Кой държи климатика в офиса ви

  • 2 536
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оф,сериозен проблем ми е това.При мен има два моржа.Все им е топло.Общо взето зимата си карам на студено,лятото също.

# 16
  • Мнения: 2 011
Никой не го държи .....
Ама ние сме от една порода - все ни  е студено ....та относно климатика сме на едно мнение !!!  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
В стаята съм само с една колежка, като и двете принадлежим към групата на зъзнещо-зиморничавите.
Случвало се е през юни да си пуснем климатика, за да се постоплим малко.
Ама то защото стаята е северна, предполагам, не че е в нас проблемът  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 4 965
На отворен прозорец поне става някакво течение. Иначе, колкото и на ниска степен да е, няма спасение. Имаме прозорци изцяло по 2 от страните на помещението и през тях напича яко. Ако е затворено, не може да изстуди толкова...
Пробвали сме.

# 19
  • Мнения: 830
Ооо при нас проблема е сериозен, голяма борба пада за градусите в стаята.
Зимата сме добре на всички ни е студено ама на лято до война се стига.

# 20
  • Мнения: 2 236
Ох,това ми беше болна тема в офиса преди да  изляза в майчинство.Бяхме 3 колежки в една стая и едната бабушкера все горещи вълни имаше.И ни дебнеше като излезем с колежката ,взима тайно дистанционното и намаля градусите. Twisted Evil Направо избеснявах.Ние го увеличим и така до следващото излизане от офиса.Ама извадихме късмет - баба взе че напусна и сега вече е супер. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 67
Тъй като съм в сървърно помещение, градусите са си все на 20!

# 22
  • Мнения: 1 959
Болната ми тема, ама целогодишно. Работя с банда английски моржове.
Голям офис, отворено пространство, различни хора и няма угодия.
На мен вечно ми е студено, те и зимата са по къси ръкави.
На работа винаги имам цял гардероб-жилетки, грейки..
Сега като се стопли, слагам в чантата чоропогащник и боди, които си обличам на работа.

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Шефът е морж. Покрай него, големия В1 и студеното, недобре решено откъм отопление, помещение, в което работя-станах морж и аз. Нищо не ме събаря и зимата съм с къс ръкав Mr. Green

Преди не пусках климатика лятото, но миналата година като ефект от моржуването, взе да ми става много жега и почнах да пускам климатика. Аз съм с уважение към тока и машините, затова не пускам климатика лятото на температура, по-ниска от 24-25 градуса.

На въпроса-дистанционното го държа АЗ!  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 180
Ние нямаме подобни проблеми. Цялата сграда е климатизирана от една фирма и има отвори на тавана, от които не духа директно на никой.   Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 081
Нямам климатик в офиса  Laughing
Но пък за сметка на това през целия ден е сянка, та не се оплаквам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 54
При мен е. Сама съм. Laughing

# 27
  • Мнения: 301
Всеки си има отделен климатик в кабинета, така че проблем нямам.
Е, почти нямам - шефа е от моржуващите и като ни събере на опративка към средата започвам да потрепервам.  Laughing До към края вече съм замръзнала съвсем.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 17 407
Имала съм пациенти, които се молят да им напиша на  мед. бележка, че не е препоръчително пребиваването  в стая с климатик. НЕ можели да се разберат с колеги/шефове. Вярвам им.

# 29
  • Мнения: 1 919
Цялата сграда е климатизирана от една фирма и има отвори на тавана, от които не духа директно на никой.   Mr. Green
И ние така

Общи условия

Активация на акаунт