Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Чеситито на Nana7504! Нека малкия Христо расте здрав и много да радва мама и тати! smile3525


Честито и на tainstvena_f! Нека Никола носи само радост на мама и тати!
smile3525

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 15:44 от Франческа Салиери

# 16
  • Мнения: 1 027
Юпииииииииииии  newsm44 newsm44

Честито на Тайнствена и Нана! Бъдете безкрайно щастливи с вашите прекрасни бебенца. Да са много здравички и послушни   bouquet

# 17
  • Мнения: 165
Йеее, супер още две момченца! smile3522 smile3522 newsm44
Чеситито синче Христо на Nana7504!!!
Чеситито синче Никола на tainstvena_f!!!
Много, много радост да донесат на родителите си!

# 18
  • Мнения: 216
ЧЕСТИТО И НА ДВЕТЕ МАМИ, ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБО4ЕТАТА И МНОГО МНОГО ДА ГИ РАДВАТ.

ох кога ли и ние ще се похвалим. Ве4е всяка ве4ер като си лягаме се моля да се по4ва 4е така или ина4е не спя, поне да има файда, ама...скоро, скоро. Нали няма такива дето да е останало бебето вътре.Все ще дойде и моят ред.  Crazy

# 19
  • Мнения: 59
Честити бебоци на Geraldine , Nana и Tainstvena_f !
Да са живи и здрави и много да радват родителите си Simple Smile

# 20
  • Мнения: 199
Еха още бебeнца!!! Да са честити!!

Нали няма такива дето да е останало бебето вътре.Все ще дойде и моят ред.  Crazy

Така де. Ама мен ме хвана нещо предстартовата треска и сега не бързам вече толкова  Grinning

# 21
  • Мнения: 6
Честито на Нана и Тайнствена!Да са им живи и здрави синовете!

# 22
  • Мнения: 1 924
Еха,от сутринта досега -  три бебока!Да са честити!

Срещичката,макар и в скромен състав,беше много приятна.Поприказвахме си добре,някои преядохме(т.е. аз Embarassed).Снимките ги качих в албумчето от предната среща,че са само 4 и нямаше смисъл от нов албум.

# 23
  • Мнения: 50
Честити рожби на Geraldine , Nana и Tainstvena_f! Да са живи и здрави и скоро да се гу6кат вкъ6ти!

Аз о6те съм си 2 в 1, но тук има6е дълъг уикенд - 4 дни, та 4етвъртък и петък прекарахме в 4истене - ве4е слава богу вси4ко е готово. Но аз настинах ли, или не6то друго, не знам, но от събота като ме втресе, и хем не вдигам кой знае колко висока температура, хем се 4увствах като парцал. Само си лежах, спях, и ни6то не можех да хапна, 4е веднага по4ва6е да ми се гади...Та от три дена карам на по 1 варен картоф на ден. Ина4е тук са адски спокойни (не се и у4удвам ве4е) - звъннах в болницата, и те ми казаха да по4ивам, да пия парацетамол, ако вдигна много висока температура и да лежа. Нямало нужда от преглед...Както и да е, взех да се пооправям, макар 4е яденето все о6те е мираж. От друга страна се 4удя, дали това не е прословутото 4истене на организма преди раждане...Май само ми се 6те  Mr. Green и 6те си 4акам до Юни....

Ина4е аз дори и като си лежа, ви 4ета на телефона, и се вълнувам с вси4ки вас, но не ми се става да пи6а на компутъра...Та съм в те4ение де  Laughing

Днес поне излязох на обяд с една приятелка за 2 4аса (тя яде, а аз пих води4ка - сигурно странна гледка и било отстрани  Crazy). Тук е лятно времето, и май поизгорях, 4е бях с една поли4ка, и сега мисля пак да полегна, 4е да си наваксам Simple Smile Слава богу, тук поне апартаментите са със страхотна изолация - зимата е топло, а сега (навън е сигурно поне 28 градуса пек) е 22 градуса вкъ6ти, хем ни е Южен апартамента..та е приятно. Не ви завиждам за жегите в София - дано да позахладнее мъни4ко!

Приятен ден и дано да има о6те хубави новини тези дни!!!

# 24
  • Мнения: 57
Честити бебчета на Geraldine, Nana7504 и Tainstvena_f!

Бързо възстановяване и скорошно изписване за всички!  Simple Smile

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2
Бравооооооооо на мамите Nana и Tainstvena_f, да са им живи и здрави бебчетата и те бързо да се възтановяват.

# 26
  • Мнения: 96
Честито на новите мами Nana и Tainstvena_f, бързо възстановяване, а бебчетата им да растат здрави, щастливи и да радват родителите си.

Аз излизах малко навън, сега се прибрах и почивам. Като гледам май си е практика в България предпочитано да е секциото, все пак е по-лесно за самите лекари, готови са за 1 час- чиста работа. Ще докладвам в четвъртък след прегледа какво са решили за мен.

# 27
  • Мнения: 117
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ  bouquet
ДА СА  ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ЧОВЕЧЕТА, ДА РАСТАТ ПОСЛУШНИ  И ЩАСТЛИВИ!

# 28
  • Мнения: 136
Да се отчета набързо и да ви попитам отновно няколко въпроса.

След почти 3-часово висене пред кабинета в МД си взех документите за раждането  newsm44  Вече съм напълно екипирана за това дългоочаквано събитие newsm10

Докато ми правиха запис, малкият не спираше да шава, по едно време и хълцаше. Като видя диаграмата, лекарят ме пита кога ми е терминът и каза: Малко са завишени тоновете. И продължи да си чете вестника (обичайното му занимание), без грам допълнително обяснение да ми даде. Малко се притесних, защото досега стойностите винаги са били в референтните граници, а днес момъкът наистина беше доста буен. Е, трябваше пак да питам това нормално ли е, на какво се дължи (вместо той да се сети да ми каже) и в крайна сметка ми каза, ама с половин уста, че няма нещо тревожно.

Искам да питам - на вас при запис на тонове отчитали ли са ви по-високи стойности и какво са ви казвали лекарите, щото аз на тоя доверие му нямам почти никакво?

Освен това според акушерката и лекаря хемоглобинът ми бил наистина много нисък (106, а като съм си регистрирала бременността е бил 120), дадоха ми направление за хематолог, чак след като се посъветвам с него, да отида пак при лекаря и да ми изпише нещо да пия. Тук ми е другата чуденка - от лабораторията, където си правех изследванията, лекарите ми казаха, че няма нищо тревожно и че това е нормално за жена в напреднала бременност. А аз на тези от лаборарията също им имам повече доверие (все пак лекарят, който ще ме изражда, ме изпрати към тях и каза, че ако има нещо притеснително, те ще ми кажат) отколкото на този от МД (дето само формално ходя при него).

И сега се чудя дали да ходя при този хематолог, ама като си представя пак висене пред кабинети и нерви, много се замислям. Освен това самата акушерка ми каза, че за 2 седмици, които ми остават до термин, надали ще успея да го вдигна този пуст хемоглобин.  

Месце ли трябваше повече да се хапва за него? Напослеъдк изобщо не ми се яде месо и явно веднага се отразява на организма.

Леле, малко дълго стана, ама тъй е - бременна съм  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 609
Честити синове на на Nana и на tainstvena_f!
Да са живи и здрави и късметлии в живота!

Общи условия

Активация на акаунт