бебешките шишета

  • 7 215
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
# 136
  • Мнения: 27 524
Ползвах на Авент. По-късно опитах с Нук и ги намирам за по-добри  Peace

# 137
  • Мнения: 3 388
Първите месеци Avent, след това почти изцяло Chicco  Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 1 423
Само Авент съм ползвала. Доволна съм.  Peace Даже синът ми още ползва чашата с накрайник.  Peace

# 139
  • София
  • Мнения: 2 811
Аз също ползвам на Авент, с накрайника вече, но не съм особено доволна. Почти винаги подлизва... Добре, че вече сме големи скоро ще го захвърлим. Не бих заложила отново на тази марка.  Peace

# 140
  • Мнения: 3 066
И ние сме на Авент ,а сега на 15 месеца и с тези с накрайник!

# 141
  • Мнения: 312
Аз използвам само шишетата на НУК и съм страшно доволна Peace

# 142
  • Мнения: 35
През първата бременност на NUK и сега смятам да изкарам със стъклените на Chicco и NUK. Много съм доволна от тях.

# 143
  • Мнения: 2 172
Аз използвам само шишетата на НУК и съм страшно доволна Peace

Само аз ли не съм доволна от тези шишета  Rolling Eyes  Наточих се на Нук,купих ги за сина си,но беше някакъв кошмар.Биберона правеше вакуум,смачкваше се по средата и въобще не течеше,смених няколко и все същото.Самите биберони са много меки.Трябваше през 2 минути да го вадя да се оправи и пак да го давам,а така е направоо  Shocked Мъчих се,мъчих се 15 дена и накрая си купих добрия стар Авент,че да ми е мирна главата  Laughing Никакви забележки  Peace

# 144
  • Мнения: 12
  Имам на НУК стъклените шишета и съм много доволна от тях.Също и едно на Авент,но от него почти винаги капе,тече или аз не го затягам както трябва или незнам ,но определено съм по доволна от НУК.

# 145
  • Мнения: 332
Авент, но понякога подливат, като го отвъртя и пак завъртя не тече, не бих заложила пак на тях.

# 146
  • Мнения: 1 340
Със сина ми - първо авент, по-късно B-free и от нетечащите чаши ... на NUK. С дъщеря ми още не позлвам шишета, а като почна ще са B-free.

# 147
  • София
  • Мнения: 374
Авент, B-free (в началото), а имам подарени и 2 шишенца на Бертони - понякога давам водичка с тях.

# 148
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
И аз си купих на NUK и съм страшно доволна от тях.И от залъгалките също Peace

# 149
  • София
  • Мнения: 521
 Авент   Peace

Общи условия

Активация на акаунт