Водите ли децата си в Макдоналдс?

  • 32 263
  • 486
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 46 641

Извинявай,не се изразих правилно. Мисълта ми беше,че не всички деца които се хранят по нездравословния за вас модел и като деца са слаби,когато пораснат задължително ще са дебели.

Има. Изключения, които само потвърждават правилото. Познавам такива хора, ама се броят на пръстите на една ми ръка, и какво ме грее, че техният задник е малък, щом моят е голям newsm78

Решението си е твое, разбира се, но се учудвам, че въпреки, че при теб този храни водят точно до това, за което е темата, искаш да рискуваш и подложиш на същото и децата си.

По повод щастието, детето ми е щастливо, не разчитам на един МД да го направи такова.

# 451
  • Мнения: 1 881
Не, твърдо против Мак доналдс съм, опитвала е само 2 пъти тяхно меню и двата пъти е повръщала, а по принцип никога не повръща от храна. Може и да е случайно, но не искам да потретвам скоро Mr. Green

# 452
  • Мнения: 298
desi1509
пита ли са те, ама и аз да те питам... а ако не беше 105, а 85, не би ли била щастлива? Flutter
не само, че ще си щастлива по същия, начин, а може и малко повечко...
нали? Whistling

та човек с или без МД, ако иска може да е щастлив Mr. Green


Звездичке,и в двата случая се чувствам много добре. Поради този факт,не виждам смисъла да се променям и да си забранявам да ям това и това,да ходя там и там. Не че човек не може без Макдоналд,както може и без хляб,без газирано,без месо,без торти,без,без,без...Просто така ми харесва,така съм решила да живея и така ми харесва. Не виждам какво пречи и дразни другите в тази тема.

# 453
  • Мнения: 14 654
Пенелопа,не знаеш каква ставам когато някой се заяжда с мен или ми казва как да живея.

Кой ти казва? Точно обратното е в тази тема. Всички, които харесвате МД искате да ни убедите, че не сме прави в преценката си да не го харесваме. Казва се, че сандвичите са гадни и сплескани - не, не са, много са си качествени и изглеждат добре.
Казва се, че масичките са неудобни - не е вярно, екстра са си , и в Париж са такива  Laughing

# 454
  • Мнения: 9 990
Ама никой не ти казва нищо бе, жена!Хората изказват мнение за дебелите по принцип,за лошата храна по принцип, за МД по принцип  и това, че ти се разпознаваш и се дразниш е съвсем друг момент.Живей си живота и спри да се дразниш на всеки, дръзнал да каже, че да се тъпчеш с МД е зле, да си дебел е зле, да си болен е зле... Peace

# 455
  • Мнения: 298

Извинявай,не се изразих правилно. Мисълта ми беше,че не всички деца които се хранят по нездравословния за вас модел и като деца са слаби,когато пораснат задължително ще са дебели.

Има. Изключения, които само потвърждават правилото. Познавам такива хора, ама се броят на пръстите на една ми ръка, и какво ме грее, че техният задник е малък, щом моят е голям newsm78

Решението си е твое, разбира се, но се учудвам, че въпреки, че при теб този храни водят точно до това, за което е темата, искаш да рискуваш и подложиш на същото и децата си.

По повод щастието, детето ми е щастливо, не разчитам на един МД да го направи такова.

Ооо,опредлено не смятам,че щастието се крие в Макдоналдс или в съседната пицария. В един от постовете си в тази тема бях написала,че преди мнооого време  Laughing,пак съм се хранела по същия начин,но спортувах често и бях с нормално телосложение. Но когато спрях да спортувам,пак хапвах същите неща и тогава вече почнаха да скачат килцата. Така,че както позволявам на децата си да хапват каквото им се прияде,така съм ги научила,че всеки ден паралелно с хапването на подобни храни,трябва да се хапват плодове и зеленчуци,но и 3 пъти седмично си спортуваме.

Ама никой не ти казва нищо бе, жена!Хората изказват мнение за дебелите по принцип,за лошата храна по принцип, за МД по принцип  и това, че ти се разпознаваш и се дразниш е съвсем друг момент.Живей си живота и спри да се дразниш на всеки, дръзнал да каже, че да се тъпчеш с МД е зле, да си дебел е зле, да си болен е зле... Peace

Пенелопа,мога да правя разлика между мнение изразено към всички,и мнение изразено точно към мен  Wink

# 456
  • Мнения: 46 641
Със или без спортуване, до максимум 30 г. може и да нямат проблеми, после вече :
3 пъти седмично спорт + 3 пъти МД = 3 пъти по-голямо дупе

П.П. Тази тема направо си стана реклама на МД Rolling Eyes

# 457
  • Мнения: 298
Със или без спортуване, до максимум 30 г. може и да нямат проблеми, после вече :
3 пъти седмично спорт + 3 пъти МД = 3 пъти по-голямо дупе

П.П. Тази тема направо си стана реклама на МД Rolling Eyes

Не съм съгласна с теб,но и не искам да спорим  Peace

# 458
  • Мнения: 298
И моля,нека да се придържаме към темата.Нека всеки да споделя мнение,а не да обсъждаме дали този и онзи живее правилно или не.

# 459
  • Мнения: 9 990
В тази връзка.Голямата ходи на плуване.Заговорих се отвън с един татко на затлъстяло момиченце.Винаги, казва, е спортувала.Така сме в семейството-бивши спортисти...откак тръгна 1 клас-рязко качи.Кифли, МД, боклуци всякакви...ограничихме вкъщи, но-килограмите са на лице.Така че-за мен лично ненапълняване е по-скоро изклчение от правилото, което пък е-лоша храна=много кг=лошо здраве.Простичко и елементарно.

# 460
  • Мнения: 46 641
То ако беше така, всички спортисти щяха да набиват като прасета в МД, нещата обаче са много далеч от истината ...

# 461
  • Мнения: X
desi1509, моля те, спри да цитираш толкова подробно. Ужасно досадно е, а и излишно.
Извинявам се за оф-топика.

# 462
  • София
  • Мнения: 62 595
Ама, като сте се хванали за този спорт! Моите не спортуват, но и рядко ядат боклучава храна. В сравнение с другите деца са направо клечави и се губят в общата картинка. Както написах още в началото на темата, ходили са да ядат МД два пъти и то по повод на рожден ден. Така и не им харесна. Синът ми обожава месо, но кюфтето от хамбургера само го опита и каза, че е много мазно и солено. И пържени картофи обича, но тези от МД бяха безвкусни за него. И както написах - НЕ спортуват. Играта им е през междучасията в училищния двор или след училище пак в двора. Един път седмично имат танци. Останалите заниманя са изкуства, които непредполагат много движение. А имат съученици, които ходят по два пъти седмично да спортуват, но са дебели. И причината е точно в храната - наблизо има КФС и МД, в лавката има всякакви боклуци и те на училище само това ядат. А родителите им се бият в гърдите как децата им много се движели. Ами, ако ще по цял ден само по стадионите да са, като в училище се натъпчат с боклуците, а извън училище никой не ги ограничава от същите тези боклуци какви да са децата? Дебели ще са,естествено!
На мен това със спортуването ми прилича на рекламите по телевизията - първо се тъпчеш с чипса и МД от рекламата, а след това си купуваш хапчета за отслабване, които пречат на усвояването на мазнините.

# 463
  • Мнения: 1 749
Все по-често виждам дебели,не!,тлъсти деца.Чудя се с какво ги хранят родителите им.Направо жал да ти стане...тромави,дупетата им са захванати направо за кръста....Ужасна гледка! И за какво здраве можем да говорим тогава? Thinking

# 464
  • Мнения: 23 423
Все по-често виждам дебели,не!,тлъсти деца.Чудя се с какво ги хранят родителите им.Направо жал да ти стане...тромави,дупетата им са захванати направо за кръста....Ужасна гледка! И за какво здраве можем да говорим тогава? Thinking
Да и тенденцията е за влошаване на нещата,за съжаление. Sad

Общи условия

Активация на акаунт