Водите ли децата си в Макдоналдс?

  • 32 271
  • 486
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 298
..но една от причините , напоследък най-масовата

Най-масовата причина е стреса  Wink

# 436
  • Мнения: 7 914
Не че искам да се хваля,но се имам за една щастлива,лъчезарна,изпълнена с много живот и енергия,много симпатична,добродушна дебеланка с огромно чувство за хумор. Една дебеланка която може да се радва и на малкото в живота,винаги усмихната,която никога не е злобеела и завиждала на чуждото,която има най-прекрасните съпруг и деца на света. Една дебеланка която е много обичана и също толкова обича,която има прекрасна съдба и живот-за което съм много благодарна на господ. Ето това съм аз и не смятам да се променям  Wink. Моите роднини и приятели ме харесват такава,а най-важното е,че и моя съпруг е на това мнение и тези 105 килца не дразнят никого около мен. Защо да се променям след като така се харесвам,така ме харесват и най-важното-така се чувствам много добре?Съжалявам за спама,но трябваше да отговоря на въпроса  Simple Smile.
добре де, темата не е чувствате ли се щастливи като ходете в МФД! нали?
 говорим за децата!
нима искаш да докажеш, че няколко пъти МД, няколко пъти буклучава храни  е по правилно от един живот без тях? Thinking

това, че ти се си щастлива, не означава, че си мнозинство -  колко много хора има със смачкано самочувствие точно от килограми и не успяват да се контролират Rolling Eyes

всичко си има златна среда, ама малко хора вървят по нея Wink

desi1509, питам, защото и аз съм дебелана и определено този тип храни имаха пръст, и аз се харесвам така, но се харесвам и с -20 кг., най-малкото, защото имам по-голямо разнообразие от дрехи  Mr. Green кожата ми с става по-хубава, косата и ноктите също, определено се чувствам и по-жизнена, абе колкото и да се заблуждаваме, светът е направен за слаби ...

Но има място и за дебелите  Wink.

но е в %-ти по малко... точно колкото и да се опиташ да си различен Peace

# 437
  • Мнения: 46 662
desi1509, да, всеки прави избор, но и на мен ми се ще да съм имала, а не съм, затова се поставям на мястото на децата ти, защото това не е избор, а навик, навик, който в по-късна възраст ще доведе до много килограми и няма да ти благодарят.

Иначе и аз не ограничавам сега, и въпреки, че не е ограничена, за МД я се сети веднъж в годината, я не, като се сети - отива, няма проблем, но разликата от това до 2-3 пъти седмично е огромна. Липсва основното - навикът.

# 438
  • Мнения: 14 654
затова се поставям на мястото на децата ти, защото това не е избор, а навик, навик, който в по-късна възраст ще доведе до много килограми и няма да ти благодарят.

Да, някъде до към 25 в най-добрия случай всичко е наред, после изведнъж идва рязкото наддаване. Но сега и от по-рано си проличава, тиийнеджърки с изскочили меса над дънките и задници като перални могат да се видят навсякъде. Точно защото са със зле изградени хранителни навици.

# 439
  • Мнения: 9 990
Моля ви, авторката е в мир със себе си на тези килограми.Ще възпита така и децата си.На тях няма да им пречи, те ще са широкоскроени и щастливи.

# 440
  • Мнения: 298
Не че искам да се хваля,но се имам за една щастлива,лъчезарна,изпълнена с много живот и енергия,много симпатична,добродушна дебеланка с огромно чувство за хумор. Една дебеланка която може да се радва и на малкото в живота,винаги усмихната,която никога не е злобеела и завиждала на чуждото,която има най-прекрасните съпруг и деца на света. Една дебеланка която е много обичана и също толкова обича,която има прекрасна съдба и живот-за което съм много благодарна на господ. Ето това съм аз и не смятам да се променям  Wink. Моите роднини и приятели ме харесват такава,а най-важното е,че и моя съпруг е на това мнение и тези 105 килца не дразнят никого около мен. Защо да се променям след като така се харесвам,така ме харесват и най-важното-така се чувствам много добре?Съжалявам за спама,но трябваше да отговоря на въпроса  Simple Smile.
добре де, темата не е чувствате ли се щастливи като ходете в МФД! нали?
 говорим за децата!
нима искаш да докажеш, че няколко пъти МД, няколко пъти буклучава храни  е по правилно от един живот без тях? Thinking

