Месечният доход

  • 6 237
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
anedi, не всички в България са доволни
и щастливи. Но наистина има и хора, които
са доволни. Дано да има повече такива
хора.
Никой не е изял момичето, но такива теми има много.
Какво значи да не отговаряме,като не ни изнася?
Ами нали форумът е за това-всеки да пише и чете
каквото иска. Но не всеки (аз) може официално да
оповести цифрите от фиша за заплатата.
Ако напиша,че взимам 10000 на някой ще му стане по-хубаво
положението ли?
Ами ако напиша,че взимам 500, да не би пък някой
да се успокои?

# 16
  • Мнения: 4 965
anedi, не всички в България са доволни
и щастливи. Но наистина има и хора, които
са доволни. Дано да има повече такива
хора.
Никой не е изял момичето, но такива теми има много.
Какво значи да не отговаряме,като не ни изнася?
Ами нали форумът е за това-всеки да пише и чете
каквото иска. Но не всеки (аз) може официално да
оповести цифрите от фиша за заплатата.
Ако напиша,че взимам 10000 на някой ще му стане по-хубаво
положението ли?
Ами ако напиша,че взимам 500, да не би пък някой
да се успокои?

Това ми беше идеята.
Иначе, доходите ни са далеч над високите за страната, за сметка на много работа - основна, допълнителна и частна. Въпреки това, разходите ни са много големи и в крайна сметка пак не остават, понеже ги влагаме в прекалено много неща. А страшно много ми се иска да ги харча само за обувки и бира... Peace

# 17
  • Мнения: 0
Моят е около 5500 лв., на мъжа ми е променлив според поръчките - но се движи между 5 и 8 хил. лв.
Последните месеци обаче всичко отива за довършителни по апартамента ...

# 18
  • Мнения: 1 897
Moже да се добави анкета за тези, които биха отговорили анонимно.

# 19
  • Мнения: 24
На едно майчинство сме + детски 35 кинта....много е зле положението....а тоя джип гълта като ламя  Cry

# 20
  • Мнения: 3 416
Мисля,че тези,които са с добър месечен доход няма да искат да го оповестят,а такива като мен ще се оплачат Confused Какво да се прави Sunglasses Ако авторката ще се успокои около 1000лв ни е общият мес.доход със съпруга ми и не ни стигат,защото имаме много "кредитчета" Tired В малък град живеем.

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
мразя да говоря за пари и доходи! Не споделям своите и не държа някой да ми информира за неговите Peace


Моят е около 5500 лв., на мъжа ми е променлив според поръчките - но се движи между 5 и 8 хил. лв.
Последните месеци обаче всичко отива за довършителни по апартамента ...

ако не е тайна в коя сфера работиш?

# 22
  • Мнения: 1 567
Не разбирам защо са тези злобни нападки? Ако искаш отговаряш, ако не искаш- не. Затова са форумите. Не ви искам копие на данъчната декларация , разбира се, що за глупости???

Форумът представлява една общност, виртуална, но общност. Ти, ако си в някаква голяма компания(общност в реалния живот) ще се изтъпаниш ли пред всички и да ги питаш "Ти, брато, колко взимаш"? И на всичкото отгоре да вдигаш стойки, в стил ощипана мома, че не са ти отговорили или са ти отговорили с хумор???? newsm48

# 23
С какъв месечен доход сте? Стига ли ви? Как ви се отразява кризата?

Абе Хора, Вие в кой свят живеете? Как ли пък не ще ти споделя колко ми е месечният доход. Това в България като нещо нормално ли се смята?
Гледайте си своите чинии, а не чуждите  Grinning

# 24
  • Мнения: 107
В т.нар. цивилизовани страни е обидно да питаш някой, какви доходи има. Ако приятели споделят, оплачат, похвалят за това, изслушвам ги в какъв контекст го казват. След това забравям. Ако искат заем - давам. Има и невърнати. Laughing

# 25
  • Мнения: 182
Явно секса и интимният си живот споделяте по-лесно. Мен обаче това не ме интересува. Просто в момента положението не ми е добро, защото има фирми, които си позволяват да не плащат или по-точно да плащат когато им е кеф, а как се оправяш ти и семейството ти...не е важно. Имам проблем в тази насока в момента. На никого не завиждам и не искам да гледам в чинията на никого. Нещата вървят към смяна на работното място, но и това ми омръзна. ЖИвея в малък град и възможностите не са кой знае какви. А и цифрите, които ми казват...нещо не ме удовлетворяват. Просто с такива суми не се виждам как ще оцелявам. Затова поставих темата. На мен това ми е проблема в момента, проблем, който никак не е маловажен. Това е. Който се чувства обиден, да не пише, или да приеме искрените ми извинения за навлизане в личното ви пространство.

# 26
  • Мнения: 2 030
В такива теми за пари и заплати все пишат едни и същи, които все работели на 2 места допълнително освен основната си работа. Представям си как работят на основната, че имат време и сили да висят вечно във форума, че и допълнително да работят.

# 27
  • Мнения: 0
мразя да говоря за пари и доходи! Не споделям своите и не държа някой да ми информира за неговите Peace


Моят е около 5500 лв., на мъжа ми е променлив според поръчките - но се движи между 5 и 8 хил. лв.
Последните месеци обаче всичко отива за довършителни по апартамента ...

ако не е тайна в коя сфера работиш?

В голяма международна компания вече 10 год., мъжът ми има консултантска компания.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 992
Ако аз ти дам някакво инфо за финансовата сфера в София, надали ще ти е полезно, ако си специалист предпечатна подготовка в Силистра, например...Плюс това, действително, за някои хора месечният доход се формира от най-различни направления, така че е нормално да получаваш мъгляви отговори.

Мисля, че ще получиш по-смислени отговори, ако питаш как вървят заплатите за конкретна позиция и сфера, град. Тук сме събрани най-различни хора, с най-различно образование, професии, работещи в различни градове и фирми.

# 29
  • Мнения: 4 841
В такива теми за пари и заплати все пишат едни и същи, които все работели на 2 места допълнително освен основната си работа. Представям си как работят на основната, че имат време и сили да висят вечно във форума, че и допълнително да работят.

Остави това, ами са ги уредили на работа с връзки и 100% чукат шефа   smile3517

Общи условия

Активация на акаунт