Месечният доход

  • 6 250
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 420
Ако аз ти дам някакво инфо за финансовата сфера в София, надали ще ти е полезно, ако си специалист предпечатна подготовка в Силистра, например...Плюс това, действително, за някои хора месечният доход се формира от най-различни направления, така че е нормално да получаваш мъгляви отговори.

Мисля, че ще получиш по-смислени отговори, ако питаш как вървят заплатите за конкретна позиция и сфера, град. Тук сме събрани най-различни хора, с най-различно образование, професии, работещи в различни градове и фирми.
за справка най-добре jobs.bg

# 31
  • Мнения: 2 803
В такива теми за пари и заплати все пишат едни и същи, които все работели на 2 места допълнително освен основната си работа. Представям си как работят на основната, че имат време и сили да висят вечно във форума, че и допълнително да работят.
Peace

# 32
  • Мнения: 4 965
В такива теми за пари и заплати все пишат едни и същи, които все работели на 2 места допълнително освен основната си работа. Представям си как работят на основната, че имат време и сили да висят вечно във форума, че и допълнително да работят.

Остави това, ами са ги уредили на работа с връзки и 100% чукат шефа   smile3517


Ам'чи как иначе. Уредиха ме, клатя си краката и чукам шефа (опааа, имам шефка, ама не пречи, пък и често я замествам, затова си имам вибратор). Mr. Green


А, Кристиниа и Доро, не се грижете за хората - има и работа, която не изисква да копаеш улиците и да не виждаш с месеци нет...


Иначе, специално за авторката:
... Мисля, че ще получиш по-смислени отговори, ако питаш как вървят заплатите за конкретна позиция и сфера, град. Тук сме събрани най-различни хора, с най-различно образование, професии, работещи в различни градове и фирми.

 Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 971
В такива теми за пари и заплати все пишат едни и същи, които все работели на 2 места допълнително освен основната си работа. Представям си как работят на основната, че имат време и сили да висят вечно във форума, че и допълнително да работят.
Peace

Аз съм една от тези.
Разликата е в мотивацията и възможността да се организираш и да се стегнеш, иска се постоянство. И така - някои все се чудят, други се стягат и го правят.
Не искам да раздухвам конфликти и т,уук, просто има мнооого фактори, които влияят. Аз, например, нямам деца. Но имам ипотека - ето ти я мотивацията. Втората ми работа е собствен бизнес, който развивам сама и с темпове каквито намеря за добре.

# 34
  • Мнения: 107
Явно секса и интимният си живот споделяте по-лесно. Мен обаче това не ме интересува. Просто в момента положението не ми е добро, защото има фирми, които си позволяват да не плащат или по-точно да плащат когато им е кеф, а как се оправяш ти и семейството ти...не е важно. Имам проблем в тази насока в момента. На никого не завиждам и не искам да гледам в чинията на никого. Нещата вървят към смяна на работното място, но и това ми омръзна. ЖИвея в малък град и възможностите не са кой знае какви. А и цифрите, които ми казват...нещо не ме удовлетворяват. Просто с такива суми не се виждам как ще оцелявам. Затова поставих темата. На мен това ми е проблема в момента, проблем, който никак не е маловажен. Това е. Който се чувства обиден, да не пише, или да приеме искрените ми извинения за навлизане в личното ви пространство.

Има един израз"София и България не са едно и също".

# 35
  • Мнения: 293
Anedi,на много малко хора в България им е лесно и вземат подобни суми.
Виждам,че си относително от малко време във форума,така,че не взимай всяка приказка казана тук за чиста монета  Laughing Тук всеки може да ти каже,че има три висши с много пот изкарва 10000 лв на месец но каква е истината едва ли ще узнаеш, а не ти и трябва.

Разбирам те прекрасно и съм сигурна,че и голяма част от четящите и непишещи умишлено в темата ти хора те разбират. За жалост финансите за проблем на повечето българи.Особено по малките градове.....Не си единствена .

# 36
  • Мнения: 48
Колкото ангажименти, толкова доходи.
Плават. Joy

# 37
  • Мнения: 6 945
А тарифата плава ли  Laughing

# 38
  • Мнения: 13 805
Сверява си часовника момичето, какво толкова неясно или възмутително има!? По-добре тук сред анонимните да задава този въпрос, отколкото да разпитва познатите си.
От получената информация може семейството да вземе генерални решения, като например преместване в друг град, друга област, друга държава, смяна на професията и т.н.

Но наистина, Анеди, трябва да дадеш повече информация какво точно те интересува, в коя област, професия, ниво образование, кое населено място или поне регион, за да получиш някаква по-конкретна информация, а не общи приказки.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 19:50 от птица

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Колкото ангажименти, толкова доходи.
Плават. Joy
И при нас е така - плаващо положение ...

# 40
  • Мнения: 5 710
Недостатъчен ми е дохода.

# 41
  • Мнения: 110
2000лева ни е месечния доход

# 42
# 43
  • Мнения: 1 168
От как излязох майчинство, в началото беше приблизително 1200 лв. и се оправяхме с кредити, издръжка и всичко /е рядко ядяхме месо.../ Сега положението е трагично - откак падна майчинството на 240 лв., мъжът ми взема 500 лв. и то от време на време и като сложиш 35 лв. детски, за никъде не стигат, сметки влачим по няколко месеца, където можем и преливаме от пусто в празно, но няма да разказвам повече, за да не се опаквам, пък и ми е малко неудобно.

Но и аз съм се чудела, що за доходи имат повечето във форума, след като много имат домашни помощници, всеки ден готвят и всеки ден месо, а като влязох веднъж в подфорума за почивки и екскурзии се хванах за главата. Направо взех да се комплексирам, та не повторих. 

# 44
  • Мнения: 5 710
А ти защо не се върнеш на работа, ясли ли няма, или нямаш работа?

Общи условия

Активация на акаунт