това, че ти се си щастлива, не означава, че си мнозинство -  колко много хора има със смачкано самочувствие точно от килограми и не успяват да се контролират Rolling Eyes

всичко си има златна среда, ама малко хора вървят по нея Wink

desi1509, питам, защото и аз съм дебелана и определено този тип храни имаха пръст, и аз се харесвам така, но се харесвам и с -20 кг., най-малкото, защото имам по-голямо разнообразие от дрехи  Mr. Green кожата ми с става по-хубава, косата и ноктите също, определено се чувствам и по-жизнена, абе колкото и да се заблуждаваме, светът е направен за слаби ...

Но има място и за дебелите  Wink.

но е в %-ти по малко... точно колкото и да се опиташ да си различен Peace

Така е,но въпроса беше зададен точно към мен и бях длъжна да отговоря. Не случайно написах още в началото,че не бих искала да говоря за себе си,точно защото темата не е за нас,а за децата. Както се извиних и за спама. Wink Другото което искам да кажа е,че аз гледам и говоря единственно за себе си и нямам навика да съдя останалите защото не правят както мен. Така,че другите решават за себе си,дали ще са дебели или не,как ще се чувстват,какво ще ядат......,но това е техния живот,техния избор.

desi1509, да, всеки прави избор, но и на мен ми се ще да съм имала, а не съм, затова се поставям на мястото на децата ти, защото това не е избор, а навик, навик, който в по-късна възраст ще доведе до много килограми и няма да ти благодарят.

Иначе и аз не ограничавам сега, и въпреки, че не е ограничена, за МД я се сети веднъж в годината, я не, като се сети - отива, няма проблем, но разликата от това до 2-3 пъти седмично е огромна. Липсва основното - навикът.

Не се сърди човече,не всички деца,които не се хранят здравословно са дебели. В това никой не може да ме убеди. Я се огледайте и вижте,колко много големи хора хапват от всичко и са с нормално телосложение. Така,че недейте да съжалявате децата ми само защото им позволявам да се хранят с каквото им се яде. Ти съжаляваш децата ми,че евентуално мога да им създам проблем с теглото защото не ги държа далеч от шоколади,кроасани и каквото там се сетиш. По същата логика аз съжалявам децата на тези родители,дето не им позволяват нищо "боклучаво". И факта,че майките които позволяват само здравословна храна са много нищожен процент в сравнение с тези които позволяват да се яде всичко. А,и кой ви дава правото да съжалявате мойте и други деца за хранителния им режим? Най-малкото,че не ги познавате,а да не говорим че е адски грозно да се намесваме в чужда територия.

# 441
  • Мнения: 1 588
пенелопа  Laughing
Тъкмо мислех и аз да напиша какво не ми харесва, обаче ти си написала почти същото, което щях и аз.
Добавям към това и:
  - мръсни тоалетни и кошчета, преливащи от хартии и превръзки;
  - силната музика;
  - масите, освен че са неудобни, са и твърде близко една до друга, при което виждаш без да щеш как човекът от съседната маса си отваря широко устата да отхапе едра хапка или как изсмуква соса от пликчето; АКо говори ядейки, спокойно може да ти залепи на челото недосдъвкана маруля;
  - пълно е с тийнейджъри, които крещят и се кискат, особено момичетата и с деца, които тичат наоколо и също крещят;
  - пързалката е ненадеждна, никой не следи колко деца са вътре и на моето дете му счупиха пръста, докато си играеше.

