика, че било шкембеджийница и не стъпва там.

Аз водя детето, но рядко, защото знам че иска играчките, а не храната.

И понеже ходим рядко, все на едни и същи играчки попадаме - тефтерче с лепенки, ама на различни герои. Close

Хм, не са ли забранени такъв тип теми тук? newsm78
И то две? Май много стана...

# 18
  • Мнения: 2 829
не
има доста по-приятни места ,където да ги водя
 а и те не ядат МД-

# 19
  • Мнения: 4 841

Гузен негонен  Mr. Green ....всички теми трябва да са за озоновата дупка, борбата с глада в Африка и земетресението в Македония ли?   Sunglasses

Това с гузния негонен... спокойно може да се обръща във всички посоки... Кел файда, че детето не е помирисвало Макдоналдс, ако го пребиват по три пъти на ден, майка му е невротичка, а таткото псува като хамалин.... Ама пък се храни здравословно  Joy Joy Joy



# 20
  • Мнения: 3 880
Алексче, моята дъщеря още нямаше 2 години и още не беше вкусвала нищо от там, да не говорим за играчки или други зарибявки, и въпреки това пърпелкаше въодушевено, като видеше голямата жълта буква и крещеше "мекелдонатс, мекелдонатс" Laughing Така че и без да ядат там, дечурлигата усещат притегателната сила, феномен някакъв, така и не ми стана ясно, защо му се радваше толкова, като даже не знаеше какво е това Simple Smile.

Сега по темата: случва се да влезем там инцидентно, нямаме някакъв ритъм, но най-много веднъж на 2-3 месеца и то трябва да сме някъде на път. Да си седим в къщи и да кажем "хайде на Макдоналдс" не се е случвало никога. Аз, когато за първи път хапнах нещо от там (преди 12-13 години) ми се стори много вкусно, но с годините вкусът ми се промени нещо и вече не ми е вкусно там, само сладоледът Mr. Green Тук и голяма част Макдоналдсите са в един такъв леко долнопробен вид Confused  с атмосфера на "бърза закуска", т.е. с нищо не могат да ме привлекат. Попадали сме и на приятни и подредени с вкус, но рядко. Трябва да сме много гладни и да няма нищо друго наблизо, за да ядем там, детето също не ми изглежда да се е вманиачило на тази тема, въпреки, че се радва, ако кажем, че ще влезем там....

# 21
  • Мнения: 4 292
Да, макар и рядко. Купувам му детското меню, а той никога не си го изяжда цялото. Не обича хамбургери, но харесва играчките.
Не съм привърженик на пълните лишения.

# 22
  • София
  • Мнения: 38 515
Всъщност харесвам манджата, но мразя да водя детето там заради тръбните пързалки!
Два пъти имахме случки с тях!

# 23
  • Мнения: 24

Гузен негонен  Mr. Green ....всички теми трябва да са за озоновата дупка, борбата с глада в Африка и земетресението в Македония ли?   Sunglasses

Това с гузния негонен... спокойно може да се обръща във всички посоки... Кел файда, че детето не е помирисвало Макдоналдс, ако го пребиват по три пъти на ден, майка му е невротичка, а таткото псува като хамалин.... Ама пък се храни здравословно  Joy Joy Joy





Хамалин ли ме нарече?  newsm78

# 24
  • Мнения: X
Хм, не са ли забранени такъв тип теми тук? newsm78
И то две? Май много стана...

Не знам. Ако модератор прецени, ще я заключи и толкова.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 466
Внука не знае какво е Макдоналдс, но пък пицария знае какво е и китайски ресторант също.

# 26
  • Мнения: 1 352
Водя синът ми на Мак Доналдс може би веднъж в месеца. Не мисля че е голяма трагедия. Харесват му картофките и си ги топка старателно в соса, понякога му взимам хапки, газирано още не е опитвал (пие плодово кисело мляко, Фристи му викат тук).

Не мисля, че само храната "дърпа" децата към това заведение. Детски кътове, балони, играчки, шарении - това привлича малките там.

# 27
  • Мнения: 458
водила съм го 2 пъти, не му хареса храната, само детският център на 2-ят етаж но и той му омръзна..
та за протокола - не сме фен на Макдоналдс.

# 28
  • Мнения: 593
Храна от заведения за бързо хранене като McDonald`s, KFС, Best Burger (и разните му бургероподобни), освен че е нездравословна, ами е и гадна.   Sick
Случвало се е да си вземем за вкъщи ако цял ден сме обикаляли насам-натам и не съм успяла да наготвя.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Не. Аз самата съм влизала три пъти през живота си. Нямам никакво влечение. Не бих забранила, но просто аз не ходя и не виждам причина да заведа и него. От подобните храни ми харесват КFС, но и тях рядко употребявам откакто не работя, в офиса си поръчвахме чат-пат.

Общи условия

Активация на акаунт