Месечният доход

  • 6 255
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12 681
анеди, с какво ти помага на теб тази тема?

# 61
  • Мнения: 182
А на теб с какво ти пречи? Просто тема...

# 62
  • Мнения: 9 814
Така е да, просто тема.
Който иска отговаря, който не иска не го прави. И наистина е интересно от една страна дори и да не се цитират конкретни цифри. Уж световна криза, уж не знам си к`во а хипермаркетите са пълни с хора, бутащи колички с пазар за по 200 и отгоре лева. Магазините в моловете и те фул с купуващ народ.....

# 63
  • Мнения: 12 681
А на теб с какво ти пречи? Просто тема...

Аз не съм казала, че ми пречи. Интересно ми е на теб как ти помага.

# 64
# 65
  • Мнения: 182
Това ми е проблем в момента, обясних го по-горе. За това са форумите. Просто мнения. Никого не съм заставила да отговаря.

# 66
  • Мнения: 5 370
Аз съм мениджър, средна класа, с 3 000 лева заплата.
Чакам покорно да додат и да ме отвлекат за откуп.
Справка-в-к "Стандарт", Днес.бг .

# 67
  • Мнения: 660
Нищо срамно не виждам да споделя какъв ми е дохода семейният,нито съм го крала,нито с наркотици,проституция и черни далавери съм го спечелила а с яко бачкане.Който много се дразни като го питат не му е много "чиста" Wink Twisted Evil парата Mr. Green
Общо с половинката в момента дохода ние 2000 лева,и не ни стига особенно,да не кажа хич,живота стана скъп,особенно детските принадлежности,храната...
поправих се хихи да не приемате буквално всичко  Laughing

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 13:30 от анаморф

# 68
  • Мнения: 2 556
Който се чувства напълно анонимен, нека пише, а и без да е анонимен, нека сподели. Темата е да си кажем мнението, и аз си го казвам - наистина не ме вълнува дохода на другите хора. Странно ми е, че някой се интересува от това и не го разбирам. Ако някой прецени, че мнението ми е неподходящо, ще го изтрият (ама аз си го казах вече  Wink )

# 69
  • Мнения: 5 370
.Който много се дразни като го питат не му е много чиста парата Mr. Green

Е как ше ми е чиста, като преди това една камара народ я е пипал? Whistling

# 70
  • Мнения: 182
Tess,
Да си жива и здрава, разбрахме ти мнението. Всичко добро ти желая!

# 71
  • Мнения: 12 681
Който много се дразни като го питат не му е много чиста парата Mr. Green
Общо с половинката в момента доход ание 2000 лева,и не ни стига особенно,да не кажа хич,живота стана скъп,особенно детските принадлежности,храната...

О, да, така е. Жозефинке, я кажи как ги докара - с проституция или с черни сделки.

# 72
  • Мнения: 5 370
Трещи, в момента знам, че съм си докарала цистит.И бъбречна криза. ooooh!

# 73
  • Мнения: 660
Е,стига де,кой каза за Жозефина,нейните са 3000,не 300000,много моля да не ми преиначавате все думичките.... Wink
За бъбреците и цистита ти препоръчвам чай от шипка,много помага... Peace Laughing Mr. Green Wink Wink
Айде бегам от тука,че пак ще дойде някой мод да гълчи и да раздава правосъдие към непривилегированите(туй така ли се пишеше Joy) във форума....
Мир за всички...   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 8 942
Авторката хем иска мнение, хем и поименно определя кой да и отговаря. Поредната безмислена тема за доходите. Особено тъпо е да сравняваш доходи в София и Русе. Както и разходи. Пък и уж анонимен форум, ама туко се появи някой, който те познава и те "разобличи". Е как да кажа тогава колко пари вземам, та утре целият квартал да знае? Peace

Общи условия

Активация на акаунт