Само да отбележа, че в Париж и повечето заведения в Европа нормалните ресторанти са с малки квадратни масички, които вие наричате " сладкарски" и там хората ядат и не ги притеснява тази обстановка.
Но и пазят и знаят къде се хвърля боклука.

Тук много от вас се държат като  префърцунени б-ки, не искам да обидя някой, но едва ли вие ходите в изискани ресторанти всеки ден ... с огромни маси с бели покривки и калъфи на сторовете с огромни пандели....
Макдоналдс знае как да предлага продуктите си, за разлика то което и да е заведение в БГ.
Пък и български вариант на подобно нещо досега няма, а защо ли?????
Много се съмнявам...

# 442
  • Мнения: 298
Моля ви, авторката е в мир със себе си на тези килограми.Ще възпита така и децата си.На тях няма да им пречи, те ще са широкоскроени и щастливи.

Пенелопа,май си изяснихме с теб по темата-хайде да не се заяждаме,че и в това съм силна. Или какво,яд ви е,че се харесвам така,че съм щастлива с тези 20 кг отгоре или че и другите около мен са на това мнение? Хайде моля,да не се настъпваме по мазолите. Нито искам да оспамваме темата,нито да сипем нападки и обиди,нито да си разаваляме хубавия ден. Темата нали е за това дали водим или не децата си в Макдоналдс? Всеки който иска изказва мнение по темата,но не и да дава акъл кой как да живее.-ОК? Вече почвам да се чудя от глад ли или от злоба и завист ли,че някой си е щастлив,почваме да се дразним помежду си?

пенелопа  Laughing
Тъкмо мислех и аз да напиша какво не ми харесва, обаче ти си написала почти същото, което щях и аз.
Добавям към това и:
  - мръсни тоалетни и кошчета, преливащи от хартии и превръзки;
  - силната музика;
  - масите, освен че са неудобни, са и твърде близко една до друга, при което виждаш без да щеш как човекът от съседната маса си отваря широко устата да отхапе едра хапка или как изсмуква соса от пликчето; АКо говори ядейки, спокойно може да ти залепи на челото недосдъвкана маруля;
  - пълно е с тийнейджъри, които крещят и се кискат, особено момичетата и с деца, които тичат наоколо и също крещят;
  - пързалката е ненадеждна, никой не следи колко деца са вътре и на моето дете му счупиха пръста, докато си играеше.

Само да отбележа, че в Париж и повечето заведения в Европа нормалните ресторанти са с малки квадратни масички, които вие наричате " сладкарски" и там хората ядат и не ги притеснява тази обстановка.
Но и пазят и знаят къде се хвърля боклука.

Тук много от вас се държат като  префърцунени б-ки, не искам да обидя някой, но едва ли вие ходите в изискани ресторанти всеки ден ... с огромни маси с бели покривки и калъфи на сторовете с огромни пандели....
Макдоналдс знае как да предлага продуктите си, за разлика то което и да е заведение в БГ.
Пък и български вариант на подобно нещо досега няма, а защо ли?????
Много се съмнявам...

Напълно си права и е точно така  Peace

# 443
  • Мнения: 46 662
Не се сърди човече,не всички деца,които не се хранят здравословно са дебели ...

Че кой е казал, че е така? Този навик не винаги дава плодовете си на момента, берем ги след години ...

Да, някъде до към 25 в най-добрия случай всичко е наред, после изведнъж идва рязкото наддаване ...

