Умирам от глад!!!

  • 7 359
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте!
Бременна съм в 8 седмица и постоянно, непрестанно, денонощно съм гладна  Twisted Evil Mr. Green! Доскоро ми се гадеше и не смеех много да ям, но това състояние попремина и сега ме връхлетя изключителен апетит.
По принцип в обичайното си небременно състояние се храня предимно с плодове и зеленчуци и леки храни, а сега ми се ядат все сладки и тестени неща. Ама не просто ми се прияждат, а ми прилошава като не ям (2 часа  Embarassed)  Досега никога не ми се е случвало подобно нещо!  ooooh! Едвам удържам фронта с някакъв ръжен хляб и овесени ядки, много ме е страх да не стана 100 кг! Crazy

Някакви идеи как да се справя с неистовия вълчи глад?
(моля не ми давайте съвети от типа "яж си спокойно, после ще отслабнеш"  Wink)

# 1
  • София
  • Мнения: 371
Ти много от рано си се овълчила  Grinning Аз по това време не можех много, много да гледам храна. Но пък послееее.... И аз ядях много тесто, но се движех много малко. Само спях. Резултата +20 килограма. Ама какво да се прави. Гледай да ограничаваш, сладкото все пак, защото то нищо не носи на бебето. Приятно е за устата, но се лепи по бедрата.  newsm03  Гледай по-вечко движение.

# 2
  • България
  • Мнения: 757
Честито!!!
Гледай да хапваш на често и по малко Peace
Все пак си бременна,не можеш гладна да стоиш,я Wink
Поемай повече течности Peace
Леко бременеене  bouquet  

# 3
  • Мнения: 165
и на мен много ми се ядяха тестени и сладки неща не се ограничавай.За мен отговора е движение!!! Peace

# 4
  • Мнения: 3 804
Не се ограничавай съвсем ,но и не прекалявай.Ккато и другиет са ти писали-повече движение.Леко бременеене   bouquet

# 5
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добре дошла в клуба! На тези, които по време на бременност изпитват неистовия глад към всичко... С втората си бременност бях подлудила всички Embarassed Накрая броеха дните до раждането. Повече движение...

# 6
  • Мнения: 9 814
Ооо, как само ядях, хм, по скоро плюсках е точната дума.  Grinning Качих 15 кг.
Какво да ти кажа, ами от теб си зависи дали ще си позволиш да си отпуснеш душата и да хапваш на воля.
Зависи и от това дали си склонна към напълняване по принцип, колко килограма си в момента....
Лично аз никога не съм имала проблеми с теглото и количеството ядене, което примемам- бърз метаболизъм.
Казали са ти вече- движение, движение и пак движение!

# 7
  • Мнения: 6 365
Сложи си масълце на филийката- ще те засити повече и може да не налиташ на въглехидрати, защото мазнините освен това забавят покачването на кръвната захар след хранене. Изобщо- сега не е моментът да се храниш нискомаслено и нискокалорично.

Качих 7 килограма за цялата бременност, основно на месце, плодове и зеленчуци.

# 8
  • Мнения: 550
точно сега не е времето да се ограничаваш, яж като ти се яде,но се движи възможно най-много. Също при мен действаше и като си намеря занимавка, че да не мисля само за храна ( имам навик като няма кво да правя и да ям  Blush ) Леко бременеене   bouquet

# 9
  • Мнения: 141
И аз ядях много тестени неща в началото на бременността ми, просто защото само това ми се ядеше.За щастие бързо премина този период.Качих 8 кг за цялата бременност.Възможно е и при теб да премине това желание за хапване на вредни храни...Наистина гледай да хапваш на често ,но малко.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз пък ядях компоти. От праскови и ягоди. Хем напълват стомаха, хем са сладки, а не е толкова дебелеещо както да ядеш банички или шоколади.

# 11
  • Мнения: 2 926
Тестяно и аз ядях.Направо ми ставаше лошо, ако не се натъпчех с кифли.
Качих 10 кг., като след раждането останаха 2-3.
Моят съвет е, ако се чувстваш добре да се движиш и така ще можеш да си хапваш всичко, което ти се яде.

# 12
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ти рано си прояла.Аз в в 8гс не можех нищо да ям и все ми беше гадно, но после що банички с боза ометах само аз си знам. Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 351
аз пък да ти кажа, въобще не усещам вълчи глад; през нито един момент до сега не съм се чувствала по-гладна от обикновено; не ям повече; даже напротив, следя постоянно какво ям; такива неща като банички, сладко, бял хляб, забрави, при мен ги няма; наблягам на плодове, салати, супи (естествени, а не полуфабрикати), ръжен хляб...
и въпреки това, вече съм +16  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
така че явно е въпрос на организъм

а и, колкото и да не ми се иска да го казвам, но явно - като родя, ще отслабвам  hahaha

# 14
  • Мнения: 2 028
същата работа бях, като си наумя, че ми се яде нещо, направо ми причерняваше, докато не го опукам  Crazy

ама ти много рано го изпитваш този вълчи глад, тепърва ще има да похапваш... принципът е начесто и по малко, междинните да са плодове, ядки, колкото може движение... това е по принцип, а практиката си е до човек  Peace леко бременеене...

Общи условия

Активация на акаунт