Септември '09 - 23

  • 9 739
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 53
VENY_FLY, добре дошла и от мен - леко бременеене и здраво и послушно бебче на финала.

pocahontas80 , на ФМ в трети триместър се ходи между 28 г.с.и 32 г.с. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 183
Здравейте и от мен. Днес съм излязла още сутринта и се прибирам чак сега. А след час и половина трябва да ходя да прибера детето от детска. Но важното е, че изпълних всички задачки за днес - бях на зъболекар и си имам чисто нова пломба  Mr. Green , след което отидох и на фризьор и съм прясно боядисана.  Flutter Хриси пък я записах за събота, за да й направят едно каренце, че и без това косата почти не й расте. Стигнала й е само до вратлето и постоянно се поти от нея. Така че и тя ще бъде с нова прическа.

LaDida, дъщеричката ти е много красива и много ми хареса колко професионално са направени снимките. Имаш си истинско съкровище. И между другото изглежда по-голяма за възрастта си, абе много е сладка, да ти е жива и здрава.

Чифлигарова, чакаме снимки и от вашето тържество.

VENY_FLY, добре дошла и от мен!

pocahontas80 и моя болничен много го забавиха този път и съответно не съм си внесла вноската по заема, а трябваше да го направя още на 20-то число. Чакам да ми се обадят от банката да ме подсетят.  Confused Ама какво съм виновна, че от НОИ ми бавят парите. Напълно те разбирам как се чувстваш.

desi_k84 честито розово щъркелче!

Mirinda и аз съм като теб. Вляза ли в детски магазин, гледам нещо за Хриси, а не за бебето. Сякаш още не осъзнавам, че ще има още някой, за когото да купувам дрешки.  Embarassed

bibsy много неприятно това с настинката. Бързо оздравяване ти пожелавам.

Съжалявам ако пропускам някого, но доста сте изписали от снощи и май не запомних всичко, което прочетох.  Embarassed

# 77
  • Мнения: 1
Киара, честита прическа! Ще пуснеш ли снимчица да те видим с новия цвят?  Blush

# 78
  • Мнения: 0
  Здравейте момичета! Много ви благодаря за топлото посрещане!  Hug
  maliby виждам, че си ме добавила на първа страничка, за което благодаря!
   LaDiDa дъщеричката ти е много сладка  Wink
   Чифлигарова честита племенница, да ви е жива и здрава и много да ви радва.
   desi k84  на теб честито розов щъркел  Hug
    киара, честито прическа
   Янита и аз го видях на видеозона как си смуче палеца, наистина е много вълнуващо.
   Относно ритането на бебо не го усещам постоянно, понеже и аз много се движа, но в момента в който се настаня удобно пред компютъра или телевизора започват ритничета. Мисля че му харесва като се разхождаме! Мен една приятелка, която скоро роди ме научи на един  трик, ако се притеснявате нещо и не го усещате по продължително време хапнете малко шоколад, върши чудеса или лягане по гръб също (поне при мен действа). Надявам се всички да сте добре, ще мина да ви навестя по-късно. Хубав следобед ви пожелавам  Wink

# 79
  • София
  • Мнения: 124
Момичета, здравейте и от мен !!Минавам само да се разпиша,че в миналата тема успях само веднъж.
Добре дошли на новите мами и леко бременеене Hug

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Момичета, чета ви постовете за забавянето на изплащането на  болничните и почва да ме обзема паника-  явно е, че държавата яко го е окъсала и няма пари.
Мъжа ми работи в полицията- за първи път не им дадоха аванси, а заплатите им преведоха със близо седмично закъснение.
Почвам да се притеснявам като чета анализи как кризата се очаква да се задълбочава. Като излезем в майчинство какво ще правим?!
При нас се очаква ново 10% съкращение на персонала и ми е толкова мъчно, че ще се наложи да се разделим с още хора.  Sad

Сега малко по-ведро да е настроението:
kiαrrα, честита ти прическа! Като се прибере мъжат ти да го омаяш с нея и да изкарате една готина вечер!  Grinning
desi_k84, честита ви розова новина! Да си имаш момиченце е повече от прекрасно!  Party
Mirinda , обратно на теб пък мен вече ме сърбят пръстите да почвам да пазаря дрехи в синьо. Засега мъжа ми ме стопира, защото според него когато докторът казал "момче" не звучал 100% сигурен!  Tired Та сега ще чакаме и някой друг да потвърди чурката и почвам да действам. Пък ако е момиче- голяма работа! 3 месеца ще поноси синьо пък после ще минем на розовите гами!  Laughing
bibsy, ако това ще ти подейства успокояващо и моя Петър ми се дразни ужасно като ме види на компютъра! Не знам защо толкова се дразни, все едно има значение какво правя! Аз на него никога не му казвам- гледай Тв, или играй игра или каквото и да е! Пфуу, човек не може да подиша малко спокойно бе!

Днес най-накрая сутринта поръчах и плътни завеси за стаите, че у нас вече става парник, а от климатика ми става лошо.
Ами това е за днес от мен, мацки!
Да си почивате, да не се нервите за глупости и да имате готина вечер!!!  Heart Eyes


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.    Joy

# 81
  • София
  • Мнения: 54
 Янита, и аз сядам на стол цял ден, но за да ми е по-удобно си сложих един кашон под бюрото и си вдигам краката на него, помага!  Peace Засега краката ми изглеждат почти нормално, а като имаш предвид, че аз и преди да забременея имах проблеми с краката, мога да кажа, че съм доволна. Плюс това поне веднъж на час се разхождам из офиса за 5-10 минути, а днес си взех и една възглавница за гърба, че за мен това е най-големия проблем сега. Към 3-4 ч. следобед вече така зверски ме боли кръста, че направо не знам какво да правя.  Tired

# 82
  • Мнения: 5 026
наздраве от мен - сега се излюпвам от следобеден сън Simple Smile

Детенце днес беше абитуриент.Не беше ходил на ясла от 2м и не щя да иде при децата, а иначе им се радваше отстрани  Rolling Eyes Бил голям, искал в градината Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1
Покахонтас, и аз обикалям от време на време из хотела, но през по-голямата част от деня съм в седнало положение. Трябва и аз да си взема едно кашонче да си слагам краката. Лошото е, че офисът ни е целият в стъкла и се виждаме отвсякъде...
Мен през нощта понякога ме боли таза, ама зверски, а онази нощ ми се схвана прасеца на десния крак, направо ми се искаше да викам от болка и това не ми се случва за първи път. И преди ги имах тези проблеми, още преди да забременея... женска работа!

Още малко и си тръгвам, така да ме мързи, то поне да имаше работа, ами то... ooooh!

# 84
  • Мнения: 1 046
За схващанията в мускулите -магнезии му е майката, но трябва да се консултирате с доктора.

# 85
  • Мнения: 1
Надина, ами аз пия Магнерот от около 2 месеца вече. Спря да ме боли матката, но останалото си остана...  newsm78

# 86
  • Мнения: 5 026
А на мен ми се схващат краката само,когато съм бременна.Мноого е неприятно.Било липса на калий.Затова-яжте череши Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 54
Да, черешите съдържат много калий, а то това помага и с оттичането на краката.

# 88
  • Мнения: 212
pocahontas80, моля, разчисти си кутията, не мога да ти пусна ЛС  Wink Да се разберем за петъка без да пълним темичката излишно  Laughing

# 89
  • Мнения: 5 026
Я кажете една работа и по -специално Чифлигарова. Ако мялкия лепне варицела, щото е контактен, за мен има ли опасност-карала съм я като малка?.

Общи условия

Активация на акаунт