бебешките шишета

  • 7 228
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 297
Аз също ползвах марката Нук за първото ми дете и съм много доволна. Смятам и за второто пак такива шишета да купя.

# 106
  • Мнения: 793
Ние сме с Чико и Авент и сме доволни Peace

# 107
  • Мнения: 242
Чико в самото начало,после Авент Peace

# 108
# 109
  • Мнения: 108
Сега сме на Авент и съм много доволна, а със Joy синчето бях на Камера /то тогава нямаше и кой знае какъв избор де/.

# 110
  • Мнения: 1 107
Предварително се извинявам, че ще задам много "идиотски" въпрос  Embarassed, но да се възмолзвам от темата- все пак пишат все майки с опит... Ако човек си купи шише 0-6 мес., но кърми и не го ползва, може ли да го ползва за по-напред като смени бебероните с подходящ размер или трябва и друго шише. Мерси предварително !

# 111
  • Мнения: 1 008
Ползвала съм Авент и Чико.
Като беше новородена бях
повече Авент.Доволна съм
и от двете марки.

# 112
  • Мнения: 568
Предварително се извинявам, че ще задам много "идиотски" въпрос  Embarassed, но да се възмолзвам от темата- все пак пишат все майки с опит... Ако човек си купи шише 0-6 мес., но кърми и не го ползва, може ли да го ползва за по-напред като смени бебероните с подходящ размер или трябва и друго шише. Мерси предварително !

Ами може ,но си мисля ,че ще е малко.Моя съвет е да си купиш Авент средното и голямо.При тях всичко е съвместимо различни номера биберони,накрайници,дръжки,така,че ще го ползваш когато се наложи

# 113
# 114
  • Мнения: 1 107
Предварително се извинявам, че ще задам много "идиотски" въпрос  Embarassed, но да се възмолзвам от темата- все пак пишат все майки с опит... Ако човек си купи шише 0-6 мес., но кърми и не го ползва, може ли да го ползва за по-напред като смени бебероните с подходящ размер или трябва и друго шише. Мерси предварително !

Ами може ,но си мисля ,че ще е малко.Моя съвет е да си купиш Авент средното и голямо.При тях всичко е съвместимо различни номера биберони,накрайници,дръжки,така,че ще го ползваш когато се наложи

Мерси за съвета, само проблем, че май Авент нямат стъклени шишета, а аз съм решила да взема такива ако се наложи newsm78

# 115
  • Мнения: 328
В началото бях със Авент,но нещо се не смучеше правилно,все едно се мъчеше,пробвах на Нук и от тогава само тях ползвам.Наскоро я пробвах пак със Авента и неще да пие от тях. Peace

# 116
  • Мнения: 1 475
Авент, Нук , Чико и от трите имам, най- ми е удобно малкото стъклено шише на Чико Peace

# 117
  • Мнения: 283
Аз използвам на Камера - евтини са, и съм доволна. Взех ги най-вече, защото в нашата аптеката ги имаше само тях Simple Smile Никога не съм смятала, че има особено голямо значение от какъв точно биберон ще пие... важното е да върши работа.

# 118
  • Мнения: 1 596
Нук е чудесна марка.Препоръчвам я! Peace

# 119
  • Мнения: 666
Ползвала съм много марки шишета, включително и НУК, доволна съм от тях. Сега мисля да ползвам тези  http://www.dooyoo.co.uk/kids-equipment/tommee-tippee-closer-to-n … e-bottle/1095706/

Общи условия

Активация на акаунт