Не как, а защо изневеряват мъжете!

  • 26 825
  • 272
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 947
Ооооооо, чакай - аз ям по 3 шоколада ама съм 47 кг  Mr. Green

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Е, мога само да ти се радвам и да ти завиждам.  Laughing Но не всички имаме твоята обмяна за съжаление.  Joy

# 62
  • Мнения: X
Животни сме, уважаеми, колко и да не ви се иска. И си следваме инстинктите. Защото ако моралъл и етиката са на 2000 години, нагонът и инстинктите са на 100 000. Това пали фитила.
Joy Евала.

# 63
  • Мнения: 17
Значи при мен нещо не е наред  ThinkingИ аз съм виждала много по добре сложени и по красиви мъже но никога и през ум не ми е минало да му изневеря само щото оня е по хубав.Аз обичам мъжа си така че  и Ален Делон да е пак няма да му изневеря

# 64
  • Мнения: 7 947
Това да обичаш мъжа си /половинката/ не пречи на някои да изневерят - защото приемат явно изневярата не като накърняване на доверието и чувствата на съпруга   Wink Разделят любов от секс някак.

# 65
  • Мнения: 7 947
Любов и секс - две различни неща са. При повечето хора се сливат в едно. Но някои просто ги отделят едно от друго и не мислят, че секса с друг накърнява любовта към постоянния партньор.

# 66
  • Мнения: 17
Права си просто аз не мога да го приема .Хора всякакви кой както е щастлив така да живее  .Аз не бих изневерила и изневяра не бих простила

# 67
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Права си просто аз не мога да го приема .Хора всякакви кой както е щастлив така да живее  .Аз не бих изневерила и изневяра не бих простила

не казвай никога, дис-а е пълен с теми които започват приблизително така "Имам добър и мил съпруг, обаче ..."

# 68
  • Мнения: 7 947
Е да, нормално, защото изневяра не бих простила, но аз да изневеря - бих си позволила - е друга тема на размисъл  Wink

# 69
  • Мнения: 800
Странен въпрос, като се има предвид, че броят на мъжете и жените е равен.  Защо изневеряват мъжете? - Че с кого, с извънземни ли изневеряват бе, джанъм?  Изглежда жените се дразнят много повече от мъжките изневери, отколкото мъжете от женските.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не мисля, че мъжете се дразнят по-малко. Даже напротив. Мъжете имат много повече гордост и самолюбие от жените (поне в общия случай) и съответно повече страдат. Просто са много по-малко склонни да говорят за това.
А с кого изневеряват мъжете... с жени да (поне в повечето случаи  Laughing), но по мои наблюдения по-голямата част от тях са неомъжени. Естествено не твърдя, че няма омъжени жени, които изневеряват. Всъщност това е глупав спор... кой повече, кой по-малко... като ти се случи на теб хич не ти помага това, че се случва и на други.

# 71
  • Мнения: 800
Това с неомъжените жени не излиза като сметка. Защого има и неженени мъже. И на неомъжените жени ще им дойде малко множко. Просто не бива да се слага рамка - мъжете изневерават, жените - не. Един дол дренки сме. Но във форума болезнено се коментират мъжките изневяри. А аз, с чужд мъж - никога!

Хайде холан, може и да се случи. И не мислете, че тогава ще ви харесваме и обичаме по-малко.

И запомнете:

Трябва да си вярваме.
Защото ако не си вярваме, ще почнем да се съмняваме.
А почнем ли да се съмняваме, ще почнем да се дебнеме.
А почнем ли да се дебнаме - няма начин да не се хванеме.

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 17:43 от PinkPanther

# 72
  • Мнения: 58
Трябва да си вярваме.
Защото ако не си вярваме, ще почнем да се съмняваме.
А почнем ли да се съмняваме, ще почнем да се дебнеме.
А почнем ли да се дебнаме - няма начин да не се хванеме.
А почнем ли да се хващаме - няма да си вярваме.
А трябва да си вярваме.
(да изведем доказателството до края Simple Smile )

# 73
  • Мнения: 521
По много причини. Отделно или в комбинация.
Аз все още се уча да имам доверие Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 0
Странен въпрос, като се има предвид, че броят на мъжете и жените е равен.  Защо изневеряват мъжете? - Че с кого, с извънземни ли изневеряват бе, джанъм?  Изглежда жените се дразнят много повече от мъжките изневери, отколкото мъжете от женските.

Бях пуснал един виц в темата за вицове - точно по темата.

Реплика на една жена към друга:
- И представи си - знае че съм омъжена и продължава да прави секс с мен ! Какъв мръсник !!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт