Месечният доход

  • 6 270
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 182
Ами не казвай тогава, никой не те кара....

# 76
  • София
  • Мнения: 8 947
Ами не казвай тогава, никой не те кара....
Гледам върви ти темата, та затова. И моля те, не си прави труда да ми отговаряш пак на лични, аз не си правя труда да чета подобни съобщения!

# 77
  • Мнения: 4 965
Ами не казвай тогава, никой не те кара....
Гледам върви ти темата, та затова. И моля те, не си прави труда да ми отговаряш пак на лични, аз не си правя труда да чета подобни съобщения!

Пък и ако тези, които авторката предлага да не пишем, спрем - темата ще изтече в канала. Пък ще е жалко да има толкова кратък живот... Twisted Evil

# 78
  • Мнения: 1 899
 anedi , ако наистина искаш да получиш някаква информация по питането си в темата, (друг е въпроса колко ще е достоверна и представителна тази статистика) защо не сложиш анкета с няколко опции и граници 'от-до'?
Иначе, ако всеки трябва да отговаря лично чрез пост, анонимността е точно никаква.

# 79
  • София
  • Мнения: 8 036
То има значение и дали говорим за семеен месечен доход или за персонален. Simple Smile И за членове на семейството, защото аз нямам деца, ама има хора с по 3.

# 80
  • София
  • Мнения: 399
Оставете темата...явно няма да получа един смислен отговор. В България всички са доволни и щастливи. Няма криза и няма затруднени хора....Всички сме голямата работа.
Ама ти сега ли разбра, че в Бг няма криза? Има доста спекулации с кризата.
 Доходът ни е средна ръка, но хубавото е, че нямаме заеми, кредити, дори кредитни карти и не ми трябват.

# 81
  • Мнения: 182
Анна, темата върви, защото явно има интерес. И да изтече в канала, какво от това, изчерпала се е. Щом сте тук и продължавате да пишете, явно се интересувате, вие предвижвате темата напред.

# 82
  • Мнения: 34
Анна, темата върви, защото явно има интерес. И да изтече в канала, какво от това, изчерпала се е. Щом сте тук и продължавате да пишете, явно се интересувате, вие предвижвате темата напред.
Много си упорита, нали се сещаш че никой няма да си направи труда да си сканира дан. декларации. Престани да пишеш мнения от рода "аз ти говоря дъще, ти ме чуй снахо". Слагам ТОЧКА на темата ти, която граничи с недобрия тон и неуважение към останалите във всяко едно отношение.  #Cussing out

# 83
  • Мнения: 293
Аз пък не мога да разбера защо като една тема не се хареса на някой трябва да ходи е канала ?
И не мога да разбера след като някои хора не одобряват темата защо изобщо четат и пишат в нея ? Сеирджийска история.
Не виждам нищо лошо,ненормално или неуважително в темата на авторката.
Който не му харесва да я подминава. Форума прелива вече от  злобни нападки.Аман!
Има далеч по олигофренски теми....!

# 84
  • Мнения: 61
  Аз друго не мога да разбера  newsm78 В този форум като цяло сме готови да обсъждаме толкова интимни теми,но в същото време се държим като ощипани моми и никога не бихме отговорили директно на въпроси от сорта :Колко пари получаваш?Стигат ли ти?Какво точно работиш? и т.н
   С лекота можем да обсъждаме цвета и консистенцията на течението си,както и резултата от  smile3550,но като изникне въпрос за пари ставаме почти арогантни.
    Ще съм благодарна ако някой ми обясни на какво се дължи тази аномалия   33uu

# 85
  • Мнения: 2 388

Защото, ако някой напише, че има един добър месечен доход, веднага се започват предположенията, че ги изкарва по нечестен начин. Това е вариант 1.
Вариант 2 е, че лъже.

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 18:56 от palavata_monahinq

# 86
  • Мнения: 2 556
LEILA BEL За мен това не е никаква аномалия. Форума е бг-мама, аз поне влизам тук затова - за да обсъждам женски проблеми, неща, свързани с децата, клюки и т.н., ако форумът беше бг-приходи-разходи, щях да знам, че не е за мен изначално. Нека си ги има темите за доходите, мога да се изказвам и в тях, както и във всички други. Но доходите и с приятели не си обсъждаме, не ни е интересна тема просто.

За мен например е мистерия защо във форума влизат и мъже, но човек не може да си обясни всичко в този живот  Wink Кофти ми е, че има мъже, които надничат в теми за раждане, разкрития и т.н., но не мога да ги спра все пак, форумът си е за всички Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 008

Защото, ако някой напише, че има един добър месечен доход, веднага се започват предположенията, че ги изкарва по нечестен начин. Това е вариант 1.
Вариант 2 е, че лъже.
Нали знаеш приказката:
"Може къщата да ми изгори, важното е,
че на Вуте плевнята гори"
Ето защо...
И именно за това мисля,че хората не искат
да си споделят дохода, щото ще се започне
с вариантите 1 и 2 Wink

# 88
Дохода на нащетп семейство за месец е 4500

# 89
  • град Русе
  • Мнения: 78
По-горе ти предложиха вариант за анкета  Peace И аз смятам, че това ще е най-удачният вариант да събереш повече отговори. Видно е, че темата се радва на интерес Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт