Съпруги,чийто мъже пътуват 9

  • 28 083
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 430
Здравейте момичета, по началото на темата ми се струва, че тя е само за пътуващи по море...
Но все пак ще попитам. ))

Има ли някоя мама, на която съпругът и да пътува до Германия и обратно? И ако може да ми пише на лични.

# 31
  • Мнения: 0
Обещах да се включа снощи обаче как да стане като гостите си тръгнаха в 24,00 часа ,направо умирах за сън.
Скорпи ,направо ти завиждам благородно newsm61 за AC/DC.Аз съм от рокерското поколение и почти всеки концерт в Каварна съм го изкуфяла.Особено като идваха Пърпъл направо бях луднала,нищо че от Каварна излизахме на връщане 4 часа от задръствания.
Ивааа аз така и не можах да разбера ти къде ходи във Варна и докато се намеся те нещата отминали.
Илиева представям си твоите бандити с официално облекло наредили се в редиците на групата и мирно и тихо чакат да им връчат дипломите.Представям си какви бясове са.Да са ти живи и здрави и да ти е яка гърбината за Първи клас.
Маги никакви болести .Айде бе малко остана да се връщат мъжете ни се разболяхме .Ами така е като няма яки разтривки ще боледуваме.Виж на Марка мъжа и тръгна и тя се разболя,няма кой да я разтрива.
Майтапя се .Оправяйте се щото времето е прекрасно ,а и ние имаме втора мисия.
Делта стига с това реване ,ние не ревем просто си казваме болките пък били те душевни или физически .Иначе радвам сие че си си възвърнала музата ,личи от писанията ти.
Леночка ,разбирам че опасния район е минал .Ти си споко .Градината е в ред ,остава само да се наслаждаваш на хобито ти и да си почиваш.
Е отивам на работа ,но нещо ме е хванал канапа ще се изкъпя и отлитам.От работа пак ще ви преглеждам .,
Много хубав и положително  емоционален ден ви пожелавам!Илиева за тебе съм сигурна че ще бъде.

# 32
  • Мнения: 112
Привет момичета!
Пия си кафето и преглеждам как сте!Много болни бе-Маги какво стана и с тебе, бързо оздравяване ти пожелавам. Марка виждам че вече е на крака и във вихъра си - щом е започнала да строява хлапетата Laughing
scorpita, подготви се при  следващата среща да разказваш за концерта.
Илиева, натоварен график имаш тези дни Grinning- после да покажеш снимки на близнаците от абитуренската Wink
Хубав ден на всички!!!
 

# 33
  • Varna
  • Мнения: 2 594

Да виЙ сладкУУУУ Русалкитееее newsm47
ДАРИ-ами не винаги имам какво да пиша не че нямам муза. Сага хич не ми е до писане ама викам си я за малко съм свободна и да взема да постела месала със закуските на момичетата, че гледам много гладувате да не се свършите smile3503. Аааа и ще питам аз дали рИветИ или не рИветИИИ. Аз ако не се пошегувам няма да съм аз беееей
МАГИ- ти какво пипна бе? Ама какво ли те питам, времето е толкова шантаво newsm78
mim_d-пиеш кафенце а не си ни поканила и нас, ми не виждам снимчицата със кафенцето, де си я сложила??? Grinning
ИЛИЕВА-тебе голям купон те чака днеска smile3521
СКОРПИТКА- почивай сега след емоциите по влаците. Добре, че поне концерта е бил на ниво, че да не си бясна тотално.
Хайде лек и спорен ден и да не рИветИ еййййй smile3503
За останалите Русалчици които не съм споменала- Hug

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 09:00 от DELTA_DELTA

# 34
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ивааа аз така и не можах да разбера ти къде ходи във Варна и докато се намеся те нещата отминали.
Aaaa, ами аз ходих до Зодиак, още веднъж благодаря на Добито, че ме посрещна и изпрати. Heart Eyes  bouquet

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте и от най-ревливото същество Mr. Green
Днеска дойде обхватчето на моето момче и като ми писа чак ме беше страх да прочета смс-а.И има защо,новините хич не са добри.В момента са в някаква ужасна буря,още преди 12 часа трябвало да пристигнат в Япония,но още се влачат.Зъбът още го боли и 5 дена почти не е ял,само на Аулин,но каза,че като пристигнат ще ходи на зъболекар.Още няма никакво инфо накъде ще тръгват,можело и 1 месец на котва да стоят.Вече не ми пука,само да се оправи и да му намират смяна-да си идва и да свършва тоя кошмар Sad
Ама тука много болни,какво става  newsm78.Аз днес съм предпоследен ден на работа и от събота ви грабвам с мен и почвам да ви калявам в морето.Аз съм толкова черничка вече,че ми липсва само 1 златен зъб и мога да почна да викам:"Ади ма како дай 5 стинки" JoyДобре,че са ми зелени очетата,че може да ме сбъркат някъде JoyВчера се боядисах,абе контенето е с пълна сила,само дано не е напразно
Делта много се радвам,че всичко е ОК,макар,че не казваш нищо Wink
Тутунче довечера да не забравя да те добавя в скайп
Дари не си предлагай рамената,че ще ти ги намокря и двете Mr. Green
Илиева още се смея на изпълненията на близнаците-показвали си били дупетата Joy
Силви и аз се обринах,ама то моето от нерви.По бързо да се оправя детенце
Валиванче пускай го на екскурзия,тъкмо малко ще си починеш и може да отделиш време за контене Grinning
Скорпи майната му на пътуването,така преживяването си остава незабравимо
На всички болни скорошно оздравяване!Аз пак се мятам на смс-ите.Днеска ще е напрегнато докато влязат в тая буря в пристанището,ще чакам с нетърпение да ми пише.Ох дано по-скоро го заведат на зъболекар PraynigНо вие сте тук и ми давате кураж-БЛАГОДАРЯ ВИ

# 36
  • Мнения: 0
Ивааа аз от първия ти пост  не разбрах за кое място става дума.Моята работа е "след дъжд качулка" ама имах желание.Между другото аз живея точно до Зодиака.

# 37
# 38
  • Мнения: 121
Здравейте, пиратки Laughing - не мога да не се похваля - след като две-три седмици подлагах кърпи под стогодишната си пералня/големи наводнения ми организираше/, днес ме прихванаха лудите, отидох и си купих "нова"Слагам кавички, защото пак минах на евтин вариант/пусто безпаричие Twisted Evil/ и се сдобих с "Аристон" /ХотПоинт/, произведен за английския пазар, с доста транспортни дефекти, но с добри показатели и две години гаранция и, най-важното, за 500лв Wink. Че е поомачкана пералнята хич не ми пука, тъй като имам шкаф, в който влиза и се вижда само "муцката" й - дано е така супер тиха, както ме увериха, економична и да издържи на променливото напрежение на тока, който подават при нас. Мъжлето ми прати СМС - бил жив и здрав, чакал да се прибира и толкова.......ако можех да го докопам в тая Индия, щеше да види какво заслужава за съобщението в телеграфен стил..... Mr. Green Twisted Evil Иначе друго интересно няма засега, чакам с нетърпение следващата среща Hug

# 39
  • Мнения: 113
lenochka честита "нова" пералня и  твоя да не е на "Шипка".Те чакат смяна от Индия доколкото знам.Е днес денят беше хубав.Разходих децата,напазарувах и разбрах че тази година се откачам от командировката в София.Много я мразя-цяла седмица слушам тъпи лекции и гледам едни и същи филмчета за кохлеарни импланти.Моето съкровище се очаква в началото на месеца в пристанище и ще можем да се чуем.Аз за разлика от АНИТООО нямам намерение да пиша много смс.Дари твоя кога да го чакаме имали промяна в плановете?Лека вечер на всички.

# 40
  • burgas
  • Мнения: 5
Здравейте мили момичета!
Отдавна ви чета,но все нямам време да пиша,за да се представя.И аз като вас съм моряшка булка от  - все посрещам и изпращам.Откак имаме дете обаче и друго на път едвам смогвам сама,така че ако сте съгласни ще обменяме опит с тези,които са минали по моя път.Престраших се да ви пиша,за да ви питам има ли някой от мъжете ви да плава на Гео Милев към БМФ?Моя е 4ти механик там,но не са наясно ще имат ли смени и кога,никаква информация нямали,висят си на рейда в Момбай и ни вест,ни кост ще влизат ли на пристанището и най вече готвят ли се смени,че контракта им изтича на 13.06!?Та мисълта ми е,ако има някой от другата смяна,дето жена му пише тук може да знае някакви дати ориентировъчни.Знам,че пришпорвам малко нещата и то не остана, но съм на голям зор - с тежка бременност,постоянен посетител на патологията - вече няма на кой да оставям детето да ходя по болниците.Такъв труден период не съм имала през живота си.
Благодаря предварително за инфото,ако някой нещичко е чувал ще съм благодарна.
/Упорито звъня на инспектора им,ама той още по упорито ми затваря вече втори ден/
Весел ден,момичета и успехи!!!

# 41
  • Мнения: 121
Здравейте, морячки и добре дошла на butty_74 Hug Марка, моето мъжле е на МК"Тракия" , днес ще се придвижват към Калкута. Понеже направиха сериозни промени в плавсъстава, сега, доколкото разбирам, ще гледат новопристигналите да направят 4 месеца - предприятието прави икономии - но....няма лошо - повече време след това за почивки при по-добра финансова ситуация Wink
Илиева, кога започваш да водиш дечурлигата на плаж? - търся си компания, защото моите пубери не им се ходело Cry Аз обичам Аспаруховския плаж - плитко е, спокойно, намирам къде да паркирам колата. Предпочитам да ходя в следобедните часове - към 16 - 16,30 ч - слънцето е по-слабо, водата е затоплена - "наплажиш" се, след това в къщи- баня, вечеря и си готов за нани... LaughingАко те устройва такъв вариант, свиркай, аз съм насреща....
Butty, моят мъж е също 4 механик, но от "карамеханиците", както си позволи с пренебрежение да ги нарече един господин от друг форум. Ако твоята половинка е от "тази категория", може да се окаже, че са карали заедно двугодишните курсове.
Ани, завиждам ти за тена - моят има текезесарски вид - очертани ръкавчета, крачолчета, деколтенце... hahaha - сега в градината излизам вече със силно изрязан потник и много къси панталонки с което докарвам до инфаркт съседите Mr. Green - нали съм си надарена от природата.......
Тутун, кога ще се видим, нищо, че мъжлето ти е на брега - остави го да е гледачка и да се видим на по едно кафе - ама ми се обади по телефона и ме строй в две редици, че иначе няма да се организирам Laughing
Марка, с какво се занимаваш, ако не е тайна?
Пак се олях с писането Embarassed, лек и спорен ден на всички Hug

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте мили дружки!Добре дошла на butty 74 при нас!
Какво да ви кажа .Смяната е тръгнала с микробуса на БМФ на 28.05.09г. да ги сменя и аз съм в страшна еуфория.На предния рейс мъжа ми се прибра имненадващо даже не ме предупреди ,но сега подозирам ,че отново ми готви изненада .Но съм се подготвила от всякъде така ,че неговата работа този път няма да стане.
Честита пералня на Лени.
Ох ,нещо не мога да мисля .Обичам ви и ви прегръщам за сега .

# 43
  • Мнения: 46
Добре дошла на butty 74! Кураж!
Нашият тати за пореден път отива на уточнение и все още не знае кога и къде ще е смяната. Всичко май се решава в последния момент както винаги.
Днес е последния ден в градинката на големия ни юнак, порасна детето, а сякаш вчера беше като го дадох на ясла.
Хубав ден на всички!

# 44
  • Мнения: 112

Делта, засрамих се Embarassed Wink-  ето едно късно кафенце от мен. След малко отивам в училището на малката - ще имат тържество-завършва четвърти клас.Привет на новите!

Общи условия

Активация на акаунт