МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI

  • 45 533
  • 775
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 350
ЧЕРВЕНА РОЗА - 5 , Bobeto ,браво за днешните резултати!  bouquet
 Bobeto , офф..тръгвам,докарвам я до някъде,после се отпусна и си възстановявам всичко.. но сега в това топло време,когато не мога да нахлузя чували и юргани,съм се стреснала и амбицирала.ще ставам човек! Praynigкак върви лунната?за сега съм сериозна,утре ще видя дали кантара ще е благосклонен към мен и мятам супата с огромната надежда до др.понеделник да съм олекнала с поне 2 кг...размечтах се..
а останалите как сте?

# 61
  • Мнения: 564
 Ина, бива засега луната Wink Ама аз й свикнах вече. От 2 месеца насам, само миналия път пропуснах. Само че при мен, дали от диетите, които правя, дали от друго, но резултатите са ми минимлни. ПО-скоро колкото да отбележа участие  Mr. Green Рядко е нещо над 0.300 кг. Но вярвам, че все пак си оказват положителното влияние върху цялостното отславане.  Peace А за 2-та килограма, които гониш, мисля, че са съвсем достижими! А да те питам... Като казваш, че всичко връщаш, защо се получава така?  Sad Не успяваш да си овладееш апетита ли? За кратко време ли възстановяваш? Сори, че така те разпитвам , ама нали сме тук да си споделяме и да с еучим от грешките си... Blush

# 62
  • Мнения: 4 350
дано е така за 2-та кг. Praynig
то причини винаги ще се намерят за връщането(основното е,че съм със здравословни проблеми и на лекарства),но като видя,че заслабвам и се получава,се успокоявам,започват едни дълги пиршества..,та до изходна позиция...
но сега ме е обзела амбицията и мотивацията,и отказване-няма!
няма защо да ми се извиняваш.
успешна лунна ,а на останалите-зелева диета! Hug

# 63
  • Мнения: 564
 Ina, гледам, че си тук по нощите  Wink Как си? Аз лунуването вече го броя за успешно, защото след малко заспивам, та няма да има кога да се изложа  Mr. Green Пък резултати утре ще споделям.

# 64
  • Мнения: 199
    bye   Добро утро на всички!  Днес положението е много зле smile3506   с  badscale цели +0,600 или  71,200 кг.  Вчера да си призная супичка не съм яла - сутринта 1 филийка с кашкавал /така на хубаво миришеха, неустоях/, на обяд малко мусака -гювеч, а вечерта салата от домати и краставици.
Чета книгата за водата и вчера се наливах цял ден с вода и имам чувството, че съм  се подула. Пък да не  казвам колко пъти съм посетила 00 - имам чувството, че по-вече течности изхвърлих отколкото съм поела.

# 65
  • Мнения: 110
ЧЕРВЕНА РОЗА - 5 така като гледам какво си яла съм сигурна, че си задържала вода. Аз също много задържам и вече почти знам всички храни от които се подувам (един път бях качила 5 кг за 1 ден, наистина като видях кантара щях да падна Shocked, бях на протеиновата и много ми се ядеше трушия, та си купих 1 буркан от 700мл. и един буркан кисели краставици и това цял ден с 2 пилешки пържоли, за 24 часа ги разкарах със сигурно 5 литра вода и салата само).
 Кашкавала задържа, а и манджичката също, още повече когато не си свикнал да пиеш много вода. След време когато тялото ти свикне на многото вода няма да се чуди що е то и нещата ще се регулират.

Добро утро, аз нали все бързам Embarassed Simple Smile днес и аз съм с вас и так за 5 дни.
Много успешна и спокойна седмица на всички.  bouquet

# 66
  • Мнения: 564
 Добро утроооо!!!  Hug

Розичка, браво за водата! Peace Така се почва.. и аз преди 2 месеца като започнах якото наливане беше едва ли не през 5 мин в 00 Simple Smile  Добре, че не ми е проблем на работа... После се посвиква и се поразреждат посещенията въпреки големите количества, които са изпити.  А на кантара не му се връзвай много -много. То и моя си прави едни шегички...  ooooh! Ама аз си гледам най-вече по дрешките и сантиметърчетата. Там съм доволна.
Аз мога да се похваля с успешно издържано лунуване, но най-странното е, че сутринта видях +0.100кг!! Та за това казвам , че не му обръщам много много внимание  Mr. Green
Иначе за тази седмица съм смъкнала 3 см от талията, 2 см от ханша и нищо от бедрата (но те и без това на обиколка са толкова колкото ако съм с 3 кг по-малко). Като цяло килограмите са около 1,5 - 2кг . Доволна съм.  Flutter
За днес съм си направила супката, добавих лапад, пък да видим какво ще стане Simple Smile На по-свободен режим ще съм тия дни. Взела съм си череши и ябълка, за обед мисля салата, а за вечерта мръвчица...