# 444
  • Мнения: 14 654
Много сте странни. Хем питате какво не ви харесва в МД и защо не ходите там, хем като ви се обясни подробно, не приемате чуждия вкус и избор. Аз нямам нищо против да се навирате в смрадливи, лепкави и шумни (по мое мнение) закусвални. Само, моля ви, не се опитвайте да ме убедите, че е правилно да постъпвам и аз като вас  Laughing

# 445
  • Мнения: 9 990
Париж няма нищо, ама нищо общо с тук обасъжданата тема.Факт е, че Макдоналдс води до затлъстяване.Това е основното в темата.Също така, че по нищо не прилича на ресторант.Това е закусвалня на самообслужване.
ДА, не съм никак префърцунена, но, когато реша да ходя на ресторант-предпочитам да има покривка и прибори.Нищо префърцунено не намирам в това. Grinning
ФАкт е, че МД знае как да си предлага продуктите и масата е пряко зависима.По същият начин се продава и най-новият прах за пране.Също и пастата за зъби, с която ОЛЕ! спираш да имаш кариеси, избелва и бла-бла-бла.И това няма общо с темата, че не е никак полезно децата ти ежедневно да са там.В МД де...
Ай сега, ако усмеете да вникнете-ок, ако ли не-ваша си работа.Масата е така, податлива....
ПП.Деси, прави ми впечатление, че все на заяждане се каниш, не само на мен, ами на всеки, дръзнал да спори обосновано при това.Не да ти налага, а да си каже Различното мнение.Твърде лично го приемаш и подскачаш, което ме навежда на мисълта че никак, ама никак не си така в мир със себе си, както решихме заедно, че си...Моля те, опровергай ме.НАли беше жизнерадоста, усмихната и ...какво беше още-щастлива, пък все на бой и заяждане те кара с всеки, дръзнал да говори различно.Странна работа. Thinking

# 446
  • Мнения: 298
Не се сърди човече,не всички деца,които не се хранят здравословно са дебели ...

Че кой е казал, че е така? Този навик не винаги дава плодовете си на момента, берем ги след години ...

Да, някъде до към 25 в най-добрия случай всичко е наред, после изведнъж идва рязкото наддаване ...

Извинявай,не се изразих правилно. Мисълта ми беше,че не всички деца които се хранят по нездравословния за вас модел и като деца са слаби,когато пораснат задължително ще са дебели.

# 447
  • Мнения: 298
Много сте странни. Хем питате какво не ви харесва в МД и защо не ходите там, хем като ви се обясни подробно, не приемате чуждия вкус и избор. Аз нямам нищо против да се навирате в смрадливи, лепкави и шумни (по мое мнение) закусвални. Само, моля ви, не се опитвайте да ме убедите, че е правилно да постъпвам и аз като вас  Laughing

Янечек,нали за това за незнам кой си път го казвам,че всеки трябва да живее своя си живот,а не както другите. Правилно или не,ти си решаваш. Но не може да съдиш другите,че не правят както теб и да изпадаш в крайности като нападки,обиди,сарказъм.... (това не се отнася точно за теб).

# 448
  • Мнения: 7 914
desi1509
пита ли са те, ама и аз да те питам... а ако не беше 105, а 85, не би ли била щастлива? Flutter
не само, че ще си щастлива по същия, начин, а може и малко повечко...
нали? Whistling

та човек с или без МД, ако иска може да е щастлив Mr. Green

# 449
  • Мнения: 298

ПП.Деси, прави ми впечатление, че все на заяждане се каниш, не само на мен, ами на всеки, дръзнал да спори обосновано при това.Не да ти налага, а да си каже Различното мнение.Твърде лично го приемаш и подскачаш, което ме навежда на мисълта че никак, ама никак не си така в мир със себе си, както решихме заедно, че си...Моля те, опровергай ме.НАли беше жизнерадоста, усмихната и ...какво беше още-щастлива, пък все на бой и заяждане те кара с всеки, дръзнал да говори различно.Странна работа. Thinking
[/quote]

Пенелопа,не знаеш каква ставам когато някой се заяжда с мен или ми казва как да живея. Другото което е,не ме интересува мнението на хора които не са в моето обкръжение.

Общи условия

Активация на акаунт