Коремчета по седмици

  • 1 689
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Много готини коремчета  Laughing

Готин е сайта, ама мойто коремче малко ми се стори в сравнение с тези на снимките, ама те са снимали сигурно американки LaughingОтивам да хапна нещо Blush

Що пък реши,че са снимали американки?  newsm78

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 ъъъ абе какво да ви кажа има и баяяяяяя тумбаци но имаше и по мънички ,май си зависи от структурата на жената,моя тумбак в сравнение с тези ми се вижда нормален - нито много голям нито много малък най - важното бебовците да са добре
а това за стрийте направо се сразих,гадна работа,това дали се възтановява напълно след раждането или не точно

# 17
  • Мнения: 7 186
а това за стрийте направо се сразих,гадна работа,това дали се възтановява напълно след раждането или не точно

Стриите няма как да се махнат, най- много да избледнеят. Гадна работа са. Confused

# 18
  • Мнения: 296
Бамби, реших, че са на американки,щот ми се видяха гигантски за моите седмици, а и на мамите след мен са им се видяли страшни Shocked

# 19
  • Мнения: 296
А пък съм поживяла в Америка та знам това, което съм видяла какво чудо е..., нооо най-важното са бебоците, а не шкембаците Laughing

# 20
  • Мнения: 361
Нямам думи  Shocked Shocked Shockedвсички сме различни Joy Joy Joy

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 846
На мен също ми се виждат доста големи тези кореми!

# 22
  • Мнения: 141
Аз изобщо не съм съгласна с това, което видях! Мисля, че всичко там е нагласено! Не може в 12г.с. да има толкова голям корем! ако изключим структурата на жената, разбира се! Thinking

# 23
  • Мнения: 54
Леле, какви кореми #Crazy. А аз си мислех че моя е голям, ама като ги видях тия се успокоих. Rolling Eyes

# 24
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
абе няма спор, че всеки организъм си е различен и  всички бременни са различни, ама в тоя сайт почти всички изглеждат сякаш ще имат близнаци, тризнаци, четиризнаци.......и кой знае още колко....

# 25
  • Мнения: 3 423
показах тумбачетата на мъжа ми и той наистина се изплаши Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 233
Големи кореми!!!Събраха ми се очите  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 629
А пък съм поживяла в Америка та знам това, което съм видяла какво чудо е..., нооо най-важното са бебоците, а не шкембаците Laughing

Аз сега живея в Америка и не съм забелязала чудото, за което ти говориш, ама както казваш бебоците са важни, а не коремите Simple Smile

# 28
  • Мнения: 195
Бамби, американки са. Аз намерих галерията от един американски сайт за дрехи. Ако трябва да съм честна (живея в Америка) има както такива китове по улиците, така и много сладки и фини мамчета! Без паника моля Laughing

Казват, че най-важно е да качваме постепенно, другото е божа работа.

Общи условия

Активация на акаунт