Месечният доход

  • 6 242
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 111
С достатъчен доход, за да ни остават пари.

# 46
  • Мнения: 1 168
А ти защо не се върнеш на работа, ясли ли няма, или нямаш работа?
Знаеш ли колко и се молих на директорката на яслата да вземе детето по-рано, че да почна работа. Ама не, та не. Като е забила септември и точка по въпроса. Баби за постоянно гледане нямам /едната работи, другата е на легло/, а и не искам, защото ми се е случвало да я гледат цял ден и накрая се прибирам при напълно непознато и тръшкащо се за всичко дете, при това, преяло с бисквити.

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Към настоящият момент доходът ни е мижав, а разходите- огромни. Имали сме всякакви периоди.

# 48
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


Но и аз съм се чудела, що за доходи имат повечето във форума, след като много имат домашни помощници, всеки ден готвят и всеки ден месо, а като влязох веднъж в подфорума за почивки и екскурзии се хванах за главата. Направо взех да се комплексирам, та не повторих. 

 Искам да ти кажа, че колкото повече вярваш на "баровките" във форума, толкова по-зле става.Има хора които живеят добре, но има и такива които достабпреувеличават.За това не вземай всичко за истина и не се комплексирай.Пожелавам ти бързо да излезете от положението в което сте!

# 49
  • Мнения: 4 965


Но и аз съм се чудела, що за доходи имат повечето във форума, след като много имат домашни помощници, всеки ден готвят и всеки ден месо, а като влязох веднъж в подфорума за почивки и екскурзии се хванах за главата. Направо взех да се комплексирам, та не повторих. 

 Искам да ти кажа, че колкото повече вярваш на "баровките" във форума, толкова по-зле става.Има хора които живеят добре, но има и такива които достабпреувеличават.За това не вземай всичко за истина и не се комплексирай.Пожелавам ти бързо да излезете от положението в което сте!

А защо си мислиш, че хората биха си губили времето да пишат измислици?

# 50
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А защо си мислиш, че хората биха си губили времето да пишат измислици?

 В никакъв случай не визирам всички!!!!Но със сигурност доста избиват комплекси тук и много лъжат.Имам светъл пример Simple SmileЕдна съфорумка пишеща от доста време тук.Винаги когато съм чела постингите й съм си казвала"Ейй, как живеят страхотно, с много пари и възможности".В един момент се оказа, че това е моя кележка, която едва връзва двата края.Със сигурност има и доста такива, но това е за друга тема.Съжалявам, че оспамих тази.

# 51
  • Мнения: 4 965
Биляна, уби ме направо с това. Аз пък често вземам повечето неща за чиста монета - поне от потребителите с по-голям "стаж". Някак не ми се връзва, че точно при тази "откритост" (все пак, БГ е малка страна) и писане години наред (примерно, аз съм си "убила" във форума 6 г. от живота) да седнеш да лъжеш. Но сигурно наистина е възможно.
И аз съжалявам за спама.  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 556
Аз пък не вярвам, че някой ще почне да изпада в действителни материални подробности точно тук, какъв е смисъла  newsm78 Теми с точни цифри винаги ме изумяват, защото не ми се вярва хората толкова да искат да си споделят хм, как да кажа, самата истина (пък и какво значение имат доходите в точно този форум?)

# 53
  • Мнения: 4 965
Аз пък не вярвам, че някой ще почне да изпада в действителни материални подробности точно тук, какъв е смисъла  newsm78 Теми с точни цифри винаги ме изумяват, защото не ми се вярва хората толкова да искат да си споделят хм, как да кажа, самата истина (пък и какво значение имат доходите в точно този форум?)

 Peace
Мдааа. И на мен ми е странно подобно "споделяне", но както и да е. Peace

# 54
  • Мнения: 1 317
Много са ни зле доходите.
Работя само аз, мъжът ми си търси работа в момента, имаме кредит и ни е трудно в момента.

# 55
  • Мнения: 12 674
Аз пък не мога да разбера какво ме топли мен кой какъв доход има. Да се успокоя, че има други по-зле ли? Или да завиждам на тези с по-голям.

# 56
  • Мнения: 2 556
И мен ме вълнува само моят си доход, тези на другите хора са си тяхна работа.

# 57
  • Мнения: 10
Не се ограничаваме откъм храна, плащаме си сметките но разходите все пак са повече отколкото се предполага.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 178
Честно не се справяме с парите добре.Взимам 500 лв с дете на 4 г. не знам как някой се справя.И съпруга ми му намаля заплатата така че не е на добре.Опитваме все пак да се справяме,работя на още едно място иначе нямаме шанс.

# 59
  • Мнения: 182
Трещерица, Tess,azaf,

Разбрахме мнението ви по въпроса...щом не ви интересува, не искате да споделяте и да надниквате в чиниите на другите защо все още сте в тази тема и продължавате да пишете. Обясних вече защо съм я поставила, както и се извиних официално на тези, които не се вълнуват или го смятат за навлизане в личното им пространство.
Аз лично смятам,че на такива теми мястото им е във виртуалното пространство, защото сме анонимни, при това нищо не е задължително да отговаряте. Който има настроение, нагласа ...желание...това е.
В реалният живот такива въпроси не се поставят, не се пита. Споделят може би само най-близки приятели. Тук се обхваща по-голям диопазон от хора.
Пък и какво и е на темата, тема като тема.

Общи условия

Активация на акаунт