Айде, успеш ден от мен1   bouquet

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Браво на всички и успешна седмица момичета и никакво предаване!Бавно и славно, грамче по грамче килограмче!!! newsm74 newsm26
За отчета събота и неделя се поотклоних да не кажа доста прегреших, но от днес почвам от начало. Аз си оставам на киселото мляко. Важното е, че почвам с 0,300 надолу. Ох, незнам как пиете толкова много вода. Аз като се опитам да пия вода от шишето, че и от чаша имам чуството, че ще се удавя, сякаш не ми достига въздух. newsm78 Много странно, това е дори когато съм жадна. Да си призная, никога не съм обичала да пия много течности. За това  ще си пия обезмасленото прясно мляко, че там по ми върви глътката.
Mily_2, благодаря за хубавите думи и подкрепата. Flowers Bouquet
Червена роза-5 и Ina15 успех момичета и много търпение, за съжаление явно хубавите неща стават бавно и с много старание.
Bobeto и Дива коза браво и много минусчета на всички! lovekiss smile3525
И честит празник на всички деца малки и големи и още по-големи!!! smile3522  ura

# 68
  • Мнения: 199
 Hug   Както ви казах чета сега книжката за водата. И  съвсем ми се объркаха предствавите.  Досега знаех, че при много ниско кр.налягане се пие много вода, особенно солена или солен айрян - и кръвното се вдига. А  при високи стойности  се вземат диуретици - организмът да се освободи от вода и се прави безсолна диета. Тук пише обратното  хипертониците трябва да пият много по-вече вода и сол.  Не мога да си представя какво ще стане ако на човек с много високо кръвно му се даде да пие много вода?   Може би аз бъркам някъде ...незнам, но се омотах в  тая теория.   newsm78  

# 69
  • гр. София
  • Мнения: 26
Здравейте, девойки,
Аз днес трябва да държа положението, но се случва и да прегрешавам Embarassed.
Искам да ви кажа за водата - тя регулира кръвното налягане, а не го сваля или вдига.
Аз от няколко години имам високо кръвно и от две години съм постоянно на лекарства - диуретици и всякакви други. Въпреки тях кръвното си стоеше в добрия случай на 160/100, а в лошия - още по-нагоре и до 200. Даже последния път се скарах /възпитано/ с личната лекарка и казах, че не искам да пия повече лекарства - тормози ме това тъпчене с химикали, от които няма резултат. Макар че като ги спрях стана още по-лошо.  smile3512 Бях почти отчаяна  Cry Cry Cry Млад човек /е, не чак толкова, но все пак/, а без изход!!! Cry
Сега с диетата започнах да пия повече вода, а откак прочетох книгата - още повече. В интерес на истината от няколко дни определено съм много по-добре - рядко се качва към 150/90, а има случаи и сутрин и вечер да е съвсем нормално, чувствам се съвсем различно от преди и въобще не взимам лекарства! /Защото ако ги взема при това положение кръвното ще падне много./ Но аз не слагам сол на водата. Както там пише, тя си е най-добрия естествен диуретик - затова се сваля кръвното, затова помага и за отслабване и т.н. - стимулира обмяната на веществата и извеждането на мазнините от клетките!!!  newsm51
Аз сега си позволявам волности с храната, даже си правя и експерименти /със свито сърце/ като разчитам на водата - ще видим!!!
Е, водата не е панацея, но явно помага. Това което пише за режима на пиене явно има смисъл, а има и логика. newsm78
Хайде честит празник на всички деца - нали и ние сме деца! Желая ви хубав ден!  newsm51 Tada

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 14:19 от Mily_2

# 70
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
По колко кг средно се сваля на седмица с тази супичка?

# 71
  • Мнения: 564
KarolinaBG1987, при всеки е различно! Зависи много от това какви кг има за сваляне, какво е нормалното тегло, физическа активност, метаболизъм... всичко е толкова индивидуално! Аз лично съм сваляла както 6, така и 2 (за една седмица).

# 72
  • Мнения: 4 350
здравейте! Hug
аз само за отчет да мина в късната нощ-минус1 кг след лунната,но бях основно на айрян,подсладени сокове и за капак-сладолед.
днес бях режимна.
дано утре кантара ни зарадва всички!
хубави сънища!

# 73
  • Мнения: 564
  Ехеееей, зелчици  Hug добро утро!
Ина, поздравления за голямото минусче! Аз както споделих вчера, след лунуването имах + 0.100  #Crazy въпреки, че си го спазвах най-стриктно! Ноо.. след вчерашния ми първи свободен ден, сутринта кантарчето показа - 0.400  Flutter (този минус го отдавам точно на лунуването  Simple Smile )

Хайде, лек ден от мен и много усмивки!   bouquet

# 74
  • Мнения: 4 350
Bobeto ,браво!  bouquet
с малки битки,ще спечелим голямата война.
продължавам със супището..вчера бях повече на сурови плодове и зеленчуци,но днес хладното време ми помага да бъда на супа..
успешен ден на всички засупващи! Hug

Общи условия

Активация на акаунт