Умирам от глад!!!

  • 7 366
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
Нормално е за началото на бременността да ти се ядат тестяни произведения. Пожелавам ти скоро този период да отмине и да започнеш да ядеш нормално. Ами моят съвет е да не се тъпчеш. Начесто и по малко както са писали преди мен. Това е най-добрият вариант. И не яж с мисълта, че ще надебелееш, а просто, че трябва да хапнеш.
В началото бях така - ядях сандвичи на поразия, понички и тем подобни, обаче отмина. После си ядях нормално. Избягвах да купувам всякакви сладки и "лоши" храни. Бях забранила и да ми купуват. Качих 10кг, сега съм на старите кг.

# 16
  • София
  • Мнения: 139
Има ли някакво обяснение това с тестените неща? Защото аз до преди месец се отвращавах от пици и банички, а сега (в 6 г.с.) просто не мога да устоя на нищо тестено...и лошото е, че не ми се яде друго освен солени тестени неща - пица, банички, паста...не мога да се удържам, а и изобщо не ми се гади. Laughing

# 17
  • Мнения: 454
Като бременна и двата пъти умирах за тестени боклуци. Първия път качих общо 12 кг. и след това отслабнах в рамките на една година без някакви специални диети, но правех упражнения. Втория път качих 13 кг. и за момента правя само упражнения за диета не съм мислила. Към авторката - гледай наистина да не прекаляваш защото после килограмите как да е се свалят, ама да не пишеш и в темата за стриите.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 549
Уф, аз даже минах стоте кг  Close Докато ми се гадеше в началото, не можех без да меля нещо- така ми се успокояваше стомахът. После минах през фазата с тестените боклуци. Ей, нямах спирка  Лятото бях предимно на плодове, салати и таратор, но все така качвах по 2-3 кг на месец... Завърших с 22 кг плюс. 4 месеца след раждането още се боря с 10 от тях  Tired

# 19
  • София
  • Мнения: 44 266
не знам...не ме гонило такова чудо....
хапвай повече плодове и зеленчуци...
начесто и помалко Simple Smile и повече движение Simple Smile

# 20
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Освен, че много ми се ядеше както споменах по-горе бях уникална и затова, защото в хладилника си държах в бурканчета от много храни по малко. В момента не ми се ядеше нито една, но ако някой посегнеше да изхвърли съдържанието на бурканчето...лелеее ставаше страшно. Точно това ми се ядеше и то на момента неистово много.... EmbarassedАма сега идва лято и ти като Тарталета можеш повече салати и таратор да приемаш...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 171
и аз така - цалата втора бременост я изкарах на тестени боклуци. просто друго не ми се ядеше. особено топъл хляб и банички любимите ми.....
но и много движение
и резултата е - малкия яко набляга на хляба и тестени закуски, и не се спира нито за миг

# 22
  • Мнения: 22
 newsm09
Мерси за всички отговори!   bouquet
Аз честно казано очаквах да ми дадете някаква идея как да преодолея глада... това със зеленчуците и плодовете не става, за съжаление, 10 минути по-късно сякаш трева съм пасла - пак умирам от глад.  Confused

# 23
  • Мнения: 920
Лидия хапвай месо със зеленчуците, ако ти се яде хляб, яж ръжен или Бонус.
Хапвай картофи, те засищат, поне мен де.
 Вместо хляб можеш да пробваш да хапваш ориз.

# 24
  • Мнения: 118
Не се притеснявай ,аз бях същата от самото начало на бременността.Качих 30кг. и вече 11 месеца след това се боря с още 10кг.Според мен преди бременността сме избягвали всичко тестено и може би на организма му липсва и се опитва да навакса.
 Много движение сега,а след това едно щуро бебоче ще ти върне формата. Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Яж без притеснения.
Аз по враме на бременноста качих 24 кг.След това си ги свалих за 10 месеца без диети или упражнения.
Сутрин закусвах с три филии намазни смасло ,чай,мед,салам и кашкавал.
На обед  голям джоб.
Вечер каквото има наготвено в  къщи.
Хапвай сега ти се е паднало.

# 26
  • Мнения: 3 695
И мен колегите ме бяха взели на подбив, че все нещо ям, да не остана гладна случайно  Joy, но беше на по-късен етап. За щастие качих само 11 кг. Всеки ден ядях плодове освен другите неща; повече разходки също добре се отразяват. Успех!  Peace

# 27
  • Мнения: 77
Ами ,виж,не мога да ти кажа"Яж,после 6те свалиш килата",но не бива и да се лишаваш 6том ти става лошо от глад!Каквото  ти се яде,хапвай си,но др мами ве4е са ти казали,пове4е движение!Аз ка4их 30кг.Много бързо 20 от тях из4езнаха,но останалите 10 упорито си стоят!При това ве4е по4ти 3 месеца Simple SmileТака 4е права си,4е не може просто да се тъп4еш с нагласата,4е като родиш бързо 6те свалиш CryМного лека бременност ти желая Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 39 849
Аз също членувах в клуба "постоянно гладен" Simple Smile
Както беше писала една мама "причерняваше ми..." Добре, че имаме денонощен магазин до нас и пращах мъж ми редовно до него Simple Smile
И през нощта си похапвах. Те нормалните хора през нощта спят, ама ние сме нощни Фтици. И е нормално да похапваме към 1-2-3 през нощта. Особено пък когато бях бременна - доста редовна практика "отваряне на хладилника".

През 1вата си бременност ядях много сладки неща, през 2рата - солени и кисели. И през двете бременности качих 25+кг. 2рата може би и повече.

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ей ме и мен в клуба на постоянно гладните! Яде ми се непрестанно, а на всеки 2 часа озверявам. За сега се опитвам да моря глада с плодове и много вода, но е адски трудно. Моят проблем е, че просто ми се яде, а не знам какво.
 Пробвай да го мориш тоя пусти глад и ти с плодове, зеленчуци и накрая малко черен хляб, аз съм се заредила с ягоди и череши и цял ден набивам, та сериозната храна да си остане в някакви нормални граници (е, тя пак е много де...), щото и аз не искам да заприличам на хипопотам, малкото прасе, което съм в момента ми е достатъчно.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт