AГ в Пловдив?

  • 3 873
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 6
Аз също бих ти препоръчала д-р Михнев. Посещавам го и съм много доволна. Няма да ми стигне времето и мястото да споделя колко е кадърен, добър и отзивчив, абе....страхотен човек и специалист.

# 17
  • Мнения: 42
Благодаря ви момичета Hug
Вече си избрах лекар и това е Д-р Топалова, засега съм много доволна, надявам се наистина избора ми да е добър!

# 18
  • Мнения: 1 531
Здравейте момичета, бих искала да ме посъветвате за добър АГ в Пловдив. Това ми е първа бременност и вече не знам при кой лекар да отида. Ще ви бъда много благодарна за инфото Hug

д-р ели илиева. приема в дкц свети георги.
д-р станимир бончев - приема в медикус алфа.
не по каса - д-р даскалов - също медикус алфа

# 19
  • Мнения: 117
Д-р Велевски / приема в ТЦ "Гранд' , работи в Торакс

# 20
  • Мнения: 6 206
5 регистрации на потребители само с мнения да хвалят д-р Михнев, за пръв път го чувам.
Леко смешно е - то не професионализъм, то не е голямо сърце, то не е нежност.

# 21
  • Мнения: 42
5 регистрации на потребители само с мнения да хвалят д-р Михнев, за пръв път го чувам.
Леко смешно е - то не професионализъм, то не е голямо сърце, то не е нежност.


Каспър, а ти при кой д-р си раждала?

# 22
  • Мнения: 6
Аз също съм много доволна от д-р Антон Михнев. При него грешка няма. Добър специалист е,отделя много време за преглед. Много е приятен и внимателен.

# 23
  • Мнения: 6 206
Каспър, а ти при кой д-р си раждала?
Първият път при д-р Карагьозян - докторът е добър и е ок, но съм нямала проблеми тогава и не мога да кажа нищо оттам нататък.
После когато имах проблеми -не при д-р Топалова.
Бях препратена от нея към ВМИ. Всъщност бях препращана от различни доктори, защото когато няма проблеми всички са много нежни и внимателни, обаче когато дойдат - тогава е важно кой как ще реагира.
При кой честно казано не знам бих родила пак, знам обаче при кой не бих.

# 24
  • Мнения: 82
Ами честно да кажа, то всеки ще хвали своя си доктор, от който е доволен.
Ама за това е форума и затова хората са анонимн. Всеки си пише кой каквото си иска.

А да не говорим пък за Паскалева - хвалена, та прехвалвана...

# 25
  • Мнения: 1 900
Ама за това е форума и затова хората са анонимн. Всеки си пише кой каквото си иска.
Повечето от нас не са анонимни Stop Какво значи всеки си пише каквото си иска? Всеки пише това което е преживял, как са се отнесли с него и дали е доволен. Всеки търси различни неща в своя лекар.  Peace

# 26
  • Мнения: 6 206
Ами честно да кажа, то всеки ще хвали своя си доктор, от който е доволен.
Ама за това е форума и затова хората са анонимн. Всеки си пише кой каквото си иска.

А да не говорим пък за Паскалева - хвалена, та прехвалвана...
Ти си първият що годе реален човек, който дава мнение за този доктор.
Петте публикации на потребителите с по 4 мнения нагоре, ако видиш са регистрирани специално за възхвала и ода на д-р Михнев, който дори и не съм чувала, а не е като да не ги знам гинеколозите в града, и всичките им мнения са само за него.
Моля, не сме толкова глупави. Даже става по-скоро обратният ефект, кой е този доктор, който си е направил 5-6 регистрации и пише от да се самохвали. Да ме извинява доктора, ако с това се е заел някой от клиниката без негово знание.

И не се заблуждавай, че има анонимност. Интернет много отдавна не е анонимен.

# 27
  • Мнения: 82
Аз също много се извинявам, но момичето е пуснало тема за АГ-доктор. Да не превръщаме темата в заяжданици. Ако искате да се заяждаме, пишете ми на лични. Каспър, а това, че ти не си го чувала..... има доста работи изписани неща ви нета за него. а относно потребителите и тефните публикации - виж Скарлет 98 и после говори. Всеки отговаря сам за своите действия, нали?

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 11:15 от desislava_dimitrova

Общи условия

Активация на акаунт