Съпруги,чийто мъже пътуват 9

  • 28 082
  • 438
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте страхотни бандитки!От два дни нещо не ми стига силата и съм страшно уморена.Явно някаква пролетна умора или от тия моите диети нещо се изтущавам,ама и аз я карам през просото и никакви витамини не вземам.Днес обещавам да си взема нещо за тонус+ витамини и да действам ,че и кафето нещо не ми помага.
Относно разкрасяването, то аз и така съм си красива и "скромна".Майтапя се утре съм на козметик относно вежди и мишници и нищо друго не смятам да правя освен да си изправя косата с пресата.Просто нямам време.
Относно затварянето на прозорците и земетръст в зоната на ФК -то се очаква след 30.05 но с точност и аз не зная.Като си получи морския карата ,по смяната ще се обади да ми разясни с точност.И естествено и аз на вас.Но.............Това не значи ,че като има среща аз съм аут напротив винаги намирам време за дружките си .
Отърване от мене няма.Аз съм с вас.

А, всички които сте в понататъшно очакване и ви е мъчно ,и двете ми рамена са свободни ,просто съм насреща винаги.

Хайде ,лек ден и безаварийно завършване на работния ден, на всички работещи, а на останалите весел и усмихнат следобед.Обичам ви и ви прегръщам всичките.

# 16
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Момичета, имам нужда от помощ Praynig, утре сутринта трябва да съм във Варна, но не познавам града изобщо, някой ще има ли възможност да ме упъти и да ми отдели малко време Embarassed.
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 17
  • Мнения: 121
В колко часа пристигаш и къде, за да мога да преценя дали ще мога да ти помогна?

# 18
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Dobitu  , огромни благодарности!  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Heart Eyes Hug
lenochka , благодаря и на теб за отзивчивостта.

# 19
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Здравейте русалките!
Прибрахме си диването от болницата. Ами операция е е не мога да кажа, че се чувства добре. Отпаднал е и боли. Търча около него, търча около себе си, че отново съм на физиотерапия сутрин и следобяд.
Бате много помага също но и той заради заболяването трябва да ходи на лечение през деня.
Иначе всичко си е бомба newsm10 шЪ сЪ опрайм smile3503
Много съжалявам, че немога да помогна на ivaaa. Свободна съм чак към 16 часа. До тогава ми е втората физиотерапия. Незнам дали ще имаш нужда Иве по това време от мене. Ако имаш нужда  пиши ще ти помагаме по ред на номерата newsm47

# 20
  • Варна
  • Мнения: 136
Здравейте момичета,Ivaaa дано си се оправила из Варна,Извинявай че не предложих помощ сега четох поста но виждам че са се отзовали,Делта желая ви скорошно оздравяване стига с тези болести,Ние от нашето семейство сега аз съм с гн,ангина и ми иде да се гръмна вече от един месец насам така съм финансирала солидно аптеките че не ми се смята,Дари вече се оправям със скайпа имам само твоя но зная че ходиш на работа и затова не пиша опитах да намеря на другите момичета скайповете но не успях,Доста странички сме изписали,Ние края на седмицата почваме с мъжо малко ремонт ще сменяме дограмата на стаята и след това колко работа се отваря не ми се мисли,Силви дано детенци вече е добре и сте по разходки в това хубаво време,Илиева около тебе също е пълно с имоции от децата тези моменти са незабравими ,АНИТООО стига вече сълзи ами наваксвай на плажа и заради нас ,Дано не удължат рейса на твоето момче че е много кофти като се настроеш за връщане и изведнъж да ти каже че реиса се удължава,Стига съм ви досаждала с моите излияния отивам да оправям ученичката ,Лек и спорен ден ви желая на всички

# 21
  • Мнения: 46
Привет на всички! Много се е разрастнала групата от както не съм писала.  Hug
Ами нашият тати си дойде и за писане не остава време. Изкарахме добре 3,5 месеца, то не бяха ски, то не бяха екскурзиики, даже и сезона с басейните открихме миналата неделя. Сега обаче чакаме да заминава. Ще караме лятото сами. Sad
Радвам се, че сте успели и сбирка да направите. Дано за напред са чести срещите.
Отново започнах да се интересувам от локаторите и се оказа, че не мога да вляза във Викторията. Някой ако има актуално инфо, моля да ми пише на лични. newsm17

# 22
  • Мнения: 113
Здравейте момичета.Огромно благодаря на Angel^wings за новата темичка.Аз реших малко да се поразболея-настинах и пазих леглото 2 дена.Момчетата наглеждаха сестра си и се грижиха за всичко в къщи.Сега се надигам вече  съм  по-добре и влизам да ви видя кой как е.Delta какви са тези болници от вас.Валиванче пускай баткото на екскурзия.Децата ще се оправят нали имат и добра учителка.Силви дано малката е добре вече че много взехте да боледувате.Лени какво следва след колата да направиш?Казваш го на нас и то става.Момичета не е ли така?На всички много прегрътки и по-леко чакане на нетърпеливите

# 23
  • Мнения: 0
Днес не ми остана време да пиша .Добре че ,сина ми е на рожден ден та да се докопам.След малко и аз чакам едни приятели да дойдат ,та в промеждутъка реших да ви пиша .А бе хора мъчно ми е за вас.
Тутунка още като си каза скайпа те набутах в моя.На работа също е активен не се притеснявай пиши ,обикновено в къщи не съм активна заради моя синковец.Ако не мога да отговоря веднага ще ти пиша,не се притеснявай .
Делта много ми е мъчно че и тримата нещо не сте наред,дано вече да се оправяте.Винаги след лошото идва хубаво ,горе главата, ти си мъжко момиче.
Марка кво ти стана ?Да ти кажа там дето бяхме седнали двете беше малко течение и може заради това да си настинала.Ще ти мине ти си куражлиика.
Дойдоха гостите после пак ще пиша .Целувки, прегръдките после.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте, момичета!

Марка, какви са тези болести? Нали знаеш, че ние многодетните нямаме право на такива екстри-2 дни в леглото, къде дават така. Grinning
Радвам се, че си по-добре.

streg, добре завърнала се отново в редиците ни. И да пишеш по-често.

Ние кибичихме в парка час и половина и се прибрахме.Малките пак са надули Джейтикса до дупка. Каката съответно пред огледалото, а и казах да нагъне прането. Утре съм на родителска среща на малките за първи клас. Ще се запознаем с госпожите.
В събота ще дават дипломите за завършена предучилищна подготовка и другата седмица ще се подават официално молби в училището. В петък от 14.00ч. ни е "абитуриентската", ще бъде в Бизнес хотела" Голдан тулип". Утре чакам мама да дойде да спи у нас, че да може в петък да ги вземе на обяд, да ги изкъпе и облече и да ги заведе. Аз ще ходя направо там, понеже съм на работа.
Днес тати прати смс от Мексико от телефона на колега, получавал моите, а пък нещо не може да праща смс от неговия. Луда работа.
Писах, писах, от него нищо. Дано разбера после на къде отиват.

Хайде лека вечер и само хубави емоции.
Прегръдка за всички.

# 25
  • Мнения: 113
Илиева не завиждай това ми е първото пазене на легло от 3 год.С тези деца нямам време да боледувам.А да си призная много ми хареса да ме глезят децата. LaughingЕ след 2 дни боледуване ми се налага да взема къщата в ръце че след тях е малко хоус и ужас но аз съм оправна.Стойх 3 броя хлапета да чистят и мият и сега вече е малко по-добре.Лека вечер на всички а аз като оздравяла отивам да почивам.

# 26
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Дарито Hug
Абе Душа споко бе. Хич да не ти е мъчно, че сме болни. Нали писах, че всичко е ОК. Всичко е под контрол.
Ние и тримата не сме от лигльовците колкото и да сме болни.  А и се чуствам бомба newsm47
 Мъжовете и те. Болести какво да ги правиш. Важното е да отминават. Просто ги отминаваме и толкоз Grinning
Аз и затова преди това не съм споделяла какво е що е. Вие ме питахте и за мене преди това защо ходя на физиотерапия. Сега пак съм там ама всичко се обръща все едно съм на СПА хотел и почивка Wink Питахте ме и за мъжат ми също. Ама аз не казвах нищо по специално, че много за болести не ми се говори бееееее.
И Даре и главите ни са горе бе Душа newsm47 не сЪ давамИ ниЙ тЪка. Казах ти аз, че съм стара пушка но много ти благодаря за подкрепата Hug
Русалките иначе вие как я карате???
Гледам, че не рИветИ smile3503 и това ме радва newsm10

# 27
  • Мнения: 121
Здрасти, здрасти.... Wink - Делта, всичко вече явно се разминава при вас и това е добре, дано и Тутун бързо се съвзема...а пък аз хич не рева - даже, както писах вече, предпочитам мъжлето  да направи по-дълъг рейс, за да е по-спокоен след това че има някой друг лев за издръжка, че иначе като няма парички, не се стои покрай него... Mr. Green Иначе скука, в общи линии - само дето сънувам едни странни сънища - пирати, острови и тем подобни....явно подсъзнателно се притеснявам за половинката.....бачкам по малко в градинката, поспивам, чета....опитах се да творя, но нямам вдъхновение в момента, а без него нищо не става. Утре, надвечер корабът на мъжа ми пристига в Индия, надявам се да прехвърлим някой друг СМС - основно пак аз ще "снасям" информация - обратна такава почти няма по време на път/чак като се върне научавам това-онова Mr. Green/Друго няма - лека нощ и гуши-гуши за "веселите очички" Laughing Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 230
Хей, момичета! Още не мога да изчета всичко дето сте изписали от последното ми включване! Simple Smile Гледам и срещичка сте си направили, ама аз така или иначе нямаше да мога да дойда. Напоследък имам луд план-график за почивните дни и не ми остава ред за компютъра даже. Благодаря за снимките! Дано за следващата среща да успея да се запиша. И най-вече - да прочета навреме..
Извинявам се, че не пиша поименно, но на всички болни пожелавам скорошно оздравяване!! Най-прясно ми е на Делта за операцията - надявам се, че нещата са минали добре!
Аз пък преди час се прибрах от София след концерта на AC DC в Белград. Върха беше просто, не мога да ви опиша! Пътуването обаче беше съкрушително, по 10 часа в едната посока с най-безумния влак на света. Прословутия рок-влак на каварненския кмет се оказа голяма гавра - вътре беше мизерия, средната скорост беше от 40-50 км/час, от тези дето сте по 25 човека в "купе", седалките едни твърди и тесни, двама се събират на една само ако са слабички, та познайте как сме спали аз със Слънцето, сестра му и мъжа и - на общо две такива. Както и да е, концертът поне си струваше! Много добри тези, нищо че вече малко дъртички. Страхотно шоу направиха, ама сръбската публика много заспала.. Нито знае да се радва, нито как се вика на бис, хич ги нямаше според мен. Снимков материал няма, защото "далновидно" си оставих фотоапарата в къщи.. Simple Smile
Ох, искам още да ви разказвам обаче ми се затварят очите, затова ви пожелавам лека нощ и един страхотен ден утре!!

# 29
Здравейте на всички!Аз също да се наредя в редиците на болните!Днес си накупих една торбичка лекарства и започвам да се лекувам.
Илиева доста се посмях на разказа ти за близнаците.Представям си физиономията ти като ти е казала госпожата "те си гледаха дупетата зад дървото"Е немога,ще умра от смях JoyКакви ли не ги измислят тези деца!
Лека вечер!

Общи условия

Активация на акаунт